Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Сімферопольський район

Шкільненська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 11 55
Комуністична партія України 6 30
Самовисування 3 15

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 2 Калашніков Сергій Юрійович 02.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, "Укрпроєктреставрація", начальник відділу по будівництву і реставрації
2 7 Кошелев Леонід Олександрович 02.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, пенсіонер
3 8 Асанов Равіль Андрійович 02.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Кубанська загальноосвітня школа, вчитель
4 9 Смолякова Елліна Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Сімферопольська загальноосвітня школа №40, вчитель
5 16 Порікалова Галина Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Сімферопольська міська стоматологічна поліклініка, реєстратор
6 19 Резник Василь Павлович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
Партія регіонів
1 1 Климчук Ольга Миколаївна 03.03.2013 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
2 4 Косіченко Оксана Анатоліївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, компанія "AVON", менеджер
3 5 Руцкий Олександр Олександрович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, МЗП в ЗАТ "Камоцци пневматик Сімферополь", слюсар
4 6 Гринчук Альона Вікторівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Шкільненська селищна рада, спеціаліст по роботі з населенням
5 10 Сидорчук Сергій Степанович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ВАТ "СУ-813", водій
6 11 Іванніков Віталій Васильович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
7 12 Логно Ігор Петрович 03.11.2013 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ТОВ "Тріада", водій
8 13 Бударіна Ірина Вікторівна 03.11.2013 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, , тимчасово не працює
9 14 Куїсов Іван Юрійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Кубанська загальноосвітня школа, вчитель
10 17 Нестеренко Галина Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, фельдшерсько-акушерський пункт с. Шкільне, завідуюча
11 18 Коваленко Роман Вікторович 03.11.2013 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Будинок культури сел. Шкільне, керівник
Самовисування
1 3 Лущик Іван Андрійович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Сімферопольська районна рада, помічник консультант депутата
2 15 Попов Микола Васильович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
3 20 Шевченко Віктор Іванович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ЦДЮТ Сімферопольського р-ну, керівник гуртка авіа моделювання



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Комуністична партія України
12 Буланович Ганна Олександрівна Освіта вища, член Комуністичної партії України, ДНЗ "Зірочка" с. Шкільне, вихователь, 02.11.2010 02.11.2010 03.09.2013
18 Шапетько В’ячеслав Михайлович Освіта вища, член Комуністичної партії України, КРВСЗ, охоронець в команді воєнізованої охорони, 02.11.2010 02.11.2010 03.09.2013
Партія регіонів
1 Сааташвілі Роман Робертович Освіта вища, член Партії регіонів, ПП "Сааташвілі Р.С.", автомеханік, 02.11.2010 02.11.2010 29.12.2012 обрано Шкільненським селищним головою
Самовисування
13 Зубашич Василь Володимирович Освіта середня, член Партії регіонів, Шкільненська селищна рада, секретар, 02.11.2010 02.11.2010 03.09.2013

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"