Результати виборів депутатів ради

 Запорізька область Якимівський район

Якимівська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 36
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 36

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 21 58,3
Самовисування 13 36,1
Комуністична партія України 1 2,8
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 2,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 1 Шайхутдінова Світлана Іванівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, Якимівський терцентр, соцробітник
Партія регіонів
1 2 Макарик Віктор Яковлевич 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Якимівський професійний аграрний ліцей, директор
2 3 Шаракін Андрій Валерійович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Якимівська районна рада, головний спеціаліст
3 5 Скляров Роман Васильович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ДЗ "Якимівськарайонна СЕС", юрисконсульт
4 7 Сушко Марина Володимирівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Якимівська районна державна адміністрація, спеціаліст відділу освіти
5 8 Грабовець Антон Андрійович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Якимівська ЦРЛ, інженер-програміст
6 10 Песчаний Леонід Анатолійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
7 11 Здрала Наталя Валентинівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Якимівська районна рада, головний спеціаліст
8 12 Фесик Віктор Олексійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, КЗ Якимівський районний будинок культури, директор
9 14 Тверда Олена Володимирівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Якимівська ЦРЛ, заступник головного лікаря
10 18 Степанов Володимир Леонідович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПП "Атлант-СКЛ", директор
11 22 Дудкін Іван Вікторович 26.12.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Якимівська райдержадміністрація, заступник голови з гуманітарних питань
12 23 Карягін Павло Іванович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Запорізька колегія адвокатів, адвокат
13 24 Милосердов Володимир Володимирович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
14 26 Геладзе Баходір Азізович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
15 27 Єфімов Володимир Володимирович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
16 28 Захаров Микола Іванович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Якимівська районна державна адміністрація, заступник голови
17 32 Соломахін Євген Андрійович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Якимівська загальноосвітня школа №3, вчитель історії
18 33 Іріоглу Олександр Васильович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
19 34 Мандрикін Олексій Сергійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
20 35 Маслов Микола Васильович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
21 36 Троневич Анастасія Василівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, КП "ПОЖКГ Та ПО", двірник
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 19 Чаплигін Віктор Тимофійович 01.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", пенсіонер
Самовисування
1 4 Королькова Віра Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ДНЗ"Топольок", вихователь
2 6 Капля Дмитро Олександрович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Якимівська селищна рада, спеціаліст1 категорії
3 9 Сидорова Тетяна Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець
4 13 Кузнєцова Наталя Сергіївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Якимівська селищнарада, секретар
5 15 Єгоров Олександр Володимирович 26.12.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ВАТ Запоріжгаз, слюсар
6 16 Гура Володимир Павлович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, КЗ "Якимівська дитяча музична школа", директор
7 17 Чугреєв Віталій Олексійович 01.11.2010 Освіта вища, член Селянської партії України, селищний будинок культури, директор
8 20 Мєджидова Людмила Олексіївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ДНЗ "Ластівка", помічник вихователя
9 21 Дєдушев Василь Борисович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Якимівський УОС, начальник дільниці
10 25 Сляднєва Ірина Анатоліївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, загальноосвітня школа-садок "Росинка", вчитель-методист
11 29 Костова Надія Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
12 30 Кальчева Валентина Андріївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, загальноосвітня школа-садок "Колосок", директор
13 31 Кальчев Станіслав Нестерович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Якимівський УЗС, водій



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"