Результати виборів депутатів ради

 Тернопільська область Гусятинський район

Гримайлівська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 9 45
Українська Народна Партія 9 45
Партія регіонів 1 5
Політична партія "Громадянська позиція" 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 7 Рожко Тетяна Михайлівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Гримайлівський дошкільний навчальний заклад, завідуюча
Політична партія "Громадянська позиція"
1 17 Машталір Ірина Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Гримайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. Пулюя, вчитель біології
Українська Народна Партія
1 1 Семенчук Юрій Петрович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Гримайлівська санаторна школа-інтернат, вчитель фізичного виховання
2 4 Борейко Василь Романович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
3 5 Хрупало Оксана Вікторівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Гримайлівська комунальна дільнична лікарня, фельдшер швидкої допомоги
4 8 Добровольська Галина Павлівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Гримайлівське відділення поштового зв’язку, начальник поштового відділення
5 10 Диць Оксана Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Гримайлівська селищна рада, секретар селищної ради
6 11 Хрупалик Дарія Михайлівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Гримайлівська селищна рада, діловод-касир селищної ради
7 13 Трінчук Любов Дмитрівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Гримайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. Пулюя, вчитель рідної мови
8 15 Попів Богдан Зіновійович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Гримайлівська міжшкільна навчально-виробнича майстерня, вчитель
9 16 Філь Василь Зіновійович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Гримайлівська районна станція юних техніків, керівник гуртка
Самовисування
1 2 Капустинський Арсен Ігорович 03.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, Тернопільський національний економічний університет, студент
2 3 Крут Віталій Богданович 03.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, Тернопільський національний економічний університет, студент
3 6 Гнатишин Анатолій Романович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
4 9 Українець Василь Петрович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
5 12 Шелепало Дмитро Ярославович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Тернопільський національний технічний університет ім. І. Пулюя
6 14 Чайка Сергій Володимирович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Гримайлівська комунальна дільнична лікарня, зубний технік
7 18 Гриців Олександр Михайлович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Фермерське господарство "Вікторія", голова фермерського господарства
8 19 Новосад Тетяна Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, НВК "Загальноосвітня школа І ст. – дошкільний навчальний заклад" с. Оленівка, вчитель біології
9 20 Зятик Оксана Михайлівна 26.12.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"