Результати виборів депутатів ради

 Сумська область

Лебединська міська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 36
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 36

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 11 30,6
Партія регіонів 10 27,8
Політична партія "Фронт Змін" 5 13,9
Комуністична партія України 4 11,1
Соціалістична партія України 3 8,3
Політична партія "Наша Україна" 1 2,8
Політична партія "Сильна Україна" 1 2,8
Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" 1 2,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 б/м Бондаренко Юрій Григорович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, II секретар КПУ
2 б/м Сіробаба Володимир Григорович 03.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, підприємець
3 б/м Бондаренко Сергій Олександрович 03.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Лебединська загальноосвітня школа №6, вчитель
4 16 Голуб Микола Миколайович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, КПУ м.Лебедин, і – й секретар КПУ
Партія регіонів
1 б/м Прокопченко Наталія Анатоліївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, "Лебединське вище професійне училище лісового господарства", заступник директора
2 б/м Свириденко Віта Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Кредитна спілка "Народний Кредит", кредитний інспектор
3 б/м Іванов Олександр Анатолійович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
4 б/м Доценко Володимир Васильович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №7, директор
5 б/м Вєчканова Наталія Михайлівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
6 6 Нездіймишапка Тетяна Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5, директор
7 8 Огієнко Олександр Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Укртранспневматика", директор
8 12 Щегорцов Леонід Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ "Дорбудсервіс", директор
9 13 Лук’яненко Сергій Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Приватне підприємство"Контакт", директор
10 17 Влезько Микола Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Приватне підприємство "Деревообробка", директор
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 б/м Білокобильський Олександр Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Лебединська міська рада, секретар ради
2 б/м Верхова Валентина Юріївна 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Лебединська загальноосвітня школа І-ІІ ст. №2, заступник директора
3 б/м Прокопенко Віктор Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Міський СЮТ, директор
4 б/м Лелюх Олена Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Лебединська ЦРЛ, зав. відділу кадрів
5 б/м Будник Ігор Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець, директор
6 б/м Владзієвська Оксана Петрівна 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець, директор
7 3 Шудрик Володимир Миколайович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
8 4 Рева Віктор Михайлович 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Лебединська ЦРЛ, заступник головного лікаря
9 5 Волошин Олексій Михайлович 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Лебединське відділення "ПриватБанк", інспектор
10 10 Панченко Наталія Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", КО "Лебединська редакція радіомовлення "Світанок", головний редактор
11 15 Шелегеда Ігор Миколайович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
Політична партія "Наша Україна"
1 11 Губар Ігор Костянтинович 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", ТОВ "Альфа – 2", директор
Політична партія "Сильна Україна"
1 14 Химич Людмила Олексіївна 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Відділ освіти виконкому Лебединської міської ради, начальник
Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
1 2 Сіробаба Сергій Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", приватний підприємець
Політична партія "Фронт Змін"
1 б/м Карпенко Оксана Валеріївна 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", ТОВ "ЮМОЛ", головний бухгалтер
2 б/м Лихіцький Валерій Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", ТОВ "АПК Лебедин", виконавчий директор
3 б/м Древаль Оксана Анатоліївна 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", Лебединська загальноосвітня школа №5, вчитель
4 1 Ольховик Тетяна Савеліївна 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", Лебединська районна біблиотека, директор
5 7 Дементеєнко Алла Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", приватний підприємець
Соціалістична партія України
1 б/м Сєндряков Євген Валерійович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, пенсіонер
2 9 Колесник Анатолій Францович 03.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, Лебединська районна організація УТНР, голова
3 18 Жирнова Любов Леонідівна 03.11.2010 Освіта середня, член Соціалістичної партії України, Териториальний центр соцзабезпечення м.Лебедин, соціальний працівник



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Комуністична партія України
б/м Голуб Микола Миколайович Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, I секретар КПУ 03.11.2010 03.11.2010 Обраний в ОМВО №16. Лебединська міська рада
Партія регіонів
б/м Огієнко Олександр Миколайович Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Укртранспневматика", директор, 03.11.2010 03.11.2010 Обраний в ОМВО №8. Лебединська міська рада
б/м Лук’яненко Сергій Миколайович Освіта вища, позапартійний, Приватне підприємство "Контакт", директор, 03.11.2010 03.11.2010 Обраний в ОМВО №13. Лебединська міська рада
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
б/м Панченко Наталія Іванівна Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", КО "Лебединська редакція міськрайонного радіомовлення "Світанок", головний редактор, 03.11.2010 03.11.2010 Обраний в ОМВО №10. Лебединська міська рада
б/м Шудрик Володимир Миколайович Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ПП "Шудрик", директор, 03.11.2010 03.11.2010 Обраний в ОМВО №3. Лебединська міська рада
б/м Рева Віктор Михайлович Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Лебединська ЦРЛ, заступник головного лікаря, 03.11.2010 03.11.2010 Обраний в ОМВО №4. Лебединська міська рада
б/м Шелегеда Ігор Миколайович Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець, директор, 03.11.2010 03.11.2010 Обраний в ОМВО №15. Лебединська міська рада
Політична партія "Фронт Змін"
б/м Дементеєнко Алла Миколаївна Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", приватний підприємець 03.11.2010 03.11.2010 Обраний в ОМВО №7. Лебединська міська рада
б/м Ольховик Тетяна Савеліївна Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", Лебединська районна бібліотека, директор, 03.11.2010 03.11.2010 Обраний в ОМВО №1. Лебединська міська рада

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"