Результати виборів депутатів ради в багатомандатному виборчому окрузі

 Дніпропетровська область

Тернівська міська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 18
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 18

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 10 55,6
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 4 22,2
Комуністична партія України 2 11,1
Політична партія "Сильна Україна" 2 11,1

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 б/м Хиля Микола Антонович 03.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, пенсіонер
2 б/м Гусак Віталій Михайлович 03.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Партія регіонів
1 б/м Пойманов Микола Омелянович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Первинна профспілкова організація шахти "Західно-Донбаська", заступник голови
2 б/м Шкут Жанна Анатоліївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Тернівська міська рада, секретар
3 б/м Малашенко Юрій Іванович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Павлоградвугілля" "Шахта "Західно-Донбаська", начальник зміни
4 б/м Палько Любов Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, комунальний заклад Центральна міська лікарня м. Тернівка, заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності
5 б/м Ільчишин Володимир Васильович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, відділ освіти Тернівського міськвиконкому, начальник відділу
6 б/м Задерей Володимир Силович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, науково-виробничий концерн "Західний Донбас", директор
7 б/м Шишов Валерій Васильович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Павлоградвугілля" "Шахта "Західно-Донбаська", заступник генерального інженера з виробництва
8 б/м Азаматов Рашид Ільдарович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Павлоградвугілля", заступник головного директора по охороні праці
9 б/м Гурський Віктор Іванович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Павлоградвугілля" Шахта "Сташкова", заступник директора з соціальних питань
10 б/м Козаков Василь Васильович 15.12.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Павлоградвугілля" "Шахта "Тернівська", заступник директора з соціальних питань
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 б/м Пепель Ігор Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець "Коваль Ю.О.", директор
2 б/м Удовенко Олександр Петрович 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець "Коваль Ю.О.", начальник відділу економічної безпеки
3 б/м Лебединська Оксана Олександрівна 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець "Чалих В.В.", бухгалтер
4 б/м Лискова Тетяна Савелівна 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ТОВ "Газета "Бегемот", менеджер
Політична партія "Сильна Україна"
1 б/м Дудін Сергій Федорович 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", пенсіонер
2 б/м Паршин Олег Олексійович 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", ТОВ "Майстер інвест", Тернівська філія, директор

Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Партія регіонів
б/м Пацко Світлана Григорівна Освіта вища, член Партії регіонів, контрольно-ревізійний відділ в м. Тернівка, начальник, 03.11.2010 08.11.2010 15.12.2010

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"