Результати виборів депутатів ради

 Житомирська область Баранівський район

Кам'янобрідська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 12 60
Партія регіонів 8 40

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Клусович Світлана Феліксівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Барановський територіальний центр, соціальний працівник
2 3 Дигас Наталія Василівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
3 4 Курдій Володимир Васильович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, підприємець
4 7 Кравчук Олег Леонідович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
5 14 Шпичак Володимир Петрович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Продавець
6 17 Черняхівська Вілена Іванівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Баранівська відділення зв’язку, листоноша
7 18 Сімак Аліна Мечиславівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
8 19 Лукіцький Володимир Леонідович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Кам’янобрідське лісництво, лісник
Самовисування
1 2 Мірошниченко Володимир Іванович 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Кам’янобрідське лісництво, лісничий
2 5 Василевич Наталія Олександрівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , Кам’янобрідське лісництво, помічник лісничого
3 6 Словачевський Володимир Томашович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ВАТ “Укртелеком", електромонтер
4 8 Кирилюк Олена Архипівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член "Жінки за майбутнє" Всеукраїнського політичного об'єднання, Кам’янобрідська селищна рада, секретар
5 9 Бортнік Сергій Михайлович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , Кам’янобрідське лісництво, лісник
6 10 Черкавський Павло Станіславович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Кам’янобрідське лісництво, майстер лісу
7 11 Музика Катерина Дмитрівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
8 12 Вітренко Володимир Левкович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Кам’янобрідське лісництво, майстер лісу
9 13 Пашковська Ніна Генріхівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Кам’янобрідська загальноосвітня школа, вчитель
10 15 Ветеркова Галина Йосипівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Українська платформа", ДНЗ “Лісова казка", завхоз
11 16 Купрійчук Валентина Михайлівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Українська платформа", Кам’янобрідська сільська рада, бухгалтер
12 20 Лавренчук Тетяна Валеріївна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ДНЗ “Лісова казка", вихователька



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"