Результати виборів депутатів ради

 Донецька область

Українська міська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 23 76,7
Комуністична партія України 3 10
Політична партія "Сильна Україна" 2 6,7
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 3,3
Соціалістична партія України 1 3,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 б/м Лятовська Любов Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, Державне підприємство "Селидіввугілля", шахта "Україна", стовбурова
2 б/м Федоренко Тамара Володимирівна 02.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, Державне підприємство "Селидіввугілля", шахта "Україна", комірник
3 15 Ворона Тетяна Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, Державне підприємство "Селидіввугілля", ВП "Стандарт", контрольний майстер опробування
Партія регіонів
1 б/м Адамчук Валентин Борисович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ДП "Селидіввугілля", шахта "Україна", голова професіональної спілки робітників
2 б/м Кисельов Дмитро Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Державне підприємство "Селидіввугілля", шахта "Україна", електрослюсар
3 б/м Дмитрієва Тетяна Володимирівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Центральна збагачувальна фабрика "Україна", електрослюсар
4 б/м Чумаков Володимир Максимович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Центральна збагачувальна фабрика "Україна", механік
5 б/м Вольська Раїса Василівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Селидівське виробниче водопровідно-каналізаційне господарство. Комунальне підприємство "Вода Донбаса", контролер
6 б/м Пєхов Сергій Васильович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Державне підприємство "Селидіввугілля", шахта "Україна", прохідник
7 б/м Нікулін Сергій Михайлович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Державне підприємство "Селидіввугілля", шахта "Україна", електрослюсар
8 б/м Терещенко Микола Васильович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Державне підприємство "Селидіввугілля", шахта "Україна", бригадир
9 б/м Севаст’янов Сергій Георгійович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Державне підприємство "Селидіввугілля", шахта "Україна", машиніст гірничо-видобувних машин
10 б/м Корнілова Наталія Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Державне підприємство "Селидіввугілля", шахта "Україна", машиніст підйому
11 б/м Зелент Світлана Андріївна 23.01.2012 Освіта середня, член Партії регіонів, Центральна збагачувальна фабрика "Україна", машиніст конвеєрів
12 1 Миргородська Світлана Володимирівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
13 2 Різник Вікторія Вікторівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Центральна збагачувальна фабрика "Україна", пробовідбірник
14 3 Фінченко Тетяна Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Державне підприємство "Селидіввугілля", шахта "Україна", токар
15 4 Лебедуха Валентина Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Дитячо-юнацька спортивна школа, тренер-викладач
16 5 Каравайцева Валентина Павлівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дитячий заклад "Космос", вихователь
17 6 Власенко Тетяна Василівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Центральна збагачувальна фабрика "Україна", начальник зміни
18 7 Козлова Галина Андріївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Селидівські електромережі, контролер
19 8 Юрченко Олена Данилівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Товариство з обмеженоювідповідальністю "Арніка", фармацевт
20 9 Ткачова Наталія Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Державне підприємство "Селидіввугілля" шахта "Україна", редактор газети «Промінь»
21 11 Єрьомін Валерій Анатолійович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Державне підприємство "Селидіввугілля", шахта "Україна", прохідник
22 12 Сахно Лариса Вікторівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
23 13 Новіков Сергій Васильович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Український стадіон "Україна", директор
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 14 Черняк Ольга Євгенівна 02.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", загальноосвітня школа №13, вчитель
Політична партія "Сильна Україна"
1 б/м Ференс Тетяна Василівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Виконком Української міської ради, секретар міської ради
2 б/м Зеркалова Людмила Вікторівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, КП "Імпульс" м. Українськ Селидівська міська рада, начальник ЖЕУ
Соціалістична партія України
1 10 Козлов Геннадій Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, член Соціалістичної партії України, тимчасово не працює



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Комуністична партія України
б/м Ворона Тетяна Миколаївна Освіта середня, член Комуністичної партії України, Державне підприємство "Селидіввугілля", шахта "Україна", контрольний майстер опробування, 02.11.2010 02.11.2010 Обраний в ОМВО №15. Українська міська рада
Партія регіонів
б/м Овчаренко Тетяна Геннадіївна Освіта середня, член Партії регіонів, Центральна збагачувальна фабрика "Україна", машиніст конвеєрів, 02.11.2010 11.11.2010 23.01.2012

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"