Результати виборів депутатів ради

 Закарпатська область

Перечинська міська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Єдиний Центр 12 40
Партія регіонів 10 33,3
Політична партія "Сила і Честь" 5 16,7
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 2 6,7
Народна Партія 1 3,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Єдиний Центр
1 б/м Макар Іван Ілліч 06.11.2010 Освіта вища, член Єдиного Центру, пункт тимчасового розміщення біженців у Закарпатській області, головний спеціаліст
2 б/м Хропіна Олеся Юріївна 06.11.2010 Освіта незакінчена вища, член Єдиного Центру, Перечинська міська рада, секретар ради
3 б/м Василиха Надія Іванівна 06.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
4 б/м Гуранич Василь Васильович 06.11.2010 Освіта вища, член Єдиного Центру, приватний підприємець
5 б/м Долинська Марія Юріївна 06.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
6 б/м Андрушек Ярослав Іштванович 20.12.2010 Освіта середня, позапартійний, КП "Комунальник", головний інженер
7 2 Закорчевна Марта Йосипівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ВАТ "Данко", член наглядової ради
8 3 Кирлик Тарас Васильович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Єдиного Центру, приватний підприємець
9 4 Мадяр Юрій Мігальович 05.11.2010 Освіта вища, член Єдиного Центру, Перечинська міська рада, землевпорядник
10 10 Герман Анжеліка Василівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець
11 13 Мошак Андрій Андрійович 05.11.2010 Освіта вища, член Єдиного Центру, тимчасово не працює
12 14 Головей Іван Іванович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
Народна Партія
1 15 Крижановська Любов Юріївна 05.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , КП "Комунальник", майстер
Партія регіонів
1 б/м Гунка Олеся Ярославівна 06.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Перечинська РДА, керівник апарату
2 б/м Сухан Василь Іванович 06.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ СК "Провідна", директор
3 б/м Федарка Ярослав Іванович 06.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, пенсіонер
4 б/м Гриньов Ігор Валерійович 06.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
5 1 Доброцький Петро Петрович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Перечинська РДА, начальник управління економіки
6 5 Ковач Віталій Іванович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
7 7 Ганчак Олександр Володимирович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
8 8 Опаленик Жанна Василівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Перечинська гімназія II-III ст. суспільно-гуманітарного напрямку, директор
9 9 Гунка Федір Федорович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, обласний соціальний гуртожиток, директор
10 12 Баєв Євген Олександрович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 б/м Караван Олександр Анатолійович 06.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Перечинська районна СЕС, заступник головного лікаря
2 б/м Чобаня Михайло Михайлович 06.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", КП "Комунальник", директор
Політична партія "Сила і Честь"
1 б/м Погоріляк Іван Михайлович 06.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Перечинська районна рада, начальник відділу
2 б/м Кравець Віталій Володимирович 06.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", РБУ "Дубриничі", механік
3 б/м Піддубний Сергій Володимирович 06.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", Перечинська школа-інтернат, соціальний педагог
4 6 Пекар Віталій Борисович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТзОВ "Мост-2006" м.Перечин, директор
5 11 Головей Руслана Василівна 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", Перечинська ЦРЛ, лікар



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Єдиний Центр
б/м Гуранич Мирослава Іванівна Освіта вища, член Єдиного Центру, Перечинська міська рада, голова, 06.11.2010 06.11.2010 обрана Перечинським міським головою
б/м Кирлик Тарас Васильович Освіта середня спеціальна, член Єдиного Центру, приватний підприємець 05.11.2010 05.11.2010 Обраний в ОМВО №3. Перечинська міська рада
б/м Закорчевна Марта Йосипівна Освіта вища, позапартійна, ВАТ "Данко", член наглядової ради, 06.11.2010 06.11.2010 обраний у ОМВО № 2
б/м Годована Вероніка Миколаївна Освіта вища, позапартійна, Перечинська міська рада, керуюча справами, 06.11.2010 20.12.2010 Обрана керуючою справами виконавчого комітету Перечинської міської ради
б/м Мадяр Юрій Мігальович Освіта вища, член Єдиного Центру, Перечинська міська рада, землевпорядник, 05.11.2010 05.11.2010 Обраний в ОМВО №4. Перечинська міська рада
б/м Герман Анжеліка Василівна Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець 05.11.2010 05.11.2010 Обраний в ОМВО №10. Перечинська міська рада
б/м Головей Іван Іванович Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець 05.11.2010 05.11.2010 Обраний в ОМВО №14
Партія регіонів
б/м Баєв Євген Олександрович Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець 05.11.2010 05.11.2010 Обраний в ОМВО №12. Перечинська міська рада
б/м Опаленик Жанна Василівна Освіта вища, позапартійна, Перечинська гімназія, директор, 05.11.2010 05.11.2010 Обраний в ОМВО №8. Перечинська міська рада
б/м Гунка Федір Федорович Освіта вища, позапартійний, обласний соціальний гуртожиток, директор, 05.11.2010 05.11.2010 Обраний в ОМВО №9. Перечинська міська рада

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"