Результати виборів депутатів ради

 Дніпропетровська область

Зеленодольська міська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 36
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 36

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 25 69,4
Політична партія "Фронт Змін" 3 8,3
Комуністична партія України 2 5,6
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 2 5,6
Політична партія "Сильна Україна" 2 5,6
Народна Партія 1 2,8
Українська Народна Партія 1 2,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 б/м Обліванцева Марина Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, пенсіонер
2 б/м Терещенко Олександр Дмитрович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Народна Партія
1 15 Березовський Олександр Віталійович 04.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ВАТ "Дніпроенерго" СП ЗВД "Дніпроенергосервіс", виконроб «Дніпроенергосервіс»
Партія регіонів
1 б/м Медвідь Олександр Борисович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Криворізька теплова електростанція, спорткомплекс, завідуючий
2 б/м Губанова Раїса Василівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, структурне підприємство "Дніпроенергосервіс", виконроб
3 б/м Кожемякін Андрій Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, цех теплової автоматики і вимірувань Криворізької теплової електростанції, майстер виробничої дільниці
4 б/м Захарова Тетяна Петрівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Зеленодольська загальноосвітня середня школа №1, заступник директора з навчально-виховної роботи
5 б/м Ярошенко Олена Михайлівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Зеленодольська міська рада, секретар
6 б/м Василенко Леонід Андрійович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
7 б/м Шокотько Світлана Олександрівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Зеленодольський професійний ліцей, виконуюча обов’язки директора ліцею
8 б/м Бай Юрій Георгійович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
9 б/м Рябченко Володимир Анатолійович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, комунальне підприємство "Зеленодольський міський водоканал", директор
10 1 Калашников Віталій Петрович 15.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Дніпроенерго" Криворізька ТЕС, заступник начальника цеху
11 2 Чернуха Володимир Іванович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Дніпроенерго" Криворізька ТЕС, начальник цеху соціально-побутових послуг
12 3 Мартиненко Євген Семенович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Криворізька ТЕС, заступник начальника цеху наладки та випробувань обладнання
13 4 Тичина Микола Олексійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, КП "Зеленодольські міські теплові мережі", директор
14 5 Ткаченко Володимир Валентинович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, спеціалізована база "Укренегокомплект" Мінпаливенерго, директор
15 6 Піскунова Лариса Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Зеленодольська міська лікарня, головний лікар
16 7 Хало Микола Григорович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Криворізька ТЕС, старший майстер виробничої дільниці КТЦ-1
17 8 Регеда Сергій Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Криворізька ТЕС, начальник ЦЦР-2
18 9 Зигалов Юрій Олексійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Криворізька ТЕС, майстер виробничої ділянки ЦЦР-2
19 10 Лебедінський Микола Андрійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Криворізька ТЕС, заступник директора з охорони праці та довкілля
20 11 Миронов Микола Якович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Криворізька ТЕС, голова профспілкового комітету
21 12 Феронов Юрій Вікторович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Криворізька ТЕС, начальник зміни станції
22 13 Резінкіна Галина Михайлівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Криворізька ТЕС, заступник начальника хімцеха
23 16 Семенюк Микола Герасимович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Дніпроенерго" Криворізька ТЕС, начальник ЦТАВ
24 17 Бєльдій Олександр Іванович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Дніпроенерго" Криворізька ТЕС, начальник цеху паливо-подачі
25 18 Ніколаєнко Віктор Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Дніпроенерго" Криворізька ТЕС, виконроб дільниці з ремонту турбінного устаткування
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 б/м Мороз Віктор Петрович 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ВАТ Дніпроенерго, Криворізька теплоелектростанція, заступник директора з економіки
2 б/м Кітік Віктор Дмитрович 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватне підприємство "Віконт", директор
Політична партія "Сильна Україна"
1 б/м Комаров Олександр Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Криворізька ТЕС, начальник КТЦ № 1
2 б/м Макаров Сергій Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Криворізька ТЕС, заступник начальника КЦР № 2
Політична партія "Фронт Змін"
1 б/м Басій Михайло Феофанович 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", приватний підприємець
2 б/м Муха Іван Вікторович 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", приватний підприємець
3 б/м Чайка Марія Станіславівна 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", Апостолівський районний ліцей-інтернат, вчитель
Українська Народна Партія
1 14 Галкіна Галина Олександрівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, загальноосвітня школа №2, вчитель



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"