Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область

Славутська міська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 46
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 46

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 32 69,6
Партія регіонів 5 10,9
Народна Партія 3 6,5
Комуністична партія України 2 4,3
Партія Християнсько-Демократичний Союз 1 2,2
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 1 2,2
Політична партія Народний Рух України 1 2,2
Політична партія "Фронт Змін" 1 2,2

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 б/м Максимчук Анатолій Васильович 10.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, пенсіонер
2 б/м Нестерчук Світлана Гаврилівна 10.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Народна Партія
1 б/м Грубой Леонід Дмитрович 10.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ДП "Славутський лісгосп", головний лісничий
2 21 Веремій Олександр Володимирович 10.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Голицькелісництво, лісничий
3 23 Колбасов Василь Михайлович 10.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ДП "Славутський лісгосп", начальник ДОК
Партія регіонів
1 б/м Говорков Геннадій Сергійович 10.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
2 б/м Недашківський Василь Іванович 10.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Приватне підприємство "Валентина", директор
3 б/м Панчук Іван Дмитрович 10.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Славутський хлібзавод", голова правління
4 б/м Матвійчук Микола Васильович 10.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
5 б/м Максимчук Петро Петрович 10.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ТОВ "Сансервіс", директор
Партія Християнсько-Демократичний Союз
1 б/м Дубіна Тетяна Станіславівна 10.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Славутський міське управління освіти, завідувач інформаційно-методичним центром
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 б/м Іващук Наталія Сергіївна 10.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Славутська ЦРЛ, завідуюча терапевтичним відділенням
2 б/м Рабцун Віктор Михайлович 10.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Славутський ТОВ "Покрівельний завод", директор
3 б/м Левчук Ярослав Володимирович 10.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ЗАТ "Славута-Папір", директор
4 б/м Юр’єв Сергій Петрович 10.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ТОВ "Універсал Інвест-центр", директор
5 б/м Недашківський Вадим Васильович 10.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
6 б/м Кушніров Володимир Михайлович 10.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", пенсіонер
7 б/м Іванюк Тамара Степанівна 10.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ТОВ ДП "Контакт-Славута", головний редактор
8 б/м Климковецький Микола Олександрович 10.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець, юрист-адвокат
9 б/м Федотова Ірина Станіславівна 10.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
10 б/м Грабарчук Анатолій Володимирович 10.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
11 б/м Саприкіна Олена Яківна 10.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Славутський ліцей-інтернат, директор
12 б/м Кішан Надія Яківна 10.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №9 ІКТ "Успіх", заступник директора
13 1 Скомаровський Володимир Валентинович 10.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ЗАТО "Об’єднання Прогрес", директор
14 2 Душкевич Петро Андрійович 10.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Славутська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4, директор
15 3 Соколов Геннадій Едвінович 10.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Славутська ЦРЛ, заступник головного лікаря
16 4 Галій Юрій Петрович 10.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", АБ "Брокбізнесбанк", директор
17 6 Семенюк Борис Миколайович 10.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Славутська міська рада, секретарміської ради
18 7 Пшетоцька Наталія Анатоліївна 10.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Будинок дитячої творчості, директор
19 8 Сакалюк Сергій Петрович 10.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Славутський міськвиконком, начальник управління культури
20 9 Бобер Олена Степанівна 10.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Славутська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4, вчитель
21 10 Малахова Лариса Любомирівна 10.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець, аптека "Фарма", директор
22 11 Смернін Сергій Петрович 10.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", КП "Славутське ЖКО", керівник структурного підрозділу ЖЕК-2
23 12 Бачинський Роман Володимирович 10.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Славутський міськвиконком, начальник управління
24 13 Зайонц Інна Миколаївна 10.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №9 ІКТ "Успіх", директор
25 14 Дзюнь Петро Арсентійович 10.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ПП "Південь", директор
26 15 Смолійчук Андрій Данилович 10.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Славутська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1, директор
27 16 Бочкай Микола Володимирович 10.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Церква святої покрови м. Славута, благочинний Славутського району
28 17 Ігнатішин Андрій Ярославович 10.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Славутська ЦРЛ, завідуючий травматологічним відділенням
29 18 Степанюк Леонід Адамович 10.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Славутський УВКГ, начальник управління
30 19 Лівчук Віктор Якович 10.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ПП "Юлія", директор
31 20 Скред Тамара Іванівна 10.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Славутська ЦРЛ, завідуюча дитячою консультацією
32 22 Медведєва Світлана Володимирівна 10.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Славутська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №7, вчитель
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
1 б/м Костирко Олег Васильович 10.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Свобода" , Філія Славутський маслоробний комбінат ДП КФ "Прометей", машиніст холодильних установок
Політична партія Народний Рух України
1 5 Козел Микола Петрович 22.06.2012 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
Політична партія "Фронт Змін"
1 б/м Стінський Павло Анатолійович 10.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", ПП"Укрінкомбуд", менеджер



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
б/м Сидор Василь Богданович Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Виконавчий комітет Славутської міської ради, міський голова, 10.11.2010 10.11.2010 Обраний в головою ради. Славутська міська рада
б/м Душкевич Петро Андрійович Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Славутська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4, директор, 10.11.2010 10.11.2010 Обраний в ОМВО №2. Славутська міська рада
б/м Малахова Лариса Любомирівна Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець 10.11.2010 10.11.2010 Обраний в ОМВО №10. Славутська міська рада
б/м Семенюк Борис Миколайович Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Виконавчий комітет Славутської міської ради, секретар міської ради, 10.11.2010 10.11.2010 Обраний в ОМВО №6. Славутська міська рада
б/м Зайонц Інна Миколаївна Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №9 ІКТ "Успіх", директор, 10.11.2010 10.11.2010 Обраний в ОМВО №13. Славутська міська рада
б/м Дзюнь Петро Арсентійович Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець 10.11.2010 10.11.2010 Обраний в ОМВО №14. Славутська міська рада
б/м Лівчук Віктор Якович Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ПП "Юлія", директор, 10.11.2010 10.11.2010 Обраний в ОМВО №19. Славутська міська рада
б/м Степанюк Леонід Адамович Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Славутський УВКГ, начальник управління, 10.11.2010 10.11.2010 Обраний в ОМВО №18. Славутська міська рада
б/м Скомаровський Володимир Валентинович Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ЗАТО "Об’єднання Прогрес", директор, 10.11.2010 10.11.2010 Обраний в ОМВО №1. Славутська міська рада
б/м Федоровський Петро Борисович Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Регіональна газета "Пульс" ЗАТО "Прогрес", редактор, 10.11.2010 10.11.2010 Обраний в ОМВО №5. Славутська міська рада
б/м Сакалюк Сергій Петрович Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Славутський міськвиконком, начальник управління культури, 10.11.2010 10.11.2010 Обраний в ОМВО №8. Славутська міська рада
5 Федоровський Петро Борисович Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Регіональна газета "Пульс", редактор, 10.11.2010 10.11.2010 01.03.2012

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"