Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим

Армянська міська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 36
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 36

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 28 77,8
Комуністична партія України 5 13,9
Політична партія "Руська Єдність" 2 5,6
Політична партія "Сильна Україна" 1 2,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 б/м Пепа Артем Сергійович 02.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, тимчасово не працює
2 б/м Пепа Тетяна Дмитрівна 02.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, пенсіонер
3 2 Зайцева Тамара Павлівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонер
4 3 Дацюк Віталій Анатолійович 02.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, адвокат
5 18 Рожко Євгенія Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, ДЮСШ м.Армянськ, інструктор-методист
Партія регіонів
1 б/м Догадов Андрій Борисович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ "Кримський Титан", комерційний директор
2 б/м Нижник Ігор Іванович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ "Кримський Титан", керівник юридичного відділу
3 б/м Гудзь Віталій Олександрович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ"Крименерго", Армянський район електричних мереж, керівник
4 б/м Василенко В’ячеслав Іванович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Армянська міська центральна лікарня, завідуючий стоматологічною полікліникою
5 б/м Савченко Людмила Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, навчально – виховний заклад "Школа - гімназия №3", директор
6 б/м Андрєєва Людмила Дмитрівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Армянський міський відділ освіти, методист
7 б/м Петренко Емма Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, центр дитячого та юнацького мистецтва, директор
8 б/м Москаленко Наталія Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Армянська міська рада, секретарь
9 б/м Седов Дмитро Вікторович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
10 б/м Мамаєва Діана Азатівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
11 б/м Дєдов Сергій Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
12 б/м Виборова Олена Сергіївна 19.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Фірма "Ліберті", директор
13 б/м Клєпче Олексій Валерійович 19.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Титан України", директор
14 1 Казмирчук Людмила Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ "Кримський ТИТАН", працівник господарчого цеху
15 4 Турчина Людмила Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Армянська філія Кримського гуманітарного університету, директор
16 5 Козир Людмила Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Армянська загальноосвітня школа №1, директор
17 6 Крутіков Віктор Олексійович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ "Кримський ТИТАН", керівник цеху КВПіА
18 7 Федоровський Сергій Леонідович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ "Кримський ТИТАН", заступник технічного директора
19 8 Лупінов Володимир Олександрович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, міське комунальне підприємство теплових мереж, керівник
20 9 Теліженко Василь Анатолійович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "КомЕнерго-Армянськ", головний інженер
21 10 Кіляновський Антон Іванович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ "Кримський ТИТАН", керівник цеха води і каналізації
22 11 Ванцовський Володимир Васильович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ "Кримський ТИТАН", керівник залізничного цеха
23 12 Захаров Сергій Валентинович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
24 13 Станіславський Петро Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "КомЕнерго-Армянськ", керівник
25 14 Пекний Віталій Мойсейович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ "Кримський ТИТАН", начальник кошторисного відділу
26 15 Петренко Віктор Анатолійович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ "Кримський ТИТАН", начальник АТЦ
27 16 Авдєєва Світлана Василівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Армянська міська центральна лікарня, завідуюча дитячою консультацією
28 17 Петухов Анатолій Вікторович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ "Кримський ТИТАН", керівник господарчого цеха
Політична партія "Руська Єдність"
1 б/м Варшавська Людмила Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Руська Єдність", історико-краєзнавчий музей, м. Армянськ, директор
2 б/м Кошелєв Сергій Олександрович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
Політична партія "Сильна Україна"
1 б/м Соломаха Юрій Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", приватний підприємець



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Комуністична партія України
б/м Зайцева Тамара Павлівна Освіта середня, позапартійна, пенсіонер 02.11.2010 02.11.2010 обраний в ОМВО №2
б/м Дацюк Віталій Анатолійович Освіта вища, член Комуністичної партії України, , адвокат, 02.11.2010 02.11.2010 обраний в ОМВО №3
Партія регіонів
б/м Демідов Валентин Валентинович Освіта вища, член Партії регіонів, Армянський міський виконавчий комітет, міський голова, 02.11.2010 02.11.2010 обраний Армянським міським головою
б/м Бабаков Юрій Вікторович Освіта вища, член Партії регіонів, Армянський міський виконавчий комітет, перший заступник міського голови, 02.11.2010 11.11.2010 18.11.2010 Затверджений на посаду перший заступник міського голови
б/м Мироненко Еліна Анатоліївна Освіта вища, член Партії регіонів, Армянський міський виконавчий комітет, заступник міського голови, 02.11.2010 11.11.2010 18.11.2010 Затверджений на посаду перший заступник міського голови
б/м Кіляновський Антон Іванович Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ "Кримський Титан", керівник цеха води і каналізації, 02.11.2010 02.11.2010 обраний в ОМВО №10
б/м Лупінов Володимир Олександрович Освіта середня, член Партії регіонів, міське комунальне підприємство теплових мереж, керівник, 02.11.2010 02.11.2010 обраний в ОМВО №8
б/м Петухов Анатолій Вікторович Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ "Кримський Титан", керівник господарчого цеха, 02.11.2010 02.11.2010 обраний в ОМВО №17
б/м Станіславський Петро Володимирович Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Коменерго - Армянськ", керівник, 02.11.2010 02.11.2010 обраний в ОМВО №13
б/м Федоровський Сергій Леонідович Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ "Кримський Титан", заступник технічного директора, 02.11.2010 02.11.2010 обраний в ОМВО №7
б/м Авдєєва Світлана Василівна Освіта вища, член Партії регіонів, Армянська міська центральна лікарня, завідуюча дитячою консультацією, 02.11.2010 02.11.2010 обраний в ОМВО №16
б/м Турчина Людмила Олександрівна Освіта вища, член Партії регіонів, Армянська філія Кримського гуманітарного університету, директор, 02.11.2010 02.11.2010 обраний в ОМВО №4
б/м Теліженко Василь Анатолійович Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Коменерго - Армянськ", головний інженер, 02.11.2010 02.11.2010 обраний в ОМВО №9

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"