Результати виборів депутатів ради

 Київська область Васильківський район

Глевахівська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 27 90
Партія відродження села 2 6,7
Українська партія 1 3,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія відродження села
1 2 Бабушкін Олександр Олександрович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії відродження села , Київська міська клінічна лікарня №2, лікар
2 3 Марченко Ігор Васильович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії відродження села , ТОВ “Спецмоноліт", інженер
Українська партія
1 27 Скобліков Володимир Федорович 02.11.2010 Освіта середня, член Української партії, пенсіонер
Самовисування
1 1 Бортницька Антоніна Григорівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ПП “Слончак", бухгалтер
2 4 Параконний Олександр Федорович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
3 5 Прибура Олексій Олегович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
4 6 Герасимчук Ніна Михайлівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ННЦ ІМЕСГ, інженер
5 7 Павлюк Ілля Михайлович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ЖБК “Учитель", голова правління
6 8 Табулінський Вадим Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Банк “Національні інвестиції", провідний спеціаліст
7 9 Погоріла Надія Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
8 10 Вольський Володимир Анатолійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ННЦ ІМЕСГ, аспірант
9 11 Поповиченко Володимир Андрійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ННЦ ІМЕСГ, інженер
10 12 Кириченко Артем Леонідович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ННЦ ІМЕСГ, інженер
11 13 Власик Валентина Вікторівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ТОВ СБМУ, технолог
12 14 Могилка Віктор Олександрович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ “Автоцентр", менеджер
13 15 Приходько Сергій Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії "ВІДРОДЖЕННЯ", Юридична компанія “Адат", юрист
14 16 Степаненко Анатолій Тихонович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Глевахівська селищна рада, секретар
15 17 Садовий Анатолій Григорович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
16 18 Хмара Євген Сергійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Васильківський МВ ГУ МВС України в Київській області, оперуповноважений
17 19 Ліщенко Сергій Михайлович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Військова частина А0704
18 20 Федорович Олег Антонович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ІЯД НАУ, провідний спеціаліст
19 21 Комісаренко Валентин Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватне підприємство, директор
20 22 Черниш Анатолій Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
21 23 Павленко Анатолій Віталійович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
22 24 Бадрук Микола Іванович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
23 25 Скочинський Михайло Іванович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Нацональна Академія Внутрішніх Справ, охоронник
24 26 Кузьмін Валентин Васильович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ “Край-2", менеджер
25 28 Сухенко Євген Володимирович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Агрохолдинг "Авангард", водій
26 29 Синцов Петро Олександрович 14.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
27 30 Курка Василь Васильович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"