Результати виборів депутатів ради

 Донецька область

Артемівська міська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 60
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 60

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 57 95
Комуністична партія України 3 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 б/м Бойко Володимир Петрович 04.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, І секретар Артемовского ГК КПУ
2 б/м Ситников Сергій Анатолійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
3 б/м Маковський Олександр Олександрович 04.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, І секретарь Артемовского ГК ЛКСМУ
Партія регіонів
1 б/м Радковський Артур Анатолійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Укрцентр "Інваспорт" м. Київ, спортсмен-інструктор
2 б/м Северінов Михайло Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Артемівський завод по обробці кольорових металів", начальник відділу по зв’язку з громадськістю
3 б/м Куличенко Максим Ігорович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ "Артемівський завод шампанських вин "Артемівськ Вайнері", заступник генерального директора
4 б/м Смага Галина Леонідівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Соледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №13, директор
5 б/м Юрченкова Марина Олександрівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Артемівський хлібокомбінат плюс", заступник директора по комерційним питанням
6 б/м Величко Володимир Ілліч 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
7 б/м Коломієць Валерій Віталійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Електро-технологічний факультет Української інженерно-педагогічної академії (м. Артемівськ), декан
8 б/м Одоладов Дмитро Олександрович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Артемівський завод по обробці кольорових металів", голова профспілкового комітету
9 б/м Слєсарєв Валерій Валерійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Артемівський міський нотаріальний округ Донецької області, приватний нотаріус
10 б/м Сотников Роман Геннадійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
11 б/м Корочанський Андрій Юрійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Торгівельно-виробнича компанія "Часовоярский вогнетривкий комбінат", директор
12 б/м Зінченко Наталя Леонідівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Артемівський земельний кадастровий центр", директор
13 б/м Василюк Людмила Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Корпорація "Донартінвест", генеральний директор
14 б/м Ніколаєв Віктор Григорович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Артемівська автошкола Товариства сприяння обороні України, директор
15 б/м Лещінер Вікторія Наумівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ТОВ "Культурно-розважальний комплекс "Побєда", директор
16 б/м Дмитроц Світлана Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ виробничо-комерційне підприємство "ДЕМИ", бухгалтер касир
17 б/м Трубеко Олександр Володимирович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ВАТ "Часівоярський вогнетривкий комбінат", інженер з метрології
18 б/м Трущін Сергій Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Артемівське автотранспортне підприємство 11406", голова правління
19 б/м Зиков Юрій Ананійович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів
20 б/м Пантєєв Валерій Олександрович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Станція швидкої медичної допомоги м. Артемівськ, лікар
21 б/м Скирда Ігор Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, комунальний позашкільний заклад спортивного профілю "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Артемівської міської ради", директор
22 б/м Благовісний Сергій Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ "Артемівський машинобудівний завод "Вістек", начальник відділу з управління персоналу
23 б/м Хаустова Юлія Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Кнауф Гіпс Донбас", юрисконсульт
24 б/м Скрипник Вікторія Вікторівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Державне підприємство "Артемсіль", геолог руднику №7
25 б/м Вітязь Володимир Михайлович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Артемівська міська стоматологічна поліклініка, головний лікар
26 б/м Сорока Ігор Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, державне підприємство "Артемсіль", начальник юридичного відділу
27 б/м Мельникова Світлана Леонідівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, дитяча лікарня м. Артемівська, головний лікар
28 1 Шинкаренко Олександр Григорович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Артемівська міська організація Партії регіонів, голова
29 2 Бойко Валерій Анатолійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Донелектромережбуд", директор
30 3 Чепурін Артем Юрійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Будремсервіс", заступник директора
31 4 Трижон Сергій Анатолійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Артемівський завод по обробці кольорових металів", помічник генерального директора з персоналу та соціальних питань
32 5 Сакали Володимир Васильович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Приватне підприємство ювелірний завод "АРТзолото", директор
33 6 Паржицький Вячеслав Вячеславович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Артемівське музичне училище ім. І.Карабиця, директор
34 7 Нікітенко Олексій Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Фітофарм", генеральний директор
35 8 Ятченок Микола Іванович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ "Артемівський машинобудівельний завод "ВІСТЕК", директор
36 9 Бондарєв Олександр Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Комунальне підприємство "Артемівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг", директор
37 10 Акулова Альона Львівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Центр поштового зв’язку №2 Донецької дирекції УДППЗ "Укрпошта", начальник
38 11 Малазонія Годердзі Джинджикоєвич 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "АртДон", директор
39 12 Голубєв Олександр Вікторович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "ДіТіДжі електрик", директор
40 13 Капленко Ольга Петрівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, загальноосвітня школа 18, директор
41 14 Деменков Сергій Іванович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Комунальне підприємство "Артемівськміськелектроавтотранс", директор
42 15 Бабенко Володимир Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
43 16 Шпичка Віталій Вікторович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Артемівський завод по обробці кольорових металів", керівник інструментально-механічного цеху
44 17 Красножон Наталія Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Артемівське медичне училище, директор
45 18 Сабаєв Всеволод Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Артемівський завод по обробці кольорових металів", керівник енергослужби
46 19 Шрамко Вячеслав Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Артемівський завод по обробці кольорових металів", комерційний директор
47 20 Мальована Вікторія Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ "Артемівський завод шампанських він "Артемівськ Вайнері", заступник генерального директора
48 21 Говорун Раїса Анатоліївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, загальноосвітня школа №10, директор
49 22 Іванков Володимир Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Приватне підприємство "Артемівський ювелірний дім", директор
50 23 Калєватих Микола Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Автобаза станції Артемівськ ДП "Донецька залізниця", начальник
51 24 Захаренко Володимир Степанович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Державне підприємство "Артемсіль", директор з загальних питань
52 25 Доценко Дмитро Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Державне підприємство "Артемсіль", генеральний директор
53 26 Савостіна Ольга Яківна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ТОВ "Кнауф Гіпс Донбас", начальник цеху
54 27 Кіщенко Світлана Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Часовоярська загальноосвітня школа №15, директор
55 28 Котова Оксана Михайлівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Часовоярська міська поліклініка, завідуюча терапевтичним відділенням
56 29 Третьяков Костянтин Михайлович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Часівоярський вогнетривкий комбінат", генеральний директор
57 30 Мирошниченко Віктор Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ виробнича фірма "Гідрозалізобетон", директор



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Партія регіонів
б/м Шинкаренко Олександр Григорович Освіта вища, член Партії регіонів, Артемівська міська організація Партії регіонів, голова, 04.11.2010 04.11.2010 обраний в ОМВО № 1
б/м Кіщенко Світлана Іванівна Освіта вища, член Партії регіонів, Часовоярська загальноосвітня школа №15, директор, 04.11.2010 04.11.2010 обраний в ОМВО № 27
б/м Доценко Дмитро Миколайович Освіта вища, член Партії регіонів, Державне підприємство "Артемсіль", генеральній директор, 04.11.2010 04.11.2010 обраний в ОМВО № 25
б/м Ятченко Микола Іванович Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ "Артемівський машинобудівний завод "Вістек", генеральний директор, 04.11.2010 04.11.2010 обраний в ОМВО № 8

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"