Результати виборів депутатів ради

 Луганська область

Кремінська міська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 36
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 36

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 25 69,4
Політична партія "Сильна Україна" 8 22,2
Комуністична партія України 3 8,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 б/м Попов Віктор Григорович 03.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, пенсіонер
2 б/м Шульга Тетяна Володимирівна 03.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, ГП Кремінське "ДЛМГ, сторож"
3 б/м Бахтін Олексій Григорович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
Партія регіонів
1 б/м Гарькава Лариса Олексіївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Кремінська райдержадміністрація, головний спеціаліст
2 б/м Кравченко Віктор Іванович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ "Кремінський завод Ритм", голова правління
3 б/м Абрамов Артем Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Комунальна установа "Кремінське районне територіальне медичне об’єднання", лікар
4 б/м Данілова Лідія Вікторівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Кремінська школа гімназія, педагог організатор
5 б/м Скиданенко Олена Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Кремінська Централізована бібліотечна система, директор
6 б/м Андрєєв Олександр Вікторович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
7 б/м Потапов Володимир Іванович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Кремінська міська рада, секретар
8 б/м Назарько Василь Леонідович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Кремінська районна рада, головний спеціаліст
9 б/м Гордієнко Павло Юрійович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Кремінська районна рада, головний спеціаліст
10 б/м Лисенко Лариса Камилівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Кремінське відділення пенсійного фонду України, заступник начальника
11 1 Андрійчук Володимир Васильович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Комунальна установа "Кремінське районне територіальне медичне об’єднання", заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення
12 2 Гриценко Юрій Іванович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Кремінська обласна загальноосвітня школа-інтернат, вчитель-вихователь
13 3 Мацегора Анна Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Дошкільний навчальний заклад №1 "Ластівка", завідуюча
14 4 Абакуменко Анатолій Валентинович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Кремінська школа -гімназія, вчитель
15 5 Бондаренко Ірина Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Комунальна підприємство "Кремінський комбінат комунальних підприємств", головний бухгалтер
16 7 Колесніченко Людмила Вікторівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Кремінська райдержадміністрація, керівник апарату
17 8 Рачинський Олександр Анатолійович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Комунальна установа "Кремінна-теплокомуненерго", директор
18 9 Стародубцева Людмила Віталіївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Кремінська районна рада, головний спеціаліст виконавчого апарату
19 10 Смага Юрій Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Державне підприємство "Кремінське лісомисливське господарство", майстер лісу
20 12 Лимар Ліна Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Управління Пенсійного Фонду України в Кремінському районі, начальник
21 13 Склярова Ольга Володимирівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ "Куб-газ", начальник виробничої бази
22 14 Чехута Наталя Василівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Фінансове управління Кремінської райдержадміністрації, начальник відділу-головний бухгалтер відділу обліку та звітності
23 15 Лебедєв Сергій Павлинович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Кремінська районна державна адміністрація, заступник голови
24 16 Дубовий Олександр Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Інститут хімічних технологій ім.В.Даля, викладач фізичного виховання
25 17 Кіяшко Лариса Олександрівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Житлівська загальноосвітня школа, вчитель початкових класів
Політична партія "Сильна Україна"
1 б/м Кузьменко Олександр Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Кремінська райдержадміністрація, зав. відділення
2 б/м Бабушкін Володимир Веніамінович 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", тимчасово не працює
3 б/м Пилипенко Едуард Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
4 б/м Прокопенко Юрій Олексійович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Управління праці та соціального захисту населення, начальник
5 б/м Лимар Геннадій Іванович 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", ООО ЛЕО КРЕМ, майстер
6 6 Гнелицький Костянтин Сергійович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
7 11 Карманов Микола Євгенійович 03.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Сильна Україна", Житлово експлуатоційна контора№1, директор
8 18 Павлов Андрій Михайлович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Заступник начальника відділення, кремінське районне відділення ГУ МНС України



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Партія регіонів
б/м Андрійчук Володимир Васильович Освіта вища, член Партії регіонів, Комунальна установа "Кремінське районне територіальне медичне об’єднання", заступник головного лікаря по медичному обслуговуванню населення, 03.11.2010 03.11.2010 Обраний в ОМВО №1. Кремінська міська рада
Політична партія "Сильна Україна"
б/м Гнелицький Костянтин Сергійович Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", приватний підприємець 03.11.2010 03.11.2010 Обраний в ОМВО №6. Кремінська міська рада
б/м Карманов Микола Євгенійович Освіта середня, член Політичної партії "Сильна Україна", Житлово експлуатоційна контора №1, директор, 03.11.2010 03.11.2010 Обраний в ОМВО №11. Кремінська міська рада

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"