Результати виборів депутатів ради

 Житомирська область Володарсько-Волинський район

Іршанська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 25
Кількість депутатських мандатів у раді, що залишаються вакантними 5

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 17 68
Політична партія "Сильна Україна" 6 24
Партія регіонів 1 4
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 4

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 11 Заглада Микола Степанович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, філія “Іршанський ГЗК" ЗАТ “Кримський титан", бригадир електроремонтної дільниці енергоцеху
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 8 Бідовський Станіслав Броніславович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", пенсіонер
Політична партія "Сильна Україна"
1 3 Литвинчук Олександр Павлович 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", ДЮСШ “Титан", директор
2 13 Ткачук Валентина Михайлівна 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", ПП “Грищенко Г.М.", завідуюча кондитерським цехом
3 20 Злобіна Тамара Леонідівна 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Іршанська школа мистецтв, директор
4 21 Мальцева Лариса Євгеніївна 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", ПК "Титан" ІГЗК, директор
5 23 Пилипчук Лариса Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Сильна Україна", Санаторій-профілакторій профспілкового комітету філії “Іршанського ГЗК" ЗАТ “Кримський титан", старша медична сестра
6 25 Злобін Кирило Васильович 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Державне підприємство “Іршанський ГЗК", директор
Самовисування
1 2 Токарчук Володимир Володимирович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, філія “Іршанський ГЗК" ЗАТ “Кримський титан", майстерЛемненського рудника
2 4 Кузнєцова Тетяна Олексіївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Іршанська селищна рада, бухгалтер
3 5 Слобожан Андрій Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Філія “Іршанський ГЗК" ЗАТ “Кримський титан", інженер по охороні навколишнього середовища
4 6 Шульга Лідія Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Іршанський ЦЕВ, директор
5 7 Попілевич Любов Давидівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, санаторій-профілакторій профспілкового комітету філії “Іршанського ГЗК" ЗАТ “Кримський титан", медична сестра
6 9 Залевська Наталія Адамівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Іршанське ДКП, оператор диспетчерської служби
7 12 Венглівський Ігор Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, філія “Іршанський ГЗК" ЗАТ “Кримський титан", механік ТТЦ
8 14 Грищенко Анатолій Іванович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, філія “Іршанський ГЗК" ЗАТ “Кримський титан", начальник Лемненського рудника
9 15 Кусьпісь Надія Зіновіївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, домогосподарка
10 18 Смялковський Геннадій Васильович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Межиріченський ГЗК", головний маркшейдер
11 19 Лобашова Світлана Франківна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Іршанська селищна рада, головний бухгалтер
12 22 Наумчик Алла Павлівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ПП “Лозовик", завідуюча магазином
13 24 Томкалайс Валентина Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Іршанська селищна рада, секретар
14 26 Васянович Віталій Олександрович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, філія “Іршанський ГЗК" ЗАТ “Кримський титан", заступник начальника ЦБМ і РБР
15 27 Романчук Наташа Борисівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Іршанська селищна рада, спеціаліст землевпорядкування
16 28 Кутішенко Євгеній Федорович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, філія “Іршанський ГЗК" ЗАТ “Кримський титан", головний інженер Лемненського рудника
17 29 Прохоров Петро Олександрович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, філія “Іршанський ГЗК" ЗАТ “Кримський титан", слюсар РМЦ

В ОВО №1 по виборах депутатів вибори не відбулися 31.10.2010
В ОВО №10 по виборах депутатів вибори не відбулися 31.10.2010
В ОВО №16 по виборах депутатів вибори не відбулися 31.10.2010
В ОВО №17 по виборах депутатів вибори не відбулися 31.10.2010
В ОВО №30 по виборах депутатів вибори не відбулися 31.10.2010


 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"