Результати виборів депутатів ради

 Донецька область

Комсомольська міська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 25 83,3
Комуністична партія України 4 13,3
Політична партія "Сильна Україна" 1 3,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 б/м Бурлачук Микола Йосипович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ "Комсомолььке рудоуправління", начальник охорони
2 б/м Кузнецов Олександр Юрійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Комсомольський спорткомплекс, директор
3 б/м Федоров Євгеній Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, ВАТ "Комсомолььке рудоуправління", начальник квпіа
4 15 Євгращенков Микола Іванович 02.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Партія регіонів
1 б/м Трифо Едуард Георгійович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Комсомольське рудоуправління"", центральний кар?єр, начальник
2 б/м Вербовенко Ігор Валерійович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Комсомольський промислово-машинобудівельний ліцей, директор
3 б/м Стриженко Сергій Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
4 б/м Пархута Тетяна Вікторівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, КП "Комсомольське міське домоуправління", директор
5 б/м Пефтієва Катерина Митрофанівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Комсомольська міська рада, секретар ради
6 б/м Антипов Аркадій Федорович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Комсомольська індустриальний технікум, директор
7 б/м Камчатний Костянтин Васильович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
8 б/м Панюта Андрій Павлович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Комсомольське рудоуправління" відділ организації праці, заступник начальника
9 б/м Драгущенко Ольга Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Комсомольська міська рада, спеціаліст 1 категорії, юрист
10 б/м Салієв Олексій Іванович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
11 б/м Швачка Валерій Васильович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ВАТ "Комсомольське рудоуправління" ДОФ-2, майстер
12 1 Колесников Олександр Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ"Комсомольське рудоуправління", майстер
13 2 Безсмертний Анатолій Ілліч 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
14 3 Ефименко Микола Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Комсомольське рудоуправління", начальник цеху
15 4 Андрусенко Світлана Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ "ЄкоІллічПродукт", бухгалтер
16 5 Бугай Володимир Михайлович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ"Комсомольське рудоуправління", механік
17 6 Астапов Георгій Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ВАТ"Комсомольське рудоуправління, майстер
18 7 Яценко Інна Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Комсомольська загальноосвітня школа №1, застуник директора
19 8 Медет Костянтин Олександрович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Старобешівське районне відділення Державног земельного кадастру, інженер
20 9 Кулага Андрій Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ВАТ"Комсомольське рудоуправління, майстер
21 10 Баенко Оксана Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Комсомольське рудоуправління, референт
22 11 Ковальов Ігор Станіславович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Комсомольське рудоуправління", майстер
23 12 Шейко Тетяна Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Комсомольське рудоуправління", провідний інженер
24 13 Родоманченко Ірина Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Комсомольська загальноосвітня школа №5, заступник директора
25 14 Масс Любов Олексіївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ"Комсомольське рудоуправління", прфілакторій "Хвиля", голонвний лікар
Політична партія "Сильна Україна"
1 б/м Буслаєв Олександр Віталійович 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", ВАТ "Комсо-молььке рудоуправління", начальник участку по ремонту електротехнічного обладнання



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Комуністична партія України
б/м Євгращенков Микола Іванович Освіта вища, член Комуністичної партії України, пенсіонер 02.11.2010 02.11.2010 обраний в ОМВО № 15
Партія регіонів
б/м Андрусенко Світлана Володимирівна Освіта вища, член Партії регіонів, ПАТ "ММК ім. Ілліча", аптека №6 "Ілліч-фарм", бухгалтер, 02.11.2010 02.11.2010 обраний в ОМВО № 4
б/м Яценко Інна Іванівна Освіта вища, член Партії регіонів, Комсомольська загальноосвітня школа №1, заступник директора, 02.11.2010 02.11.2010 обраний в ОМВО № 7

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"