Результати виборів депутатів ради

 Житомирська область Баранівський район

Першотравенська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 14 70
Партія регіонів 6 30

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Макухівський Вадим В’ячеславович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Першотравенська селищна рада, спеціаліст
2 3 Уляницька Валентина Феліксівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Першотравенська селищна рада, касир
3 11 Ковальчук Тетяна Петрівна 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
4 13 Собченко Володимир Григорович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Будинок культури, керівник гуртка
5 14 Полюшкевич Зоя Сергіївна 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Першотравенська селищна рада, спеціаліст по субсидіям
6 20 Цимбалюк Іван Іванович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенміонер
Самовисування
1 2 Лех Антоній Феліксович 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії "За добробут та соціальний захист народу", ДП "чорнобиль сервіс", слюсар
2 4 Чаплінська Валентина Володимирівна 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Українська платформа", тимчасово не працює
3 5 Андрушко Юрій Миколайович 05.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Українська платформа", приватний підприємець
4 6 Пантелеймонова-Плакса Ірина Анатоліївна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
5 7 Проскурович Галина Володимирівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Українська платформа", Управління державного казначейства, начальник відділу видатків
6 8 Гнилориба Оксана Анатоліївна 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Українська платформа", ДПІ, головний державний податковий інспектор
7 9 Данилюк Юрій Леонтійович 05.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Українська платформа", Новоград-Волинське УЕГГ, слюсар
8 10 Рибкіна Лариса Вікторівна 15.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Українська платформа", тимчасово не працює
9 12 Астахова Наталія Валеріївна 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Українська платформа", УПФ, головний економіст
10 15 Ількевич Олександр Федорович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ДП "Шпат"
11 16 Колбут Віталій Анатолійович 05.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Українська платформа", ПЕТФ, робітник
12 17 Гук Віктор Тимофійович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
13 18 Супрунець Василь Оксентійович 15.11.2010 Освіта середня, позапартійний, підприємець
14 19 Казмірчук Анатолій Анатолійович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"