Результати виборів депутатів ради

 Київська область Броварський район

Великодимерська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 30 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Гришко Віктор Миколайович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПП "Регіон-2001", заступник директора
2 2 Абраменко Олег Михайлович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ЗАТ "Оболонь", економіст
3 3 Сахнюк Станіслав Петрович 01.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , тимчасово не працює
4 4 Теплюк Анатолій Анатолійович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
5 5 Сукал Олександр Васильович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ЗАТ "Київводоканал", головний механік
6 6 Миронець Микола Федорович 01.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , пенсіонер
7 7 Голодюк Іван Васильович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ФГ "Журавушка", юрист
8 8 Нишенко Іван Вікторович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП "Регіон-2001", голвний енергетик
9 9 Гришко Павло Миколайович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
10 10 Руденок Надія Михайлівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ФГ "Журавушка", бригадир
11 11 Гаркуша Анатолій Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Редакція газети "Великодимерська громада", редактор
12 12 Постол Григорій Сергійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
13 13 Науменко Тарас Григорович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Фірма ВіК", головний інженер
14 14 Настич Олександр Павлович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, КП "Телестудія" "Наше місто", завідуючий технічним відділом
15 15 Губський Сергій Сергійович 01.11.2010 Освіта вища, член Народного Руху України, ТОВ "Проектно-будівельна фірма "Основа", інженер
16 16 Рубанка Олександр Іванович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Маядо", начальник відділу кадрів
17 17 Земляк Олександр Миколайович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, студент
18 18 Волошин Володимир Іванович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТОВ "Фірма ВіК", директор
19 19 Миронець Олег Григорович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Управління Державної охорони України, старший офіцер безпеки
20 20 Подвеза Олександр Сергійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Фірма ВіК", заступник директора
21 21 Драний Микола Іванович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
22 22 Теплюк Володимир Григорович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Таланта", директор
23 23 Опанасенко Людмила Григорівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
24 24 Полозук Тарас Григорович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Клініка В. Слаутинського, лікар-стоматолог
25 25 Рубанка Анатолій Іванович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Маядо", адміністративний директор
26 26 Гришко Віктор Михайлович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
27 27 Полозук Руслан Васильович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
28 28 Постол Анатолій Вікторович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ПП "Регіон-2001", менеджер з продажу
29 29 Гришко Василь Миколайович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
30 30 Губський Григорій Олексійович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"