Результати виборів депутатів ради

 Тернопільська область Монастириський район

Коропецька селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 25
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 25

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 24 96
Українська Народна Партія 1 4

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Українська Народна Партія
1 23 Гушпіт Наталія Михайлівна 05.11.2010 Освіта вища, член Української Народної Партії, ККП, директор
Самовисування
1 1 Штипуляк Світлана Дмитрівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
2 2 Гладкий Ярослав Степанович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, будинок культури, директор
3 3 Василик Петро Максимович 05.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Наша Україна", пенсіонер
4 4 Бандяк Ольга Василіівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ПТУ-34, майстер виробничого навчання
5 5 Пілецька Ірина Василівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Музична школа, вчитель
6 6 Мельник Галина Михайлівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
7 7 Щепковський Михайло Володимирович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, школа-інтернат, сторож
8 8 Куриляк Світлана Василівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Селещна рада, землевпорядчик
9 9 Мар’яш Михало Петрович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ПТУ-34, майстер виробничого навчання
10 10 Пізюк Світлана Михайлівна 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", школа-інтернат, вчитель
11 11 Мельник Любов Богданівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Коропецька лікарня, медсестра
12 12 Залевський Володимир Ярославович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, школа-інтернат, помічник вихователя
13 13 Куриш Володимир Дмитрович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
14 14 Герасимів Михайло Володимирович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
15 15 Калиняк Дмитро Володимирович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ДЮСША, директор
16 16 Куликовський Зеновій Степанович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
17 17 Ключник Анлрій Ігорович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
18 18 Палагнюк Віталій Петрович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
19 19 Мельничук Ігор Степанович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
20 20 Маркевич Марія Ільківна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ПТУ-34, викладач
21 21 Герасимів Орися Остапівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, школа-інтернат, бухгалтер
22 22 Мочкодан Роман Йосипович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
23 24 Яворський Дмитро Богданович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
24 25 Гудзовський Степан Михайлович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"