Результати виборів депутатів ради

 Житомирська область Бердичівський район

Гришковецька селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 10 50
Партія регіонів 7 35
Комуністична партія України 2 10
Політична партія "Фронт Змін" 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 7 Творчук Ольга Карпівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, пенсіонер
2 13 Кондратенко Станіслав Анатолійович 04.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Партія регіонів
1 2 Азімова Гульбарг Сафарівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Гришковецька лікувальна амбулаторія, лікар-педіатр
2 8 Стоцький Олександр Михайлович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Центральна районна поліклініка, лікар-хірург
3 10 Литвиненко Галина Михайлівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
4 11 Несторова Валентина Вікторівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Гришковецька гімназія, заступник директора з навчально-виховної роботи початкових класів
5 14 Сидорчук Світлана Федорівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Житомирська обласна державна адміністрація, інспектор
6 17 Онофрійчук Петро Павлович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Бердичів РЕМ, майстер дільниці
7 19 Самко Тетяна Дмитрівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Райдержадміністрація, спеціаліст
Політична партія "Фронт Змін"
1 6 Фартушин Сергій Станіславович 04.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", ПП "Люкс", директор
Самовисування
1 1 Дідик Руслан Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ЦРЛ, інженер
2 3 Стецюк Тетяна Степанівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Гришковецька селищна рада, спеціаліст
3 4 Продеус Людмила Антонівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Гришковецька селищна рада, секретар
4 5 Височинська Лілія Сергіївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Гришковецька селищна рада, спеціаліст 1 категорії з бух.обліку
5 9 Почтар Олена Петрівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Гришковецький ДНЗ "Сонечко", завідуюча
6 12 Поліщук Руслана Вікторівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Гришковецька гімназія, секретар
7 15 Цимбал Олена Сергіївна 04.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійна, Гришковецька селищна рада, діловод
8 16 Станкевич Казимир Іванович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Гришковецька селищна рада, інженер-землевпорядник
9 18 Літвін Юрій Богданович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Головне управління рибохорони в Житомирській області, інспектор
10 20 Пеньковська Лариса Петрівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Гришковецька селищна рада, головний бухгалтер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"