Результати виборів депутатів ради

 Дніпропетровська область

Індустріальна районна у місті Дніпропетровську рада


Кількість депутатських мандатів у раді 50
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 50

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 33 66
Політична партія "Сильна Україна" 6 12
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 4 8
Політична партія "Фронт Змін" 3 6
Комуністична партія України 2 4
Партія "Громадська сила" 1 2
Політична партія "Україна Майбутнього" 1 2

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 б/м Сорокін Володимир Леонідович 05.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, ЖКП "Північне", інженер з охорони праці
2 б/м Тимчий Катерина Іванівна 05.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Український державний хіміко-технологічний університет, інженер кафедри біології
Партія "Громадська сила"
1 б/м Петренко Валерій Іванович 08.04.2011 Освіта вища, член Партії "Громадська сила", ТОВ "Лівий берег", директор
Партія регіонів
1 б/м Січкарь Ольга Костянтинівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Індустріальна районна у місті Дніпропетровську рада, заступник голови
2 б/м Дегтярьов Юрій Сергійович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Департамент взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної та оборонної роботи із надзвичайних ситуацій Дніпропетровської міської ради, заступник директора департаменту - начальник управління взаємодії з правоохоронними і контролюючими органами мобілізаційної та оборонної роботи
3 б/м Козинець Жанна Анатоліївна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Торговий дім – Інтерпром-сервіс", директор
4 б/м Білий Олег Іванович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Геліос-торгсервіс". Головне управління Міністерства Надзвичайних Ситуації у Дніпропетровській області, голова наглядової ради, помічник начальника головного управління МНС на громадських засадах
5 б/м Калантаєвський Павло Іванович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів, інвалідів та одиноких непрацездатних громадян Індустріального району, директор
6 б/м Штиря Дмитро Феоктистович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Ліфтремонт", виконавчий директор
7 б/м Рябченко Олексій Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Весь світ лімітед", генеральний директор
8 б/м Ікол Володимир Григорович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дніпропетровська міська рада, помічник секретаря
9 б/м Заскока Віктор Іванович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Індустріальна районна у місті Дніпропетровську рада, заступник голови
10 б/м Удовенко Станіслав Геннадійович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Виробничо-технологічне підприємство "Буттехзап-частини", директор
11 б/м Самородський Олег Васильович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, повне підприємство "Дует", директор
12 1 Клименко Тамара Василівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Індустріальний територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів, інвалідів, одиноких та непрацездатних громадян, заступник директора
13 2 Рускевич Олександр Олександрович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватне підприємство "Декор-Нелл", директор
14 3 Івашина Олена Михайлівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, навчально-виховний комплекс №138, директор
15 4 Бражник Анатолій Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Об’єднання ветеранів, інвалідів і сімей загиблих в Афганістані, пенcіонер, голова об’єднання (на громадських засадах)
16 5 Тарасова Вікторія Олександрівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Комунальне житлове експлуатаційне підприємство №53, начальник
17 6 Мицик Ігор Андрійович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, комунальний заклад освіти середня загальноосвітня школа №147, директор
18 7 Гілко Ігор Олександрович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватне підприємство "Сад, город", директор
19 8 Волошко Ірина Валеріївна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ акціонерна Компанія "Комбінат "Придніпровський" – Торгова марка "Злагода", начальник відділу управління персоналом
20 9 Волошин Микола Петрович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Індустріальна районна у місті Дніпропетровську рада, головний спеціаліст
21 11 Воронюк Людмила Яківна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад" №259, завідувач
22 12 Фетісова Єлизавета Олексіївна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, комунальний заклад освіти середня загальноосвітня школа №69, директор
23 13 Малій Владислав Вікторович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Автотранспортне підприємство - 32", заступник директора
24 14 Кирсань Григорій Павлович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дніпропетровське спеціалізоване управління №444 закритого акціонерного товариства "Дніпроелектромонтаж", директор
25 15 Малихін Олександр Іванович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Індустріальна районна у місті Дніпропетровську рада, заступник голови з питань діяльності виконавчих органів
26 17 Дворніченко Світлана Анатоліївна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Індустріальна районна у місті Дніпропетровську рада, заступник голови районної ради - начальник фінансового управління
27 18 Мицик Ірина Леонідівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, комунальний заклад освіти середня загальноосвітня школа №121, директор
28 20 Войтович Ніна Василівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Державний професійно-технічний навчальний заклад "Дніпропетровській центр підготовки і перепідготовки виробничих кадрів туристичного сервісу", директор
29 21 Романенко Ніна Миколаївна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, спеціалізована школа №7, директор
30 22 Новикова Лариса Юріївна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Дніпропетровське автотранспортне підприємство - 11231", перший заступник голови правління
31 23 Сіліна Вікторія Василівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, гімназія №3, директор
32 24 Муха Ігор Іванович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, обласна громадська організація "Спілка орендаторів комунальної власності", голова правління (на громадських засадах), приватний підприємець
33 25 Слінченко Галина Михайлівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, навчально-виховний комплекс №41 "Школа вільного розвитку", директор
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 б/м Литвинов Володимир Анатолійович 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
2 б/м Москалець Михайло Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Дніпропетровський обласний центр професійно-технічної освіти, заступник директора
3 б/м Кутова-Булатова Ірина Аркадіївна 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Навчально-виховний комплекс №108, директор
4 19 Летучий Дмитро Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватне підприємство Летуча Н.В., директор адміністративного департаменту
Політична партія "Сильна Україна"
1 б/м Родіонов Руслан Ігорович 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Виконком Індустріальної районної у місті Дніпропетровську ради, керуючий справами
2 б/м Чаплін Роман Сергійович 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", ПП "Еталон-Центр", директор
3 б/м Толкачов Олег Іванович 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Дніпропетровська міська рада "Управління з організації контролю у сфері відпочинку та розваг", заступник начальника
4 б/м Кожем’яка Володимир Євгенович 10.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Дочірнє підприємство облспоживспілки "Північний ринок", директор
5 10 Стеблина Тамара Володимирівна 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", навчально-виховний комплекс №139, директор
6 16 Шаботіна Світлана Юріївна 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", відділ освіти Індустріальної районної у місті ради, начальник відділу освіти
Політична партія "Україна Майбутнього"
1 б/м Бялий Олександр Миколайович 10.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Україна Майбутнього", ТОВ "Інвартехінвест", комерційний директор
Політична партія "Фронт Змін"
1 б/м Каліненко Іван Георгійович 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", ТОВ "ДМТ-Дніпро", регіональний менеджер
2 б/м Колесов Владислав Ігорович 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", фізична особа-підприємець
3 б/м Москаленко Владислав Олегович 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", ПП "Укрсімпромінвест", директор



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Партія "Громадська сила"
б/м Чаплін Сергій Серафимович Освіта вища, член Партії "Громадська сила", Індустріальна районна в м. Дніпропетровську рада, голова районної ради, 05.11.2010 10.11.2010 18.03.2011
Політична партія "Сильна Україна"
б/м Шаботіна Світлана Юріївна Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Відділ освіти Індустріальної районної у місті Дніпропетровську ради, начальник відділу освіти, 05.11.2010 10.11.2010 обрано в ОМВО №16

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"