Результати виборів депутатів ради

 Рівненська область

Дубенська міська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 36
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 36

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 9 25
Політична партія "Наша Україна" 9 25
Політична партія "Фронт Змін" 5 13,9
Політична партія Народний Рух України 4 11,1
Партія регіонів 3 8,3
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 3 8,3
Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" 2 5,6
Народна Партія 1 2,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 18 Козловський Олексій Андрійович 14.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , пенсіонер
Партія регіонів
1 б/м Ткачук Микола Олександрович 14.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, УПФУ в Дубенському районі, заступник начальника
2 б/м Чорнопиский Андрій Григорович 14.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
3 2 Петровський Михайло Анатолійович 14.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 б/м Карп’юк Олександр Петрович 14.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Дубенська міська рада, заступник міського голови
2 б/м Шесталюк Юрій Юрійович 14.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Телерадіокомпанія "Дубно", головний редактор
3 б/м Єфімчук Тетяна Володимирівна 14.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Міський відділ культури і туризму Дубенської міської ради, головний спеціаліст
4 б/м Цибочкіна Надія Володимирівна 24.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Відділ освіти Дубенської райдержадміністрації, начальник господарської групи
5 1 Хижняк Андрій Васильович 14.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ПП “Будінвест-сервіс", директор
6 6 Швед Олег Іванович 14.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
7 7 Супрун Олег Степанович 14.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ПП “Архдизайн", директор
8 15 Степанюк Віктор Костянтинович 14.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ПП Лівар С.О, енергетик
9 16 Золотар Ігор Степанович 14.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ТзОВ СП “Нива", головний енергетик
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
1 б/м Галета Богдан Васильович 14.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Свобода" , ТзОВ Меркур - Україна, директор
2 б/м Ніколайчук Михайло Павлович 14.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Свобода" , приватний підприємець
3 б/м Омельчук Володимир Васильович 14.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Дубенський коледж РДГУ, завідувач кафедрою
Політична партія Народний Рух України
1 б/м Ліснічук Наталія Михайлівна 14.11.2010 Освіта вища, член Народного Руху України, приватний підприємець
2 б/м Морозюк Віталій Васильович 14.11.2010 Освіта вища, член Народного Руху України, пенсіонер
3 13 Андрощук Ростислав Васильович 14.11.2010 Освіта вища, член Народного Руху України, Дубенська міська лікарня матері та дитини, головний лікар
4 17 Горбачук Юрій Васильович 14.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Дубенський будинок–інтернат для інвалідів та пристарілих, директор
Політична партія "Наша Україна"
1 б/м Дудко Леонід Іванович 14.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", Дубенська міська рада, міський голова
2 б/м Мельник Сергій Олександрович 14.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", Дубенська міська стомат поліклініка, головний лікар
3 б/м Рамський Андрій Георгійович 14.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", Станція юнних техніків, директор
4 3 Ружнілов Віктор Олексійович 14.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Дубенський медичний коледж РДГУ, заступник директора
5 4 Пожарський Анатолій Степанович 14.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Будинок дітей та молоді, методист
6 5 Шегера Людмила Ростиславівна 14.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", приватний підприємець
7 11 Сорока Володимир Олександрович 14.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", Дубенська міська поліклініка, головний лікар
8 12 Будзін Віктор Аркадійович 14.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", Дубенська міська рада, перший заступник міського голови
9 14 Вознюк Роман Володимирович 14.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Підприємство “Система комплексної безпеки “Сатурн-2000", інженер
Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
1 б/м Васильєв Іван Васильович 14.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", Дубенське управління експлуатації газового господар-ства, заступник голови
2 б/м Куртов Віталій Володимирович 14.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", пенсіонер
Політична партія "Фронт Змін"
1 б/м Богомаз Віктор Йосипович 14.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", ВАТ "Козинагропромтехніка", директор
2 б/м Нетреба Вадим Володимирович 14.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", Відділ освіти Дубенської міської ради, начальник
3 8 Березовський Павло Павлович 14.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", Обласний тижневик "Скриня", журналіст
4 9 Янок Петро Григорович 14.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", Дубенська загальноосвітня школа №5, директор
5 10 Шаламай Андрій Васильович 14.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", приватний підприємець



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
б/м Олійник Олена Михайлівна Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Апарат Верховної Ради України, помічник-консультант народного депутата України, 14.11.2010 24.11.2010
б/м Хижняк Андрій Васильович Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", КП "Будінвест сервіс", директор, 14.11.2010 14.11.2010 Обраний в ОМВО №1. Дубенська міська рада
Політична партія Народний Рух України
б/м Андрощук Ростислав Васильович Освіта вища, член Народного Руху України, Дубенська міська лікарня матері та дитини, головний лікар, 14.11.2010 14.11.2010 Обраний в ОМВО №13. Дубенська міська рада
Політична партія "Наша Україна"
б/м Шегера Людмила Ростиславівна Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", підприємець 14.11.2010 14.11.2010 Обраний в ОМВО №5. Дубенська міська рада
Політична партія "Фронт Змін"
б/м Березовський Павло Павлович Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", Обласний тижневик "Скриня", журналіст, 14.11.2010 14.11.2010 Обраний в ОМВО №8. Дубенська міська рада

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"