Результати виборів депутатів ради

 Донецька область

Димитровська міська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 40
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 40

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 35 87,5
Політична партія "Фронт Змін" 5 12,5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 б/м Бабіч Олександр Іванович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Димитровська міська рада, заступник міського голови
2 б/м Забєля Максим Сергійович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Димитровська міська газета "Родной город", заступник головного редактора
3 б/м Брикалов Олександр Леонідович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Донмет", старший економіст
4 б/м Шайдулліна Оксана Мансурівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Димитровська центральна міська лікарня, заступник головного лікаря
5 б/м Радченко Лілія Анатоліївна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Відокремлений підрозділ "Стандарт" державного підприємства "Красноармійсьвугілля", старший інспектор з кадрів
6 б/м Береза Іраїда Євгенівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Центральна збагачувальна фабрика "Комсомольська", голова профкому
7 б/м Прокопова Тамара Федорівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Палац спорту "Олімп", директор
8 б/м Кирпиченко Олександр Євгенович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Виробнича одиниця "Димитровтепломережа", директор
9 б/м Тарасова Алла Володимирівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дитячий навчальний заклад №10 "Теремок", завідувач
10 б/м Перетятко Ігор Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Димитровська центральна міська лікарня, лікар
11 б/м Кобяков Олексій Вікторович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, фізична особа-підприємець
12 б/м Солощенко Костянтин Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Відокремлений підрозділ "Шахта "Стаханова" державного підприємства "Красноармійсьвугілля", заступник директора з охорони праці
13 б/м Шафранов Олег Вікторович 12.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Димитроввантажтранс", головний інженер
14 б/м Пелюх Сергій Богданович 12.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ "ПСБ", директор
15 б/м Яценко Руслан Володимирович 12.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Відокремлений підрозділ "Шахта "Стаханова" державного підприємства "Красноармійсьвугілля", начальник зміни з охорони праці
16 1 Кішиченко Юрій Олександрович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Відокремлений підрозділ "Шахта Стаханова" державного підприємства "Красноармійськвугілля", начальник дільниці
17 2 Біличенко Олександр Анатолійович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, фізична особа-підприємець
18 3 Ведющенко Володимир Іванович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Торгівельний комплекс "Лідер", директор
19 4 Колесник Ірина Петрівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад музична школа м.Димитров, директор
20 5 Ключка Юрій В’ячеславович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Асоціація ділового співпрацювання", директор
21 6 Інілєєв Равіль Камільович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Відокремлений підрозділ "Шахта "Центральна" державного підприємства "Красноармійськвугілля", в.о. директора
22 7 Ескін Олександр Семенович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Фірма "Промтехснаб", заступник директора
23 8 Король Антоніна Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Димитровський експериментально-механічний завод", директор
24 9 Вишнякова Валентина Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, загальноосвітня школа №5, директор
25 10 Абрамов Євген В’ячеславович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
26 11 Кульба Олена Олександрівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Центральна збагачувальна фабрика "Комсомольська", провідний економіст
27 12 Юрченко Станіслав Леонідович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Димитровська центральна міська лікарня, завідуючий травматологічним відділен-ням
28 13 Батир Ганна Олександрівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Відділ освіти Димитровської міської ради, начальник
29 14 Бігдан Володимир Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Відокремлений підрозділ "Шахта "Стаханова" державного підприємства "Красноармійськвугілля", заступник директорра
30 15 Ситник Тетяна Анатоліївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ТОВ "Димитроввантажтранс", помічник директорра
31 16 Балашов Володимир Юрійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Красно армійська міська рада, заступник міського голови
32 17 Бігдан Микола Семенович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Відокремлений підрозділ "Шахта "Стаханова" державного підприємства "Красноармійськвугілля", начальник штабу цивільної оборони
33 18 Лійка Наталія Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, загальноосвітня школа №9, директор
34 19 Доценко Дмитро Валерійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Відокремлений підрозділ "Шахта "Стаханова" державного підприємства "Красноармійськвугілля", заступник начальника дільниці «Скіповий комплекс»
35 20 Савицький Анатолій Іванович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Відокремлений підрозділ "Шахта "Димитрова" державного підприємства "Красноармійськвугілля", в.о. директорра
Політична партія "Фронт Змін"
1 б/м Ревва Лариса Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Димитровський міський виконавчий комітет, в.о. міського голови
2 б/м Малишева Марія Леонідівна 04.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", ПП туристичне агентство "Еліт-Тур", директор
3 б/м Міннікаєва Злата Анатолівна 04.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", Дитячий садок "Радуга" шахти "Стаханова", вихователь
4 б/м Каліннікова Тамара Василівна 04.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Фронт Змін", ПП туриститчне агентство "Еліт-Тур", заступник директора
5 б/м Трифонов Віктор Якович 04.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Фронт Змін", Місцева організація НПГУ ДП "Селідоввугілля", голова



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Партія регіонів
б/м Требушкін Руслан Валерійович Освіта вища, член Партії регіонів, Димитровське багатогалузеве об’єднання комунального господарства, директор, 04.11.2010 04.11.2010 Обраний в головою ради. Димитровська міська рада
б/м Третяк Юрій Васильович Освіта вища, член Партії регіонів, Державне підприємство "Красноармійсьвугілля", помічник генерального директора, 05.11.2010 12.11.2010 затверджений на іншу посаду
б/м Пономаренко Олександр Геннадійович Освіта вища, член Партії регіонів, Державне підприємство "Красноармійсьвугілля", начальник відділу статистичного обліку та аналізу виробничо-господарської діяльності, 05.11.2010 12.11.2010 затверджений на іншу посаду
б/м Маслова Наталія Альбертівна Освіта вища, член Партії регіонів, Димитровська міська рада, керуюча справами виконкому, 05.11.2010 12.11.2010 затверджена керуючим справами

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"