Результати виборів депутатів ради

 Полтавська область

Комсомольська міська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 40
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 40

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Соціалістична партія України 18 45
Партія регіонів 17 42,5
Комуністична партія України 3 7,5
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 2,5
Політична партія "Фронт Змін" 1 2,5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 б/м Афонін Володимир Сергійович 02.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, ТОВ "Феррошлях", заступник директора
2 б/м Марховець Віктор Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, приватний підприємець
3 16 Карпець Неля Ростиславівна 02.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Комсомольська міська рада, секретар
Партія регіонів
1 б/м Зінченко Ігор Михайлович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат", директор з промислової безпеки та охорони праці
2 б/м Тузікова Алла Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, навчально-виховний комплекс ім. Л.І.Бугаєвської, директор
3 б/м Краснопір Валерій Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "МАГ", юрист
4 б/м Терещенко Василь Іванович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат", начальник виробничого відділу
5 б/м Говоренко Володимир Олександрович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець "Говоренко", директор
6 б/м Кашкан Володимир Анатолійович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець "Кашкан", директор
7 б/м Івасенко Григорій Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат", заступник генерального директора
8 б/м Кобік Артур Вікторович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Комсомольський Укрсплав", генеральний директор
9 б/м Чаплоуцький Андрій Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат", головний ревізор з безпеки руху на залізничному транспорті
10 1 Файда Микола Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, сімейна амбулаторія мк-н Низи, завідуючий лікар
11 2 Зінченко Тарас Михайлович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Полтавський ГЗК", начальник цеху
12 4 Байдак Валерій Васильович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Полтавський ГЗК ", начальник цеху
13 10 Басок Руслан Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Тех-Універсал", директор
14 13 Таран Євгеній Вільянович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Полтавський ГЗК ", заступник начальника виробничого відділу
15 17 Орлов Сергій Вікторович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Комсомольська міська лікарня, завідуючий відділенням
16 19 Зеленська Ірина Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, міськвиконком, начальник відділу
17 20 Брижань Віктор Григорович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дмитрівська загальноосвітня школа, директор
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 б/м Ткаченко Валерій Григорович 02.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватне підприємство "Шишакишляхбуд", директор
Політична партія "Фронт Змін"
1 б/м Бучок Валерій Васильович 02.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Фронт Змін", приватний підприємець
Соціалістична партія України
1 б/м Красуля Олександр Сергійович 02.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, ВАТ "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат", директор технічний-член правління і начальник технічного відділу
2 б/м Соколенко Андрій Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, ВАТ "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат", головний фахівець з огрудкування
3 б/м Калашнік Світлана Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
4 б/м Богодист Володимир Петрович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ДП "Телерадіокомпанії "ГЗК", директор
5 б/м Коротка Ірина Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, ВАТ "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат", цеховий терапевт МЧС
6 б/м Третяков Олександр Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, Комсомольська міська станції швидкої медичної допомоги, головний лікар
7 б/м Усатенко Віра Миколаївна 03.12.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, Комсомольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №6, директор
8 3 Гаврилюк Артем Сергійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Єристівський ГЗК", головний маркшейдер
9 5 Кашуба Володимир Васильович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ "Полтавський ГЗК ", начальник залізничного цеху
10 6 Бреус Олександр Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, ВАТ "Полтавський ГЗК ", провідний інженер з організації виробництва
11 7 Канарський Сергій Романович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ "Полтавський ГЗК ", заступник начальника цеху
12 8 Безугла Вікторія Вікторівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ВАТ "Полтавський ГЗК ", заступник начальника шламового цеху
13 9 Гаврильченко Павло Петрович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ "Полтавський ГЗК ", головний інженер цеху шламового господарства
14 11 Мінязев Вячеслав Данилович 02.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, ВАТ "Полтавський ГЗК", провідний інженер СЦВВР
15 12 Лисенко Олександр Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, ВАТ "Полтавський ГЗК", заступник директора з виробництва
16 14 Іванов Володимир Станіславович 02.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, ВАТ "Полтавський ГЗК ", головний інженер
17 15 Юренко Олег Борисович 02.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, ТОВ "Єрестівський ГЗК", головний юрисконсульт
18 18 Келембет Анатолій Юхимович 02.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, ТОВ "Єристівський ГЗК", провідний інженеро з охорони праці



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Комуністична партія України
б/м Карпець Неля Ростиславівна Освіта вища, член Комуністичної партії України, Комсомольська міська рада, секретар, 02.11.2010 02.11.2010 обрано у ОМВО № 16
Партія регіонів
б/м Супрун Сергій Андрійович Освіта вища, член Партії регіонів, міськвиконком, міський голова, 02.11.2010 02.11.2010 Обраний в головою ради. Комсомольська міська рада
б/м Орлов Сергій Вікторович Освіта вища, член Партії регіонів, Комсомольська міська лікарня, завідуючий відділенням, 02.11.2010 02.11.2010 Обраний в ОМВО №17. Комсомольська міська рада
Соціалістична партія України
б/м Биков Дмитро Геннадійович Освіта вища, член Соціалістичної партії України, ВАТ "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат", заступник генерального директора, 02.11.2010 02.11.2010 22.12.2010
б/м Лисенко Олександр Миколайович Освіта вища, член Соціалістичної партії України, ВАТ "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат", заступник директора з виробництва, 02.11.2010 02.11.2010 Обраний в ОМВО №12. Комсомольська міська рада
б/м Мінязев Вячеслав Данилович Освіта вища, член Соціалістичної партії України, ВАТ "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат", провідний інженер СЦВВР, 02.11.2010 02.11.2010 Обраний в ОМВО №11. Комсомольська міська рада

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"