Результати виборів депутатів ради

 Полтавська область

Гадяцька міська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 36
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 36

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 17 47,2
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 5 13,9
Соціалістична партія України 5 13,9
Комуністична партія України 3 8,3
Українська Народна Партія 3 8,3
Політична партія "Фронт Змін" 2 5,6
Політична партія "Сильна Україна" 1 2,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 б/м Гринь Євген Іванович 02.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, приватний підприємець, юрист
2 16 Возниця Володимир Васильович 02.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, ВАТ “АТП-15337", заступник директора
3 17 Лепський Михайло Михайлович 02.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Партія регіонів
1 б/м Беседа Ольга Григорівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Гадяцька спеціалізована школа-інтернат ім. Є.П. Кочергіна, директор
2 б/м Боцула Олег Анатолійович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПВКП "АСК", директор
3 б/м Товстий Олександр Валентинович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
4 б/м Гребенник Петро Васильович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
5 б/м Грицан Олег Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ НВП "Нафтогазсервіс", заступник директора з питань безпеки
6 б/м Близнюк Світлана Вікторівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Гадяцька районна лікарня, завідуюча офтальмологічним відділенням
7 б/м Оленченко Віктор Іванович 20.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
8 1 Сухно Валерій Андрійович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
9 3 Минка Михайло Михайлович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
10 5 Чернега Олег Юрійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Нафтогаз", головний економіст
11 7 Коростіль Олена Анатоліївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, училище культури, заступник директора
12 10 Ванда Василь Григорович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Гадяцька спеціалізована школа-інтернат, вчитель
13 11 Насменчук Анатолій Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Гадяцьке училище культури, директор
14 12 Артеменко Федір Федорович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Гадяцький геріатричний будинок-інтернат, директор
15 13 Вірченко Микола Михайлович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
16 14 Грабенко Олександр Васильович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пприватний підприємець, магазин "Глобус"
17 15 Брикін Микола Михайлович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ГПУ "Полтавагазвидобування", слюсар технологічного устаткування
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 б/м Орел Наталя Федорівна 02.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", училище культури, викладач
2 б/м Назаренко Олексій Вікторович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, сирзавод, інспектор
3 б/м Панасенко Руслан Михайлович 02.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", комунальне підприємство "Гадячжитло", майстер
4 б/м Власенко Микола Олексійович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", комунальне підприємство "Гадячжитло", слюсар
5 2 Саченко Алла Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", страхова компанія "Залізничні шляхи", директор
Політична партія "Сильна Україна"
1 б/м Дяченко Павло Вікторович 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", ЗАТ "Гадячсир", заступник генерального директора
Політична партія "Фронт Змін"
1 б/м Окаянченко Лариса Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", приватне підприємство "Автодормаркет", заступник директора
2 б/м Ракочій Віталій Миколайович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Фронт Змін", приватний підприємець "Ракочій В.М.", директор
Соціалістична партія України
1 б/м Сафонов Григорій Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Гадяцька РДА, головний спеціаліст
2 б/м Дівіцький Сергій Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, Державна екологічна інспекція, державний інспектор
3 4 Шульга Олександр Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, приватний підприємець
4 8 Безух Ольга Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, міська рада, секретар ради
5 9 Ємець Микола Олексійович 02.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, МКП "Комунсервіс", начальник
Українська Народна Партія
1 б/м Савченко Руслан Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, член Української Народної Партії, приватний підприємець
2 6 Гузь Анатолій Степанович 02.11.2010 Освіта вища, член Української Народної Партії, пенсіонер
3 18 Жуковець Сергій Павлович 02.11.2010 Освіта середня, член Української Народної Партії, приватний підприємець, директор мережі магазинів "Діамант"



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Комуністична партія України
б/м Лепський Михайло Михайлович Освіта вища, член Комуністичної партії України, пенсіонер 02.11.2010 02.11.2010 Обраний в ОМВО №17. Гадяцька міська рада
Партія регіонів
б/м Гончаров Євгеній Іванович Освіта вища, позапартійний, ЗАТ "Горизонт", голова правління, 02.11.2010 02.11.2010 20.11.2010 обран членом виконавчого комітету Гадяцької міської ради
б/м Вірченко Микола Михайлович Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець 02.11.2010 02.11.2010 Обраний в ОМВО №13. Гадяцька міська рада
б/м Сухно Валерій Андрійович Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець 02.11.2010 02.11.2010 Обраний в ОМВО №1. Гадяцька міська рада
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
б/м Саченко Алла Володимирівна Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", страхова компанія "Залізничні шляхи", директор, 02.11.2010 02.11.2010 Обраний в ОМВО №2. Гадяцька міська рада
Соціалістична партія України
б/м Безух Ольга Іванівна Освіта вища, член Соціалістичної партії України, міська рада, секретар, 02.11.2010 02.11.2010 Обраний в ОМВО №8. Гадяцька міська рада
б/м Ємець Микола Олексійович Освіта вища, член Соціалістичної партії України, МКП "Комунсервіс", начальник, 02.11.2010 02.11.2010 Обраний в ОМВО №9. Гадяцька міська рада
Українська Народна Партія
б/м Жуковець Сергій Павлович Освіта середня, член Української Народної Партії, приватний підприємець 02.11.2010 02.11.2010 Обраний в ОМВО №18. Гадяцька міська рада
б/м Гузь Анатолій Степанович Освіта вища, член Української Народної Партії, пенсіонер 02.11.2010 02.11.2010 Обраний в ОМВО №6. Гадяцька міська рада

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"