Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область

Кам'янець-Подільська міська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 50
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 50

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 20 40
Партія регіонів 14 28
Єдиний Центр 3 6
Політична партія "Фронт Змін" 3 6
Народна Партія 2 4
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 2 4
Політична партія "Сильна Україна" 2 4
Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" 2 4
Комуністична партія України 1 2
Політична партія "Нова політика" 1 2

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Єдиний Центр
1 б/м Ярема Ростислав Тарасович 11.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП "Професіонал-95", генеральний директор
2 б/м Нетеча Іван Михайлович 11.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Міська дитяча хорова школа, директор
3 б/м Мерінова Наталія Володимирівна 11.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ПП "Професіонал-95", юрист
Комуністична партія України
1 б/м Гордійчук Валерій Григорович 11.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Комунальне підприємство служби єдиного замовника, генеральний директор
Народна Партія
1 б/м Цвігун Борис Ярославович 11.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , міська поліклініка, головний лікар
2 2 Васильянов Дмитро Сергійович 11.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Міська лікарня, головний лікар
Партія регіонів
1 б/м Мальченко Сергій Володимирович 11.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Кам'янець-Подільський національний університет ім. І. Огієнка, начальник факультету військової підготовки та спорту
2 б/м Очеретенко Тетяна Юхимівна 11.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Кам’янець-Подільська міська дитяча поліклініка, головний лікар
3 б/м Гамалій Андрій В’ячеславович 11.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ з іноземними інвестиціями "Барс", директор
4 б/м Салій Інна Володимирівна 11.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
5 б/м Сенюк Василь Іванович 11.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Державне підприємство Науково технічний комплекс "Завод точної механіки", заступник директора по маркетингу
6 1 Ободовський Євгеній Миколайович 11.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТзОВ "Рембудсервіс-2", директор
7 7 Середюк Сергій Миколайович 11.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Управління житлово-комунального господарства Кам’янець-Подільської міської ради, начальник
8 12 Чубайко Олена Віталіївна 14.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Подільський державний аграрно-технічний університет, заступник ректора
9 15 Слободян Валерій Анатолійович 11.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТзОВ "Лідер", директор
10 16 Сільченко Надія Антонівна 11.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Кам’янець-Подільський коледж будівництва, архітектури та дизайн, директор
11 21 Моштак Микола Володимирович 11.11.2010 Освіта вища, позапартійний, КПНУ ім. І. Огієнка, голова профкому студентів, аспірантів та докторантів
12 23 Крочак Ярослав Адамович 11.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Державне підприємство Науково технічний комплекс "Завод точної механіки", директор
13 24 Кушнірук Олег Васильович 17.01.2011 позапартійний, МЦ "Охмадит", завідуючий відділенням
14 25 Старченко Світлана Володимирівна 11.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12, директор
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 б/м Волошина Валентина Петрівна 11.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Кам’янець-Подільська міська рада, секретар міської ради
2 б/м Аносов Михайло Дмитрович 11.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Кам’янець-Подільський національний університет ім. І. Огієнка, викладач
3 б/м Земсков Ігор Володимирович 11.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Кам’янець-Подільська філія Європейського університету, викладач
4 б/м Яворський Геннадій Миколайович 11.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", підприємець
5 б/м Федорчук Володимир Володимирович 11.11.2010 Освіта вища, позапартійний, підприємець
6 б/м Аносов Юрій Михайлович 11.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Кам’янець-Подільська міська рада, заступник начальника управління, завідувач відділу
7 б/м Новіков Дмитро Георгійович 11.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Навчально-методичний центр цивільного захисту та БЖД, майстер
8 3 Кіященко Наталія Миколаївна 11.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", пенсіонер
9 4 Фурман Валентина Володимирівна 11.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Стоматполіклініка, хірург-стоматолог
10 5 Бевз Лілія Едуардівна 11.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Міський виконавчий комітет, начальник служби у справах дітей
11 6 Дибаш Віктор Володимирович 11.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Кам’янець-Подільська міська рада, заступник міського голови
12 8 Паламарчук Людмила Вікторівна 11.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Кам’янець-Подільський міський відділ освіти та науки, заступник
13 10 Ткачук Олександр Анатолійович 11.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Міська шляхова дільниця, директор
14 11 Сімаковський Станіслав Петрович 11.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Комунальне підприємство "Тепловодоенергія", оператор
15 13 Мендограло Вадим Миколайович 15.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Кам’янець-Подільське відділення КФЕК НУДПСУ, викладач
16 14 Шкварський Олександр Антонович 11.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ТзОВ "Гермес", директор
17 17 Акимович Сергій Георгійович 11.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", "Кам’янець-Подільський Хлібокомбінат", заступник голови правління
18 18 Качуровський Анатолій Іванович 11.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Кам-Под міське бюро технічної інвентаризації, начальник
19 20 Розбам Микола Нюсевич 11.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Мале підприємство "Тандем", директор
20 22 Цугель Сергій Іванович 11.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Кам’янець-Подільська міська рада, начальник управління комунального майна
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
1 б/м Притуляк Віктор Григорович 11.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Свобода" , Кам’янець-Подільський національний університет ім. І. Огієнка, старший викладач
2 б/м Яриновський Юрій Леонідович 11.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Свобода" , приватний підприємець, директор
Політична партія "Нова політика"
1 19 Войтенко Ігор Іванович 11.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Кам-Под міська лікарня №1, заступник головного лікаря з мед. частини
Політична партія "Сильна Україна"
1 б/м Мастикаш Андрій Ігорович 11.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", приватний підприємець, комерційний директор "Поділбудсервіс"
2 б/м Слонецький Дмитро Леонідович 11.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Кам’янець-Подільське відділення АТ "Страхова компанія "АХА Страхування", директор
Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
1 б/м Юр’єв Володимир Васильович 11.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", ТОВ "Український кристал", генеральний директор
2 9 Явеляк Тарас Михайлович 11.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", Кам’янець-Подільська міська лікарня №1, завідуючий педіатричним відділенням
Політична партія "Фронт Змін"
1 б/м Заєць Олександр Степанович 11.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", ПП ВКФ "Будмонтажсервіс", генеральний директор
2 б/м Гулько Надія Анатоліївна 11.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Фронт Змін", ВАТ "Спецбудмеханізація", фінансовий директор
3 б/м Головльов Михайло Геннадійович 11.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", пенсіонер



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Народна Партія
б/м Бабій Сергій Віталійович Освіта вища, член Народної партії , Державна житлово-комунальна інспекція в Хмельницькій області, завідувач сектору методичного забезпечення, та по роботі з зверненнями споживачів у сфері житлово-комун. господарства, 11.11.2010 25.11.2010 обрано у ОМВО № 24
24 Бабій Сергій Віталійович Освіта вища, позапартійний, державна житлово-комунальна інспекція в Хмельницькій області, завідувач сектору методичного забезпечення та роботі з зверненнями у сфері житлово-комунального господарства, 11.11.2010 19.11.2010
Партія регіонів
б/м Сільченко Надія Антонівна Освіта вища, позапартійна, Кам’янець-Подільський коледж будівництва, архітектури та дизайну, директор, 11.11.2010 11.11.2010 Обраний в ОМВО №16. Кам'янець-Подільська міська рада
б/м Слободян Валерій Анатолійович Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Лідер", директор, 11.11.2010 11.11.2010 Обраний в ОМВО №15. Кам'янець-Подільська міська рада
б/м Крочак Ярослав Адамович Освіта вища, член Партії регіонів, Державне підприємство Науково технічний комплекс "Завод точної механіки", директор, 11.11.2010 11.11.2010 Обраний в ОМВО №23. Кам'янець-Подільська міська рада
б/м Ободовський Євгеній Миколайович Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Рембудсервіс-2", директор, 11.11.2010 11.11.2010 обрано у ОМВО № 1
б/м Середюк Сергій Миколайович Освіта вища, член Партії регіонів, Управління житлово-комунального господарства Кам’янець-Подільської міської ради, начальник, 11.11.2010 11.11.2010 Обраний в ОМВО №7. Кам'янець-Подільська міська рада
б/м Старченко Світлана Володимирівна Освіта вища, член Партії регіонів, Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12, директор, 11.11.2010 11.11.2010 Обраний в ОМВО №25. Кам'янець-Подільська міська рада
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
б/м Фурман Валентина Володимирівна Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Стоматполіклініка, хірург-стоматолог, 11.11.2010 11.11.2010 Обраний в ОМВО №4. Кам'янець-Подільська міська рада
б/м Паламарчук Людмила Вікторівна Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Кам’янець-Подільський міський відділ освіти та накуи, заступник, 11.11.2010 11.11.2010 Обраний в ОМВО №8. Кам'янець-Подільська міська рада
б/м Розбам Микола Нюсевич Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Мале Підприємство "Тандем", директор, 11.11.2010 11.11.2010 обрано у ОМВО № 20
б/м Дибаш Віктор Володимирович Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Кам’янець-Подільська міська рада, заступник міського голови, 11.11.2010 11.11.2010 Обраний в ОМВО №6. Кам'янець-Подільська міська рада
Політична партія "Сильна Україна"
б/м Сукач Василь Олександрович Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", приватний підприємець, директор ПП "Вінс-2006", 11.11.2010 11.11.2010 25.11.2010 заява (склад.повноважень в зв. з признач. на посаду)

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"