Результати виборів депутатів ради

 Луганська область

Щастинська міська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 34
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 34

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 21 61,8
Комуністична партія України 5 14,7
Політична партія "Партія місцевого самоврядування" 5 14,7
Політична партія "Народно-трудовий союз України" 2 5,9
Політична партія "Сильна Україна" 1 2,9

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 б/м Луганська Валентина Лаврентіївна 04.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, пенсіонер
2 б/м Репухов Віктор Петрович 04.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, пенсіонер
3 б/м Іванов Володимир Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, пенсіонер
4 б/м Бубліков Євген Анатолійович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Відокремлений підрозділ "Щастинський професійний ліцей автомобільного транспорту Луганського національного університету ім. Т. Шевченка", викладач
5 1 Ткаченко Сергій Вікторович 04.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Народно-трудовий союз України", Відокремлений підрозділ "Щастинський професійний ліцей автомобільного транспорту Луганського національного університету ім. Т. Шевченка", майстер виробничого навчання
Партія регіонів
1 б/м Богиня Олександр Олександрович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Структурна одиниця "Луганська теплова електрична станція" ТОВ "Східенерго", старший майстер цеху теплові підземні комунікації та гідроспоруди
2 б/м Писаренко Ірина Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Виконавчий комітет Щастинської міської ради, секретар виконавчого комітету
3 б/м Горобець Володимир Іванович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ телерадіокомпанія "Енергія", директор
4 б/м Валантір Станіслав Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Структурна одиниця "Луганська теплова електрична станція" ТОВ "Східенерго", керівник департаменту по забезпеченню виробництва
5 б/м Нескреба Олена Петрівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Міська бібліотека для дітей міста Щастя, завідувач
6 б/м Шишков Анатолій Олександрович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Структурна одиниця "Луганська теплова електрична станція" ТОВ "Східенерго", начальник відділу матеріально-технічного забезпечення
7 б/м Лаптінов Олександр Володимирович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Гаражний кооператив "Сосновий Бор", голова
8 б/м Горшковський Сергій Вікторович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Комунальне підприємство "Жилбудсервіс", директор
9 б/м Абулов Сергій Нигматович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Лекскар", директор
10 б/м Пухов Олександр Павлович 24.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Структурна одиниця "Луганська теплова електрична станція" ТОВ "Східенерго", начальник цеху теплоізоляції та обмурівки
11 3 Рибак Віолєтта Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Комунального закладу "Луганська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №46", директор
12 5 Пріліпа Віталій Вікторович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Структурна одиниця "Луганська теплова електрична станція" ТОВ "Східенерго", начальник відділу паливозабезпечення
13 6 Старюк Олександр Іванович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Структурна одиниця "Луганська теплова електрична станція" ТОВ "Східенерго", заступник начальника паливно-транспортного цеху
14 8 Дворядкін Леонід Леонідович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Структурна одиниця "Луганська теплова електрична станція" ТОВ "Східенерго", заступник начальника ремонтно-турбінного цеху
15 9 Столярова Тамара Михайлівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Щастинська міська лікарня, завідуюча фізіотерапевтичним відділенням
16 10 Козлятін Віктор Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Структурна одиниця "Луганська теплова електрична станція" ТОВ "Східенерго", старший майстер ремонтного цеху
17 13 Сисоєнко Олександр Павлович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Луганський державний медичний університет, доцент кафедри патоморфології судової медицини та медичного законодавства
18 14 Фрідман Дмитро Юрійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Структурна одиниця "Луганська теплова електрична станція" ТОВ "Східенерго", заступник начальника електричного цеху
19 15 Войтик Роман Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ФОП Войтик Р.В., фізична особа-підприємець
20 16 Ганжа Валерій Михайлович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Структурна одиниця "Луганська теплова електрична станція" ТОВ "Східенерго", провідний спеціаліст відділу розробки проектів виконання робіт
21 17 Таранюк Роман Михайлович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Структурна одиниця "Луганська теплова електрична станція" ТОВ "Східенерго", заступник начальника котлотурбінного цеху
Політична партія "Народно-трудовий союз України"
1 б/м Патунь Тарас Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Народно-трудовий союз України", Відокремлений підрозділ "Щастинський професійний ліцей автомобільного транспорту Луганського національного університету ім. Т. Шевченка", заступник директора з навчальної роботи
2 б/м Ханунов Віктор Павлович 04.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Народно-трудовий союз України", Відокремлений підрозділ "Щастинський професійний ліцей автомобільного транспорту Луганського національного університету ім. Т. Шевченка", начальник штабу цивільного захисту
Політична партія "Партія місцевого самоврядування"
1 б/м Чумак Віктор Олександрович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ЗАТ "Кондрашевський песочний кар’єр", голова правління
2 2 Васильєва Людмила Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Щастинська міська лікарня, завідуюча терапевтичним відділенням
3 4 Татарка Сергій Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, фізична особа-підприємець
4 7 Карпинський Володимир Іванович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Щастинська міська лікарня, завідувач хірургічним відділенням
5 11 Коптіліна Світлана Павлівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Верховна Рада України, помічник-консультант народного депутата України
Політична партія "Сильна Україна"
1 12 Пухов Андрій Сергійович 04.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", ФОП Пухов А.С., фізична особа-підприємець



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Партія регіонів
б/м Ліннік Тетяна Іванівна Освіта вища, член Партії регіонів, Виконавчий комітет Щастинської міської ради, секретар ради, 04.11.2010 04.11.2010 24.11.2010
Політична партія "Народно-трудовий союз України"
б/м Ткаченко Сергій Вікторович Освіта вища, член Політичної партії "Народно-трудовий союз України", Відокремлений підрозділ "Щастинський професійний ліцей автомобільного транспорту Луганського національного університету ім. Т. Шевченка", майстер виробничого навчання, 04.11.2010 04.11.2010 Обраний в ОМВО №1. Щастинська міська рада
Політична партія "Партія місцевого самоврядування"
б/м Коптіліна Світлана Павлівна Освіта вища, позапартійна, Верховна Рада України, помічник-консультант народного депутата України, 04.11.2010 04.11.2010 Обраний в ОМВО №11. Щастинська міська рада

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"