Результати виборів депутатів ради

 Донецька область

Добропільська міська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 40
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 40

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 36 90
Комуністична партія України 3 7,5
Партія "Жінки за майбутнє" Всеукраїнське політичне об'єднання 1 2,5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 б/м Пирха Сергій Вікторович 04.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, Добропільський ГК КПУ, 1-й секретар Добропільського ГК КПУ
2 б/м Жердєв Микола Георгійович 04.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Інспекція ДАБК у Донецькій області, начальник красноарміського відділу
3 б/м Лисенко Тетяна Олександрівна 04.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, загальноосвітня школа №19 м. Добропілля, вчитель
Партія "Жінки за майбутнє" Всеукраїнське політичне об'єднання
1 б/м Шинякова Таміла Семенівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член "Жінки за майбутнє" Всеукраїнського політичного об'єднання, Шахта "Алмазна", машиніст підіймальних машин
Партія регіонів
1 б/м Жук Микола Павлович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Добропільська міська рада, голова ради ветеранів
2 б/м Чернікова Вікторія Валеріївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Товариство з додатковою відповідальністю "Шахта "Білозерська", слюсар з ремонту обладнання
3 б/м Древаль Людмила Семенівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Добропільське міське управління пенсійного фонду, начальник
4 б/м Потапенко Ігор Борисович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Державне підприємство "Добропіллявугілля", директор з кадрів та соцпитань
5 б/м Матущак Сергій Якович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Відокремлений підрозділ "Шахта "Добропільська" Державного підприємства "Добропіллявугілля", заступник директора
6 б/м Зиков Микола Анатолійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Центральна збагачувальна фабрика", начальник відділу матеріально-технічного забезпечення
7 б/м Ульянич Олексій Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів
8 б/м Сухоруких Олексій Вікторович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Відокремлений підрозділ "Шахта "Добропільська" Державного підприємства "Добропіллявугілля", технолог
9 б/м Кривенко Валерій Леонтійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
10 б/м Ширина Володимир Вікторович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
11 б/м Шафрановська Тетяна Вікторівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Добропільське міське відділення казначейства, начальник
12 б/м Митрофанов Володимир Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Добропільський спортивно-технічний клуб товариства сприяння оборони України, директор
13 б/м Біатов Сергій Петрович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Донбаська паливно-енергетична кампанія департамент з видобутку вугілля, менеджер
14 б/м Авраімов Ігор Геннадійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Укрінвестгруп", генеральний директор
15 б/м Кукурян Валерій Анатолійович 18.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Добропільське відділення судебно-медичної експертизи, завідуючий
16 б/м Тараненко Олена Валеріївна 11.02.2011 Освіта вища, член Партії регіонів, Добропільський спортивно-технічний клуб товариства сприяння оборони України, спеціаліст
17 1 Луганська Світлана Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
18 2 Древаль Віктор Григорович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Добропільська міська рада, секретар ради
19 3 Лейба Віра Павлівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, загальноосвітня школа №7, вчитель початкових класів
20 4 Шилін Олександр Львович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Відокремлений підрозділ "Шахта "Добропільська" Державного підприємства "Добропіллявугілля", бригадир гірників очисного вибою
21 5 Кальченко Інна Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Навчально-виховний комплекс №4, директор
22 6 Щолоков Ігор Іванович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ЦЕЗ цех №12 ДД ВАТ "Укртелеком", начальник
23 7 Кутовенко Олександр Олексійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Державне підприємство "Добропіллявугілля", заступник директора
24 8 Другов Олександр Полуектович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Добропільська ЦРЛ, завідуючий хірургічного відділення
25 9 Корнієнко Микола Іванович 24.01.2011 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Шахта "Алмазна" первинна профспілка, голова
26 10 Пустовий Анатолій Іванович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Відокремлений підрозділ "Шахта "Алмазна" Державного підприємства "Добропіллявугілля", директор
27 11 Омельченко Володимир Васильович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ "Шахтабудінвест", голова правління
28 12 Яцура Анатолій Іванович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Відокремлений підрозділ "Шахта "Білицька" Державного підприємства "Добропіллявугілля", директор
29 13 Селіваров Геннадій Борисович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
30 14 Романюк Анатолій Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
31 15 Агапова Надія Богданівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Товариство з додатковою відповідальністю "Шахта "Білозерська", начальник відділу кадрів
32 16 Козак Юрій Андрійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Відокремлений підрозділ "Шахта "Новодонецька" Державного підприємства "Добропіллявугілля", директор
33 17 Остапов Олександр Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Товариство з додатковою відповідальністю "Шахта "Білозерська", директор з господарських питань
34 18 Таранюк Валерій Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Відокремлений підрозділ "Шахта "Новодонецька" Державного підприємства "Добропіллявугілля", виконуючий обов’язки заступника директора
35 19 Крещенко Микола Олександрович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Відокремлений підрозділ "Шахта "Піонер" Державного підприємства "Добропіллявугілля", директор
36 20 Матяш Олександр Миколайович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Партія регіонів
б/м Дерипаска Віктор Трохимович Освіта вища, член Партії регіонів, Добропільська міська рада, міський голова, 04.11.2010 04.11.2010 обраний міським головою
б/м Древаль Віктор Григорович Освіта вища, член Партії регіонів, Добропільська міська рада, секретар ради, 04.11.2010 04.11.2010 обраний в ОМВО 2
б/м Яцура Анатолій Іванович Освіта вища, член Партії регіонів, Відокремлений підрозділ "Шахта "Білицька" Державного підприємства "Добропіллявугілля", директор, 04.11.2010 04.11.2010 обраний в ОМВО 12
б/м Літвінов Володимир Григорович Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер 04.11.2010 11.02.2011 обраний депутатом Верховної Ради України
б/м Омельченко Володимир Васильович Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ "Шахтабудінвест", голова правління, 04.11.2010 04.11.2010 обраний в ОМВО 11
б/м Кутовенко Олександр Олексійович Освіта вища, член Партії регіонів, Державне підприємство "Добропіллявугілля", заступник директора, 04.11.2010 04.11.2010 обраний в ОМВО 7
б/м Крещенко Микола Олександрович Освіта вища, член Партії регіонів, Відокремлений підрозділ "Шахта "Піонер" Державного підприємства "Добропіллявугілля", директор, 04.11.2010 04.11.2010 обраний в ОМВО 19
б/м Козак Юрій Андрійович Освіта вища, член Партії регіонів, Відокремлений підрозділ "Шахта "Новодонецька" Державного підприємства "Добропіллявугілля", директор, 04.11.2010 04.11.2010 обраний в ОМВО 16
б/м Пустовий Анатолій Іванович Освіта вища, член Партії регіонів, Відокремлений підрозділ "Шахта "Алмазна" Державного підприємства "Добропіллявугілля", директор, 04.11.2010 04.11.2010 обраний в ОМВО 10
б/м Старостенко Наталя Миколаївна Освіта вища, член Партії регіонів, НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - ліцей", заступник директора, 04.11.2010 18.11.2010 обрана на іншу посаду
б/м Селіваров Геннадій Борисович Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець 04.11.2010 04.11.2010 обраний в ОМВО 13
б/м Кальченко Інна Володимирівна Освіта вища, член Партії регіонів, Навчально-виховний комплекс №4, директор, 04.11.2010 04.11.2010 обраний в ОМВО 5
б/м Романюк Анатолій Володимирович Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець 04.11.2010 04.11.2010 обраний в ОМВО №14
б/м Щолоков Ігор Іванович Освіта вища, член Партії регіонів, ЦЕЗ цех №12 ДД ВАТ "Укртелеком", начальник, 04.11.2010 04.11.2010 обраний в ОМВО №6
9 Чех Віктор Іванович Освіта вища, член Партії регіонів, Добропільське, директор, 04.11.2010 25.11.2010

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"