Результати виборів депутатів ради

 Чернігівська область

Семенівська міська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 11 36,7
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 6 20
Політична партія "Сильна Україна" 4 13,3
Комуністична партія України 3 10
Народна Партія 3 10
Соціалістична партія України 3 10

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 б/м Островерхов Микола Миколайович 04.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, пенсіонер
2 б/м Клименко Володимир Павлович 04.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, КП "Семенівський цегельний завод", директор
3 б/м Євмененко Олександр Васильович 04.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, ПП "Євмененко", директор
Народна Партія
1 б/м Зощук Сергій Іванович 04.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Семенівська ЦРЛ, в. о. завідувача стоматологічним відділенням
2 1 Кресс Олена Вікторівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, відділ освіти Семенівської райдержадміністрації, голов-ний спеціа-ліст
3 11 Гайова Валентина Василівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , ДНЗ №3 "Яблунька", завідуюча
Партія регіонів
1 б/м Черниш Ігор Валентинович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Семенівська міська рада, секретар
2 б/м Короткий Віктор Васильович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Семенівська міська рада, провідний спеціаліст
3 б/м Янченко Людмила Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Семенівська ЦРЛ, лікар
4 б/м Кудін Світлана Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватна аптека, завідуюча
5 б/м Швидкий Олександр Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Семенівський "Райавтодор", водій
6 3 Карпенко Олександр Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Семенівський район по газопостачанню та газифікації ВАТ "Чернігівгаз", началь-ник
7 5 Жура Олександр Федорович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Семенівський цех електрозв’язку, електромеханік
8 6 Тринога Любов Олександрівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ДНЗ №6 "Сонечко", завідуюча
9 9 Чернишев Віктор Петрович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, відділ НС та ЦЗН Семенівської райдержадміністрації, завідуючий сектором
10 10 Кутковий Георгій Віталійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
11 14 Алаєва Людмила Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, канцелярія Семенівського РВ УМВС, завідуюча
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 б/м Мороз Юрій Васильович 04.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює
2 б/м Єрмоленко Віталій Анатолійович 04.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
3 б/м Сухобок Катерина Анатоліївна 17.12.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
4 4 Левченко Олег Анатолійович 04.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
5 7 Зборщик Олександр Іванович 04.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Семенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3, вчитель
6 12 Прохоренко Олексій Іванович 04.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
Політична партія "Сильна Україна"
1 б/м Кожукар Віктор Михайлович 04.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Семенівська дільниця тепломережі обласного ВАТ "Теплокомуненерго", керівник дільниці
2 б/м Субота Володимир Іванович 04.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", КП "Ревна", керівник
3 2 Суббот Михайло Миколайович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Сильна Україна", приватний підприємець
4 15 Яськов Андрій Олексійович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Сильна Україна", філія "Ірванцівський торфозавод", майстер цеху
Соціалістична партія України
1 б/м Романюк Людмила Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, пенсіонер
2 8 Ятчук Оксана Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Семенівська гімназія №2, вчитель
3 13 Тарашкевічус Олександр Рамуальдович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Семенівський район електричних мереж, інженер



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Партія регіонів
б/м Карпенко Олександр Володимирович Освіта вища, член Партії регіонів, Семенівський район по газопостачанню та газифікації, директор, 04.11.2010 04.11.2010 обраний в ОМВО 3
б/м Тринога Любов Олександрівна Освіта вища, член Партії регіонів, Семенівський ДНЗ "Сонечко", завідуюча, 04.11.2010 04.11.2010 обраний в ОМВО 6
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
б/м Прохоренко Олексій Іванович Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець 04.11.2010 04.11.2010 обраний в ОМВО 12
б/м Мигда Володимир Михайлович Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Ірванцевський торфозавод, інженер, 04.11.2010 04.11.2010 17.12.2010

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"