Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим

Сімферопольська міська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 76
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 76

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 60 78,9
Комуністична партія України 4 5,3
Партія "Союз" 4 5,3
Політична партія Народний Рух України 3 3,9
Політична партія "Руська Єдність" 3 3,9
Політична партія "Сильна Україна" 2 2,6

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 б/м Соломахін Олег Андрійович 06.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Виконком Центральної районної ради м. Сімферополя, помічник-консультант народного депутата України
2 б/м Жадов Юрій Дмитрович 06.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, кооперативне об’єднання "Авангард", голова
3 б/м Михайлов Володимир Петрович 06.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Група компаній "Владоград", генеральний директор
4 б/м Царенко Юрій Валентинович 06.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, приватний підприємець
Партія регіонів
1 б/м Габрієлян Олег Аршавірович 06.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Кримський університет культури, мистецтв і туризму, ректор
2 б/м Хмельницький Олексій Михайлович 06.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "ПБК "Крим", генеральний директор
3 б/м Фротман Борис Ілліч 06.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, торгово-виробничий концерн "Білонг", президент
4 б/м Гончаров Ярослав Євгенович 06.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Таврійський національний університет ім. В. Вернадського, студент
5 б/м Сафонова Оксана Олександрівна 06.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, благодійна організація "Благодійний Фонд "ДОБРОКРИМ", директор
6 б/м Іващенко Олександр Сергійович 06.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, управління охорони здоров’я Сімферопольської міської ради, керівник
7 б/м Смоліговець Ольга Григорівна 06.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, управління справами Ради міністрів АР Крим, начальник управління контролю
8 б/м Полунін Андрій Вікторович 06.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець "Полунін А.В."
9 б/м Онищенко Тетяна Олександрівна 06.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець "Онищенко Т.О."
10 б/м Хаялієв Наріман Муратович 06.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Завод Автоштамп", виконавчий директор
11 б/м Прімишев Ігор Миколайович 06.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, головне управління зовнішніх зв’язків та міжрегіонального співробітництва Ради міністрів АР Крим, начальник
12 б/м Константинов Олег Володимирович 06.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВО "Консоль-Відділка" ТОВ "Будівельна компанія Консоль – Буд ЛТД", керівник дільниці "Практік"
13 б/м Ніколаіді Іван Андрійович 06.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець "Ніколаіді І.А."
14 б/м Сумуліді Дмитро Миколайович 06.11.2010 Освіта вища, позапартійний, організаційно-контрольна служба Представництва Президента України в АР Крим, головний консультант
15 б/м Сімонов Олег Костянтинович 06.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Республіканська інспекція закупівель і якості сільськогосподарської продукції при Раді міністрів АРК, головний спеціаліст
16 б/м Дрягін Олег Валерійович 06.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Токмак-Хліб" Футбольний клуб "Фенікс-Іллічівець", комерційний директор, віце-президент
17 б/м Молостова Лілія Василівна 06.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Республіканський комітет по земельним ресурсам АРК, головний спеціаліст відділу оцінки та ринку земель
18 б/м Потеряйко Вікторія Гарольдівна 06.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, виконавча дирекція РВ фонду соціального страхування з ТПВ в АРК, заступник директора
19 б/м Скуратовський Валерій Дем’янович 06.11.2010 Освіта вища, позапартійний, державна служба спеціального зв’язку, головний спеціаліст
20 б/м Мусаєв Наріман Фаїкович 06.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "СімСітіТранс", генеральний директор
21 б/м Мальцев Олександр Геннадійович 06.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ "Барс", оператор АЗС
22 б/м Магаленцев Геннадій Васильович 06.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Кримський торгово-виробничий Альянс, голова правління
23 б/м Шкаберін Тімур Володимирович 06.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПП "Цитадель-Крим", заступник директора
24 1 Калуженін Сергій Юрійович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Аптека 36,7", директор
25 2 Волобуєв Ігор Володимирович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, компанія "Глобус-Трейд", директор
26 3 Свешніков Олег Ігорович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Фінансова компанія "Фінбудінвест", заступник директора з інвестиційних питань
27 4 Макаров Анатолій Іванович 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ПП "МАК ТІС", директор
28 5 Храмцова Оксана Анатоліївна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, навчально-виховний комплекс "Школа-садок" №36, директор
29 6 Лапенко Сергій Станіславович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, КП "Дитячий Оздоровчий центр Кримспоживспілки", директор
30 7 Пирогов Володимир Дмитрович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, КРП "Сімферопольське міжміське бюро реєстрації і технічної інвентаризації", начальник
31 8 Шабельнікова Світлана Миколаївна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, МП "Світязь", директор
32 9 Михайлов Дмитро Володимирович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Аліон", директор
33 10 Остапець Володимир Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ "Кримвтормет", заступник генерального директора
34 12 Колнишенко Дмитро Володимирович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, акціонерне товариство закритого типу "Футбольний клуб "Таврія", директор
35 13 Тарасов Сергій Іванович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, управлiння по газифiкацiї та експлуатацiї газового господарства м. Сiмферополя, керівник
36 14 Куликов Віктор Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, радник голови
37 15 Савутін Ігор Юрійович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ “Паллада", генеральний директор
38 16 Нєпрєлюк Ярослав Вікторович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Доктор Вебер", директор
39 17 Пихтєєва Людмила Олександрівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Сімферопольська міська рада, секретар
40 18 Хархан Олег Павлович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ “Підприємство Укравтотехекспертиза", директор
41 19 Черняго Олександр Павлович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю в АР Крим, головний державний інспектор
42 20 Катушев Євген Едуардович 17.09.2012 Освіта незакінчена вища, член Партії регіонів, ТОВ "Діана-Крим", директор
43 21 Вавренюк Олександр Йосипович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Кримська колегія адвокатів, адвокат
44 22 Стратілаті Ігор Костянтинович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Міжнародний аеропорт "Сімферополь", керівник об’єкту-провідний інженер
45 23 Трегубов Костянтин Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, НУБіП України ПФ НУБіПУ "Кримський агротехнологічний університет", заступник директора з навчально-виробничих питань і розвитку навчально-матеріальної бази філіалу
46 24 Бродовський Сергій Леонідович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Сімферопольський міський центр зайнятості, директор
47 25 Ільяшенко Микола Андрійович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Консоль ЛТД", перший заступник голови правління
48 26 Кузьмін Олег Леонідович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, КП "Житлово-експлуатаційне об`єднання Київського району міста Сімферополь", начальник
49 27 Попов Сергій Леонідович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець "Попов С.Л."
50 28 Вагін Вячеслав Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Сімферопольський камнєобробний завод", голова правління
51 29 Мосійчук Дмитро Олексійович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Республіканський інститут політичних та соціологічних досліджень", директор
52 30 Гусейнов Ідаят Ашрафович 17.09.2012 Освіта незакінчена вища, член Партії регіонів, ПП "Онікс Техно", заступник директора
53 31 Ростенко Андрій Олегович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Фірма "Термодом", генеральний директор
54 32 Косарич Світлана Дмитрівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
55 33 Кисельов Федір Васильович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Кримська республіканська установа "Онкологічний клінічний диспансер", головний лікар
56 34 Бережной Євген Володимирович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець "Бережной Є.В."
57 35 Заікін Олексій Валентинович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Кримський республіканський заклад "Клінічна лікарня ім. М.О. Семашка", заступник головного лікаря з діагностики
58 36 Тур Юрій Петрович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "ДЖАНАВАР-Д", комерційний директор
59 37 Шуб Олександр Михайлович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Торговий дім "Скворцово", юрисконсульт
60 38 Коваль Олена Валентинівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Фірма Леді плюс", директор
Партія "Союз"
1 б/м Петров Анатолій Іванович 06.11.2010 Освіта вища, член Партії "Союз", тимчасово не працює
2 б/м Файнгольд Олександр Йосипович 06.11.2010 Освіта вища, член Партії "Союз", ТНУ ім.Вернадського, студент
3 б/м Мочалін Павло Всеволодович 06.11.2010 Освіта вища, член Партії "Союз", ТОВ "ГКФ Крим", директор
4 б/м Котолупов Сергій Олексійович 06.11.2010 Освіта вища, член Партії "Союз", фірма "Альтіс", заступник директора
Політична партія Народний Рух України
1 б/м Берберов Сейтумер Гафарович 06.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "Мараканд", директор
2 б/м Зінєдінов Ібраім Алійович 06.11.2010 Освіта вища, позапартійний, фірма "Ярдим", директор
3 11 Табах Садих Усеінович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ"Вінта", директор
Політична партія "Руська Єдність"
1 б/м Полонський Дмитро Анатолійович 06.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Руська Єдність", політична партія "Руська Єдність", заступник голови
2 б/м Бобков Володимир Віталійович 06.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Руська Єдність", Таврійський гуманітарно-екологічний інститут, завідувач кафедрою
3 б/м Єрмакова Людмила Олексіївна 06.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Руська Єдність", ТОВ "КАПІТАЛ", заступник директора
Політична партія "Сильна Україна"
1 б/м Фетислямов Костянтин Заремович 10.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", ПП "Фірма "Віза", генеральний директор
2 б/м Федотов Ігор Леонідович 10.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Кримська спеціалізована фінансова установа "Фонд молодіжного житлового кредитування", директор



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Партія Пенсіонерів України
30 Аблякимов Ернес Енверович Освіта вища, позапартійний, ПП "Будівельник-07", юрист, 05.11.2010 10.11.2010 18.07.2012 перейшов на посаду судді ОАС АРК
Партія регіонів
б/м Агеєв Віктор Миколайович Освіта вища, член Партії регіонів, постійна комісія Верховної Ради АР Крим з промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку і паливно-енергетичного комплексу, голова, 05.11.2010 05.11.2010 Обраний в головою ради. Сімферопольська міська рада
б/м Кисельов Федір Васильович Освіта вища, член Партії регіонів, Кримська Республіканська установа "Онкологічний клінічний диспансер", головний лікар, 06.11.2010 06.11.2010 обраний в ОМВО №33
б/м Пихтєєва Людмила Олександрівна Освіта вища, член Партії регіонів, Сімферопольська міська рада, секретар, 06.11.2010 06.11.2010 обраний в ОМВО №17
20 Данченко Роман Володимирович Освіта вища, член Партії регіонів, комунальне підприємство "Сімекологія", директор, 05.11.2010 10.11.2010 18.07.2012
Політична партія Народний Рух України
б/м Табах Садих Усеінович Освіта вища, член Народного Руху України, ТОВ "Вінта", директор, 06.11.2010 06.11.2010 обраний в ОМВО №11
Політична партія "Сильна Україна"
б/м Соловйов Сергій Юрійович Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", приватний підприємець "Соловйов С.Ю." 06.11.2010 10.11.2010
б/м Гава Ігор Миколайович Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", приватний підприємець "Гава І.М." 06.11.2010 10.11.2010

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"