Результати виборів депутатів ради

 Донецька область

Юнокомунарівська міська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 26 86,7
Комуністична партія України 2 6,7
Політична партія "Сильна Україна" 2 6,7

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 б/м Бережной Іван Миколайович 01.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, Санаторій-профілакторій "Лєсной", слюсар
2 б/м Бережна Тетяна Олександрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, домогосподарка
Партія регіонів
1 б/м Усенков Сергій Михайлович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Юнокомунарівська міська рада, секретар ради
2 б/м Долуденко Сергій Васильович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Навчально-виховний комплекс №13, вчитель
3 б/м Пилипенко Людмила Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Структурний підрозділ Шахта "Єнакієвська" Державного підприємства "Орджонікідзевугілля", провідний інженер
4 б/м Гризлов Артем Валерійович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Єнакієвський професійний ліцей, викладач
5 б/м Анохін Володимир Володимирович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, директор
6 б/м Арцев Євген Юрійович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Атолл", директор
7 б/м Башилов Олександр Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
8 б/м Бившева Марина Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, шахта "Юний комунар", гірничий диспетчер
9 б/м Реутова Ірина Олександрівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, навчально-виховний комплекс №11, педагог-організатор
10 б/м Димченко Надія Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Структурний підрозділ Шахта "Єнакієвська" Державного підприємства "Орджонікідзевугілля", машиніст
11 б/м Квіленко Олександр Юрійович 01.11.2010 Освіта незакінчена вища, член Партії регіонів, Структурний підрозділ Шахта "Єнакієвська" Державного підприємства "Орджонікідзевугілля", гірничий майстер
12 1 Єгорченко Любов Михайлівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Структурний підрозділ Шахта "Полтавська" Державного підприємства "Орджонікідзевугілля", провідний інженер гірничих робіт
13 2 Кононова Алевтина Вікторівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Навчально-виховний комплекс №13, директор
14 3 Друкар Галина Олександрівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дошкільний навчальний заклад №20, завідувач
15 4 Мартиненко Жанна Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, КЛПУ "Поліклініка №4", головна медична сестра
16 5 Добровольська Людмила Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Навчально-виховний комплекс №13, вчитель
17 6 Паршикова Наталя Петрівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, КЛПУ "Поліклініка №4", медична сестра
18 7 Антонов Олександр Іванович 01.11.2010 Освіта незакінчена вища, член Партії регіонів, Структурний підрозділ Шахта "Єнакієвська" Державного підприємства "Орджонікідзевугілля", голова профспілкового комітету
19 8 Ніколенко Тетяна Федорівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Структурний підрозділ Шахта "Єнакієвська" Державного підприємства "Орджонікідзевугілля", завідуюча їдальнею
20 9 Кучумов Юрій Вікторович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Структурний підрозділ Шахта "Єнакієвська" Державного підприємства "Орджонікідзевугілля", кріпильник дільниці підготовчих робіт
21 10 Іващенко Ігор Іванович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Структурний підрозділ Шахта "Полтавська" Державного підприємства "Орджонікідзевугілля", начальник дільниці
22 11 Мухаметдінов Альберт Назіпович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Структурний підрозділ Шахта "Єнакієвська" Державного підприємства "Орджонікідзевугілля", гірничий майстер дільниці ВТБ
23 12 Унанян Тетяна Вікторівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Структурний підрозділ Шахта "Єнакієвська" Державного підприємства "Орджонікідзевугілля", майстер дільниці ПТК
24 13 Задорожна Мірослава Валеріївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Структурний підрозділ Шахта "Єнакієвська" Державного підприємства "Орджонікідзевугілля", заступник директора з охорони праці
25 14 Ткачик Олександр Петрович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Структурний підрозділ Шахта "Єнакієвська" Державного підприємства "Орджонікідзевугілля", помічник начальника дільниці шахтного транспор-ту
26 15 Паньків Євгеній Семенович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ " ФК " Лідер", менеджер
Політична партія "Сильна Україна"
1 б/м Федосов Денис Олександрович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ "ЄМЗ", слюсар
2 б/м Сушко Тетяна Олексіївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"