Результати виборів депутатів ради

 Житомирська область Червоноармійський район

Червоноармійська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Народна Партія 15 50
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 10 33,3
Комуністична партія України 2 6,7
Партія регіонів 2 6,7
Самовисування 1 3,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 18 Дубина Володимир Михайлович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
2 29 Опанащук Наталія Петрівна 05.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, ТОВ "Юкреініан Клеузінг Кампані", старший майстер
Народна Партія
1 1 Сич Зоя Василівна 05.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , СТОВ "Зоря Полісся", завідуюча тваринною фермою
2 3 Тучак Олександр Сергійович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , СТОВ "Зоря Полісся", інженер-будівельник
3 4 Матушков Олександр Михайлович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , пенсіонер
4 5 Іщенко Микола Михайлович 05.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , приватний підприємець
5 6 Буцко Петро Васильович 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Червоноармійська районна лікарня, лікар фтизіатр
6 8 Липко Неоніла Дмитрівна 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Червоноармійська районна державна адміністрація, головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи
7 15 Іщенко Олександр Іванович 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Червоноармійська районна державна адміністрація, державний реєстратор
8 17 Мирончук Руслан Олександрович 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , СТОВ "Зоря Полісся", зоотехнік
9 19 Опанащук Іван Андрійович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Червоноармійська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
10 20 Філоненко Олександр Леонідович 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Червоноармійське лісове господарство АПК, інженер
11 21 Павленко Анатолій Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Червоноармійський районний відділ ГУ МНС України в Житомирській області, начальник
12 22 Грибан Ігор Іванович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Червоноармійська дільниця Новоград-Волинського УЕГГ, начальник
13 25 Войтенко Микола Олександрович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
14 27 Роговий Микола Миколайович 05.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , Червоноармійська селищна рада, завідуючий військово-облікового бюро
15 30 Кунцова Світлана Романівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Відділ реєстрації актів цивільного стану Червоноармійського районного управління юстиції, завідуюча
Партія регіонів
1 7 Кузьменко Надія Михайлівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ДП "Олеся", директор
2 16 Васильчук Руслана Володимирівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ЦРЛ, старша медсестра
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 2 Мельник Борис Миколайович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
2 9 Міллер Лілія Леонідівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
3 10 Грибан Ніна Григорівна 05.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює
4 12 Гомонюк Тетяна Олександрівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Червоноармійське управління водного господарства, головний бухгалтер
5 13 Кібець Людмила Яківна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
6 14 Войтенко Ірина Владиславівна 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
7 23 Яровий Євгеній Леонідович 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
8 24 Сівченко Сергій Васильович 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Червоноармійське міжрайонне управління водного господарства, інженер-гідротехнік
9 26 Карпенко Валентина Василівна 05.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Відділ статистики у Червоноармійському районі, провідний економіст
10 28 Байделюк Людмила Миколаївна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Управління пенсійного фонду, начальник відділу персоніфікованого обліку
Самовисування
1 11 Грабінська Ольга Василівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Червоноармійська селищна рада, секретар



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"