Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область

Смілянська міська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 46
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 46

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 26 56,5
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 6 13
Комуністична партія України 3 6,5
Народна Партія 3 6,5
Політична партія "Фронт Змін" 3 6,5
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 2 4,3
Партія промисловців і підприємців України 1 2,2
Політична партія "Наша Україна" 1 2,2
Політична партія "Українська платформа" 1 2,2

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 б/м Уколов Роман Петрович 05.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, ПП "Поліграфія", директор
2 б/м Харченко Іван Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СМВК, військовий комісар
3 14 Нікітченко Ольга Петрівна 05.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, голова ОСББ, бухгалтер
Народна Партія
1 б/м Линник Анатолій Сергійович 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , БУ-4 ВАТ "Одесірансбуд", головний інженер
2 6 Романенко Андрій Іванович 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ПП "Дія", директор
3 21 Давиденко Олексій Григорович 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , НВПП "ДАК-Електропром", генеральний директор
Партія промисловців і підприємців України
1 11 Лисиця Володимир Олексійович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Квартальний комітет №12, заступник голови
Партія регіонів
1 б/м Литвиненко Олександр Михайлович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Управління праці та соціального захисту населення, начальник
2 б/м Варивод Геннадій Григорович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фізична особа-підприємець
3 б/м Сенатор Микола Олександрович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фізична особа-підприємець
4 б/м Шапошник Андрій Борисович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Смілянський цукровий комбінат", директор
5 б/м Куценко Микола Володимирович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Смілаенергопромтранс", директор
6 б/м Лихолай Віктор Олексійович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Смілапобут", директор
7 б/м Плодистий Ярослав Олександрович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фізична особа-підприємець
8 б/м Косенко Любов Миколаївна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фізична особа-підприємець
9 б/м Шморгун Кирило Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Комунальне підприємство "Екологія", начальник
10 1 Супрун Володимир Іванович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Смілянський центральний ринок, директор
11 2 Дахно Олександр Петрович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Смілянська міська поліклініка для дорослих, лікар-терапевт
12 3 Івченко Олександр Васильович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фізична особа-підприємець
13 4 Карло Тетяна Анатоліївна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, загальноосвітня школа І-Ш ст. №3 м. Сміла, директор
14 5 Косенко Наталія Володимирівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Смілянська РДА, заступник голови
15 7 Гайдай Інна Борисівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1, директор
16 8 Крепосний Валерій Васильович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Смілянський центральний ринок, заступник директора
17 9 Заєць Юрій Володимирович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Міністерство надзвичайних ситуацій України в Черкаській області, начальник Смілянського районного відділу головного управління
18 10 Хоменко Олександр Іванович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Смілянський технікум харчових технологій, директор
19 12 Плюта Олександр Петрович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Смілянське комунальне виробниче підприємство "Комунальник", директор
20 13 Шелудько Іван Вікторович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Квартальний комітет №14, голова
21 15 Дудкін Сергій Анатолійович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Державне підприємство "Орізон-навігація", директор
22 16 Цьомра Сергій Олександрович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Приватне підприємство "ЮККА-МЕБЛІ", директор
23 17 Білостоцький Сергій Анатолійович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фізична особа-підприємець
24 18 Бобков Микола Іванович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Державне об’єднання "Комбінат Дніпро", інженер
25 22 Мотузенко Олександр Олексійович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фізична особа-підприємець
26 23 Трушкевич Олег Юрійович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фізична особа-підприємець
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 б/м Плакса Олександр Михайлович 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Управління економічного розвитку Смілянської міської ради, начальник управління
2 б/м Золотоверхий Віктор Борисович 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Виконавчий комітет Смілянської міської ради, керуючий справами – заступник міського голови
3 б/м Горелий Дмитро Едуардович 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", фізична особа-підприємець
4 б/м Шпак Наталія Миколаївна 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Смілянський міський парк культури, директор
5 б/м Шаблій Ярослав Віталійович 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Смілянська міська рада, секретар ради
6 20 Сірик Станіслав Володимирович 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №7, вчитель історії
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
1 б/м Голубець Станіслав Вікторович 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Свобода" , МПП "Тайфун", директор
2 б/м Салов Володимир Іванович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Свобода" , пенсіонер
Політична партія "Наша Україна"
1 б/м Шевчук Михайло Михайлович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Храм Різдва Іоана Хрестителя УАПЦ м.Сміла, настоятель храму
Політична партія "Українська платформа"
1 19 Усенко Наталія Миколаївна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, АСЖБ "Довіра", голова правління
Політична партія "Фронт Змін"
1 б/м Далібожак Іван Степанович 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", Смілянська міська рада, заступник міського голови
2 б/м Захарченко Ігор Петрович 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", фізична особа-підприємець
3 б/м Березань Ярослав Григорович 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", Адвокатське об’єднання "Олексій Хмельницький та партнери", адвокат



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Народна Партія
б/м Романенко Андрій Іванович Освіта вища, член Народної партії , ПП "Дія", директор, 05.11.2010 05.11.2010 Обраний в ОМВО №6. Смілянська міська рада
б/м Давиденко Олексій Григорович Освіта вища, член Народної партії , НВПП "ДАК-Електропром", генеральний директор, 05.11.2010 05.11.2010 Обраний в ОМВО №21. Смілянська міська рада

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"