Результати виборів депутатів ради

 Харківська область

Первомайська міська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 36
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 36

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 24 66,7
Політична партія "Сильна Україна" 8 22,2
Комуністична партія України 2 5,6
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ" 1 2,8
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 2,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 б/м Уфімцева Анна Борисівна 03.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, Фізична особа – підприємець Дубина Олександр Кирилович, бухгалтер
2 б/м Брусенцев В’ячеслав Борисович 03.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ"
1 1 Погорєлов Юрій Георгійович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії "ВІДРОДЖЕННЯ", підприємець, директор
Партія регіонів
1 б/м Михлик Анатолій Іванович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Первомайська міська рада Харківської області, секретар
2 б/м Бєлєвцов Леонід Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Первомайське комунальне виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства, начальник управління
3 б/м Кравченко Сергій Григорович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Первомайська райсанепідемстанція, головний лікар
4 б/м Петренко Володимир Петрович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
5 б/м Овсянніков Юрій Євгенійович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Сільськогосподарське ТОВ "Овена", заступник директора
6 б/м Теплицький Сергій Сергійович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Приватне підприємство "Екіпаж", заступник директора
7 б/м Удовенко Роман Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "СП Укрсхідліфт", м.Харків, заступник директора
8 б/м Задорожна Лариса Петрівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Приватне підприємство "Берізка", директор
9 б/м Барабан Юрій Васильович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Первомайська загальноосвітня школа №2, директор школи
10 2 Лозовський Юрій В’ячеславович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Первомайське комунальне виробниче управління водопр.-каналіз. господарства, головний інженер
11 3 Панарін Іван Іванович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Первомайська ЦРЛ, головний лікар
12 4 Арнаут Віталій Миколайович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
13 5 Дьомін Євген Дмитрович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Харківське підприємство обласної споживчої спілки "Первомайський ринок", директор
14 6 Сафонова Світлана Юріївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Редакція газети "Знамя труда", головний редактор
15 7 Бринза Ольга Олександрівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, КП "Комунальник 1", майстер по благоустрію і озелененню
16 9 Працюк Анжеліка Липівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №6, вчитель
17 10 Доценко Анатолій Микитович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Первомайська міська рада ветеранів України, голова ради ветеранів
18 11 Черкашина Тетяна Степанівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1, заступник директора
19 13 Стрельникова Ганна Сергіївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ПКП "Тепломережі", заступник директора
20 14 Татоян Армен Мілітонович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ "Система-Харків", директор
21 15 Мікулін Геннадій Вікторович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, КПОЗ "Центральна районна аптека №194", завідувач
22 16 Прошкін Олександр Сергійович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПП "Екіпаж", начальник відділу забезпечення
23 17 Полянська Олена Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
24 18 Гоженко Олег Вікторович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "ТЕРРА", технічний директор
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 б/м Бакаєв Микола Іванович 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Районна державна адміністрація м. Первомайський, начальник відділу ведення державного реєстру виборців
Політична партія "Сильна Україна"
1 б/м Цимбалов Сергій Олексійович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ КВФ "Рома", заступник директора по розвитку та соціальним питанням
2 б/м Астахова Світлана Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Філія Первомайське відділення ВАТ "Ощадбанк", керуючий
3 б/м Чуб Тамара Григорівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
4 б/м Пархоменко Руслан В’ячеславович 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", фізична особа-підприємець
5 б/м Ковирін Олександр Володимирович 08.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", ТОВ КВФ "Рома", начальник юридичного відділу
6 б/м Приходько Сергій Анатолійович 08.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", ТОВ "Терра", директор по матеріально-технічного постачання
7 8 Ясинський Олександр Іванович 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", ТОВ “Терра", комерційний директор
8 12 Цимбалов Іван Олексійович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ КВФ “Рома", заступник директора по комерційним питанням



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Партія регіонів
б/м Теплицький Сергій Леонідович Освіта середня, член Партії регіонів, Первомайська міська рада, міський голова, 03.11.2010 03.11.2010 обрано Первомайським міським головою
б/м Панарін Іван Іванович Освіта вища, член Партії регіонів, Первомайська ЦРЛ, головний лікар, 03.11.2010 03.11.2010 Обраний в ОМВО №3. Первомайська міська рада
б/м Татоян Армен Мілітонович Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ "Система-Харків", директор, 03.11.2010 03.11.2010 Обраний в ОМВО №14. Первомайська міська рада
б/м Сафонова Світлана Юріївна Освіта вища, член Партії регіонів, Редакція газети "Знамя труда", головний редактор, 03.11.2010 03.11.2010 Обраний в ОМВО №6. Первомайська міська рада
б/м Потапов Микола Васильович Освіта вища, член Партії регіонів, Первомайське комунальне виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства, начальних комплексу очисних споруд, 03.11.2010 03.11.2010 24.12.2010 призначений заст. міського голови
б/м Гоженко Олег Вікторович Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "ТЕРРА", технічний директор, 03.11.2010 03.11.2010 Обраний в ОМВО №18. Первомайська міська рада
Політична партія "Сильна Україна"
б/м Орел Вячеслав Іванович Освіта вища, позапартійний, Первомайська ЦРЛ, лікар-хірург, 03.11.2010 08.11.2010 за власною заявою
б/м Рарог Сергій Миколайович Освіта вища, позапартійний, Первомайська ЦРЛ, лікар кабінету функціональної діагностики, 03.11.2010 08.11.2010 за власною заявою
б/м Цимбалов Іван Олексійович Освіта середня, позапартійний, ТОВ КВФ "Рома", заступник директора по комерційним питанням, 03.11.2010 03.11.2010 Обраний в ОМВО №12. Первомайська міська рада
б/м Ясинський Олександр Іванович Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", ТОВ "Терра", комерційний директор, 03.11.2010 03.11.2010 Обраний в ОМВО №8. Первомайська міська рада

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"