Результати виборів депутатів ради

 Донецька область

Часовоярська міська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 27 90
Комуністична партія України 2 6,7
Політична партія "Фронт Змін" 1 3,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 б/м Яценко Олександр Іванович 04.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, ВАТ"Часовоярський вогнетривкий комбінат", машиніст екскаватору
2 б/м Шукевич Олексій Юрійович 04.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, ВАТ"Часовоярський вогнетривкий комбінат", зварник
Партія регіонів
1 б/м Ткаченко Сергій Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Часовоярське регіональне виробниче управління комунального підприємства "Компанія "Вода Донбасу", інженер з надзвичайних ситуацій
2 б/м Сукова Світлана Павлівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Часовоярська загальноосвітня школа №15, заступник директора
3 б/м Рубан Валерій Станіславович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ виробнича фірма "Гідрозалізобетон", головний інженер
4 б/м Оніщук Андрій Вікторович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Часовоярський вогнетривкий комбінат", начальник відділу громадського харчування
5 б/м Кас’яненко Віра Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Часовоярська міська рада, заступник міського голови
6 б/м Ковальов Микола Іванович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Часовоярський вогнетривкий комбінат", начальник відділу
7 б/м Найденко Олександр Анатолійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "КРУСЕШ", генеральний директор
8 б/м Рижих Надія Михайлівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
9 б/м Ткаченко Дмитро Петрович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Часовоярський вогнетривкий комбінат", економіст
10 б/м Марченко Олександр Петрович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Часовоярське регіональне виробниче управління комунального підприємства "Компанія "Вода Донбасу", головний механік
11 б/м Піляєв В’ячеслав Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
12 б/м Бичихін Сергій Іванович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Демі", охоронець
13 1 Селютін Анатолій Борисович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ВАТ"Часівоярський вогнетривкий комбінат", водій
14 2 Майоров Олександр Олександрович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець, керів-ник
15 3 Курінний Віктор Миколайович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ВАТ"Часівоярський вогнетривкий комбінат", началь-ник служби
16 4 Кривошеєва Тетяна Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Часовояр-ська дільниця Артемівського УГГ, началь-ник дільниці
17 5 Чорна Євгенія Андріївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ВАТ"Часівоярський вогнетривкий комбінат", начальк відділу
18 6 Ляшов Максим Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, КРУ в Донецькій області, головний спеціаліст
19 7 Гребенюк Юрій Вікторович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Рада ветеранів- інтернаціоналістів м. Часів Яр, голова
20 8 Чуйко Галина Петрівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Часовоярська міська лікарня №3, медична сестра
21 9 Лінкін Володимир Іванович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ"Часівоярський вогнетривкий комбінат", начальник служби
22 10 Чаус Сергій Валерійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, загальноосвітня школа №17, заступник директора
23 11 Кудрявих Світлана Анатоліївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Часовоярська міська рада, секретар міської ради
24 12 Захаров Олександр Васильович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ ВФ"Гідрозалізобетон", началь-ник служби
25 13 Скляр Геннадій Вікторович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, РВУ КП "Компания "Вода Донбасу", начальник відділу
26 14 Самарченко Ніна Митрофанівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ"Часівоярський вогнетривкий комбінат", начальник відділу
27 15 Мігуш Людмила Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ ВФ "Гідрозалізобетон", начальник відділу
Політична партія "Фронт Змін"
1 б/м Макарович Руслан Григорович 04.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", фізична особа-підприємець



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Партія регіонів
б/м Кудрявих Світлана Анатоліївна Освіта вища, член Партії регіонів, Часовоярська міська рада, секретар міської ради, 04.11.2010 04.11.2010 Обраний в ОМВО №11. Часовоярська міська рада
б/м Захаров Олександр Васильович Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ виробнича фірма "Гідрозалізобетон", начальник охорони, 04.11.2010 04.11.2010 Обраний в ОМВО №12. Часовоярська міська рада
б/м Чорна Євгенія Андріївна Освіта середня, член Партії регіонів, ВАТ "Часовоярський вогнетривкий комбінат", начальник відділу, 04.11.2010 04.11.2010 обраний у ОМВО № 5

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"