Результати виборів депутатів ради

 Тернопільська область Борщівський район

Скала-Подільська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 26
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 26

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 22 84,6
Комуністична партія України 4 15,4

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 8 Поливаний Володимир Дмитрович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Міська комунальна поліклініка, завгосп
2 9 Яковець Олександр Павлович 24.01.2011 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
3 25 Кирилюк Людмила Іванівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, Міська комунальна поліклініка, медсестра
4 26 Микитюк Олексій Дмитрович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Самовисування
1 1 Ковалишин Юрій Іванович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Відділення зв’язку, началь-ник ЛТД № 3
2 2 Панчик Любов Мартинівна 03.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Чортківська МЛДВМ, провід-ний ветлікар
3 3 Шостаківська Тетяна Олександрівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Райсіль-комунгосп, гол.бухгалтер
4 4 Метельницька Оксана Василівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Міська комунальна поліклініка, фельд-шер швидкої
5 5 Рісна Володимира Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
6 6 Зембаль Галина Михайлівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонер
7 7 Чейпеш Світлана Володимирівна 03.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійна, Скала-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
8 10 Дідик Андрій Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Борщівське УЕГГ, слюсар
9 11 Ундерко Оксана Леонтіївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Скала-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
10 12 Стефин Василь Іванович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Скала-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
11 13 Кульчицька Наталія Михайлівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Скала-Подільський будинок культури, директор
12 14 Дідик Оксана Євстахіївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонер
13 15 Логазюк Наталія Василівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Скала-Подільська с/рада, спеціа-ліст
14 16 Вараниця Ольга Романівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Скала-Подільський психоневрлогічний інтернат, директор
15 17 Ліпманова Ганна Антонівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ПП Дінтер -Україна, лаборант
16 18 Степований Володимир Михайлович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Скала-Подільське ТОВ "Веста", бухгалтер
17 19 Дубчак Олександр Пилипович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Скала-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
18 20 Буряк Олександр Васильович 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", Скала-Подільський ККП, началь-ник
19 21 Трач Володимир Миколайович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, тимчасово не працює
20 22 Хома Неля Григорівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Дитячий оздоровчий комплекс" Збруч", гол.бухгалтер
21 23 Лесів Роман Петрович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
22 24 Бачинська Ольга Вікторівна 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", Скала-Подільська селищна рада, гол.бухгалтер



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Самовисування
9 Чубак Тетяна Костянтинівна Освіта вища, позапартійна, Скала-Подільська сел.рада, секретар виконав-чого комітету, 03.11.2010 24.11.2010

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"