Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим

Старокримська міська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 34
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 34

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 19 55,9
Політична партія Народний Рух України 9 26,5
Комуністична партія України 4 11,8
Партія "Союз" 1 2,9
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 2,9

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 б/м Швальов Сергій Геннадійович 04.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Старокримська НВК №3, вчитель
2 б/м Малигін Леонід Павлович 04.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, ВАТ "Бутдеталь", головний інженер
3 7 Залевський Іосип Станіславович 04.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, пенсіонер
4 10 Попова Валентина Анатоліївна 04.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, Кіровське товариство мисливців, бухгалтер
Партія регіонів
1 б/м Гулящих Людмила Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Старокримська міська рада, секретар
2 б/м Пехлак Людмила Вікторівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Старокримська НВК №1 "Школа-гімназія", заступник директора
3 б/м Макаренко Віктор Степанович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
4 б/м Григор’єв Микола Анатолійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ДСУ 45 ОАО "Юждорстрой", інженер
5 б/м Пономаренко Тетяна Віталіївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Старокримська районна лікарня, лікар
6 б/м Замірайло Петро Іванович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ДП "Старокримське ЛМГ", головний лісничий
7 б/м Бородай Олена Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Старокримське КТВП, директор
8 б/м Челенкіді Харлампій Георгійович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Старокримське КТВП, старший контролер ринку
9 б/м Григор’єв Анатолій Олексійович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Судакське ДЄУ, начальник
10 1 Шестаков Віктор Олексійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Старок римська міська районна лікарня, лікар
11 2 Туз Галина Володимирівна 23.12.2012 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, пенсіонерка
12 3 Веніосов Вадим Валентинович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пожежна частина м. Старий Крим, начальник караулу
13 6 Круть Надія Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Старокримьска міська районна лікарня, лікар
14 8 Євсєєнко Сергій Олександрович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
15 9 Власов Миколай Юрійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
16 11 Пушкар Сергій Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Старокримьский УВК №1 "Школа-гімназія", заступник директора
17 12 Єгоров Володимир Іванович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ДП Сатрокримського ЛМГ, помічних лісничого
18 13 Шмардін Анатолій Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
19 14 Загінайло Юрій Іванович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ДП Старокримського ЛМГ, помічник лісничого
Партія "Союз"
1 б/м Хмелевський Олександр Вікторович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії "Союз", нотаріальна контора м. Старий Крим, приватний нотаріус
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 б/м Максутова Зладіха Шихаметівна 04.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
Політична партія Народний Рух України
1 б/м Абібулаєва Леває Шукріївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Старокримська загальноосвітня школа №2, заступник директора
2 б/м Ісмаілов Длявер Ільясович 04.11.2010 Освіта вища, член Народного Руху України, тимчасово не працює
3 б/м Сейтаблаєв Алім Куртсеїдович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
4 б/м Челебі Рустем Гафарович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
5 4 Ільясов Алім Ільмійович 04.11.2010 Освіта вища, член Народного Руху України, тимчасово не працює
6 5 Джалалов Іскендер Фірдесович 04.11.2010 Освіта вища, член Народного Руху України, приватний підприємець
7 15 Муєдинов Рахмі Серверович 04.11.2010 Освіта вища, член Народного Руху України, приватний підприємець
8 16 Бейтулаєв Єміль Музейрович 04.11.2010 Освіта вища, член Народного Руху України, приватний підприємець
9 17 Гамма Алім Усеінович 04.11.2010 Освіта вища, член Народного Руху України, приватний підприємець



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Партія регіонів
б/м Котюк Петро Максимович Освіта вища, член Партії регіонів, ДП "Старокримське ЛМГ", директор, 04.11.2010 04.11.2010 Обраний в головою ради. Старокримська міська рада
б/м Шестаков Віктор Олексійович Освіта вища, член Партії регіонів, Старокримська районна лікарня, лікар, 04.11.2010 04.11.2010 обраний в ОМВО №1
2 Макагон Олена Анатоліївна Освіта вища, член Партії регіонів, Старокримська міска рада, головний бухгалтер, 04.11.2010 04.11.2010 22.10.2012
Політична партія Народний Рух України
б/м Бейтуллаєв Еміль Музейрович Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець 04.11.2010 04.11.2010 обраний в ОМВО №16
б/м Муєдінов Рахмі Серверович Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець 04.11.2010 04.11.2010 обраний в ОМВО №15
б/м Джалалов Іскандер Фірдесович Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець 04.11.2010 04.11.2010 обраний в ОМВО №5
б/м Гамма Алім Усеїнович Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець 04.11.2010 04.11.2010 обраний в ОМВО №17

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"