Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим

Судацька міська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 46
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 46

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 37 80,4
Політична партія Народний Рух України 4 8,7
Комуністична партія України 3 6,5
Українська селянська демократична партія 2 4,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 б/м Сергєєва Галина Семенівна 09.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, пенсіонер
2 б/м Лозова Ірина Юріївна 09.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, приватний підприємець
3 б/м Кулик Анатолій Дмитрович 09.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, Старо-Кримське лісо-мисливське господарство, працівник пожежної охорони
Партія регіонів
1 б/м Кузнецов Денис Анатолійович 09.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Судацька міська молодіжна громадська організація "Рада молодих підприємців", керівник
2 б/м Кириченко Євгеній Іванович 09.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ЗАТ "Прогрес", генеральний директор
3 б/м Фомичова Наталя Володимирівна 09.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
4 б/м Дюбін Іван Миколайович 09.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Судацька загальноосвітня школа №2, заступник директора, вчитель
5 б/м Конькова Ірина Вікторівна 09.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Державне підприємство "Завод шампанських вин "Новий Світ", заступник директора
6 б/м Плетньова Раїса Іванівна 09.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ Туристично-оздоровчий комплекс "Судак", голова правління
7 б/м Піпко Олександр В’ячеславович 09.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
8 б/м Єрофєєва Тетяна Петрівна 09.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
9 б/м Ахтемов Ахтем Османович 09.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ "Варяг-Юг", директор
10 б/м Сидоренко Валерій Павлович 09.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Держземінспекція Рескомзему АР Крим, начальник
11 б/м Штанько Іван Пантелійович 09.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Судацьке шляхо-експлуатаційне управління. Державне підприємство "Кримавтодор", начальник філії
12 б/м Скорупський Костянтин Вікторович 09.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Судацька міська санітарно-епідеміологічна станція, головний лікар
13 б/м Буличьов Ігор Григорович 09.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Судацьке територіальне медичне об’єднання, лікар-хірург
14 б/м Вілкова Олена Дмитрівна 09.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Судацька загальноосвітня школа №2, вчитель математики
15 б/м Царук Василь Іванович 09.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Судацька міська рада, перший заступник
16 1 Солонінка Роман Степанович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ Туристично-оздоровчий комплекс "Судак", заступник директора з господарської діяльності
17 2 Александров Єгор Володимирович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, туристично-оздоровчий комплекс "Горизонт", директор
18 3 Тіщенко Василь Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Судацький міськкооператор, директор
19 4 Слабко Юрій Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Прибій", директор
20 5 Кедик Володимир Володимирович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ППВКХ, м.Судак, директор
21 6 Подсевалов Костянтин Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ Туристично-оздоровчий комплекс "Судак", головний інженер
22 7 Воскресенських Василь Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Судацька організація роботодавців, голова
23 8 Степиков Андрій Геннадійович 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
24 9 Ензель Анатолій Володимирович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Державне підприємство "Судацьке лісомисливське господарство", директор
25 10 Кривенко Геннадій Миколайович 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ "Перспектива", заступник директора
26 11 Золотаревський Вадим Федорович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Судацька управління по експлуатації газового господарства ВАТ "Кримгаз", керівник
27 12 Чеботарьов Дмитро Станіславович 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ "Біоненерготранс", директор
28 13 Кащенко Вадим Георгійович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПП "НВФ Царство ароматів", директор
29 14 Журба Олександр Андрійович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Судацька міська рада, секретар
30 15 Агєєв Олексій Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
31 16 Репетін Олександр Леонідович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Судак-Інвест", директор
32 18 Москаленко Галина Володимирівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Сонячнодолинська загальноосвітня школа, заступник директора з виховної роботи
33 19 Рибак Сергій Андрійович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Сонячна Долина", інженер з енергоменеджменту
34 20 Сірівля Олександр Іванович 18.07.2011 Освіта вища, член Партії регіонів, ДП "Морське", головний інженер
35 21 Іщук Іван Клімович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Державне підприємство "Морське", директор
36 22 Чепіль Геннадій Петрович 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Веселівський селищний голова
37 23 Бабій Ганна Вікторівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, громадська організація "Спілка розвитку та підтримки підприємців Судацького регіону", голова
Політична партія Народний Рух України
1 б/м Усманов Шавкат Халілович 09.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ООО "Ветан", директор
2 б/м Куршутов Селвер Енверович 09.11.2010 Освіта середня, позапартійний, МПП "Ельмаз", директор
3 б/м Ідрісов Ільмій Ільясович 08.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
4 17 Назаров Таїр Анварович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПП "ХСМЕТ", директор
Українська селянська демократична партія
1 б/м Мустафаєв Шевкет 09.11.2010 Освіта вища, член Української селянської демократичної партії, тимчасово не працює
2 б/м Аблямітова Фатіма Усеїнівна 09.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Судацьке територіальне медичне об’єднання, лікар



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Партія регіонів
б/м Журба Олександр Андрійович Освіта вища, член Партії регіонів, Судацька міська рада, секретар, 09.11.2010 09.11.2010 обраний в ОМВО №14
Політична партія Народний Рух України
б/м Салієв Ісмет Аблялімович Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Сонячна долина", спортивний інструктор, 08.11.2010 08.11.2010
Політична партія "Сильна Україна"
20 Крисов Леонід Інокентійович Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", ТОВ "Морське бюро подорожей", заступник директора, 05.11.2010 07.11.2010 31.03.2011

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"