Результати виборів депутатів ради

 Тернопільська область

Шумська міська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Політична партія "Фронт Змін" 9 30
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 5 16,7
Партія регіонів 4 13,3
Політична партія "Наша Україна" 4 13,3
Соціалістична партія України 3 10
Народна Партія 2 6,7
Українська Народна Партія 2 6,7
Єдиний Центр 1 3,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Єдиний Центр
1 2 Кошинська Лілія Василівна 04.11.2010 Освіта вища, член Єдиного Центру, ТОВ "СегешУкраїна", технолог
Народна Партія
1 6 Нікульшина Галина Пилипівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , пенсіонер
2 14 Дільний Іван Іванович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
Партія регіонів
1 б/м Добровольський Олександр Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Шумська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2, директор
2 б/м Кирея Галина Дмитрівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Фінансове управління РДА, заступник начальника
3 б/м Шевело Оксана Євгенівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Управління праці та соціального захисту РДА, заступник начальника
4 5 Кравчук Микола Володимирович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Шумський районний будинок культури, директор
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 б/м Козак Юрій Борисович 04.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Шумська загальноосвітня школа №1, вчитель
2 б/м Шліхта Анатолій Федорович 04.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ТОВ "Шумськ - інвест", директор
3 б/м Ходюк Олена Станіславівна 04.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Шумська загальноосвітня школа №2, вчитель
4 б/м Шергей Іван Платонович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює
5 13 Атаманчук Сергій Вікторович 04.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
Політична партія "Наша Україна"
1 б/м Тука Марія Василівна 04.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", Шумська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
2 б/м Прокопчук Людмила Тимофіївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
3 1 Малик Федір Іванович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
4 3 Мацигін Юрій Павлович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
Політична партія "Фронт Змін"
1 б/м Бойко Андрій Олександрович 04.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", пенсіонер
2 б/м Шліхта Олег Іванович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Церква с. Круголець, священник
3 б/м Огаришева Алла Степанівна 04.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", міська рада, бухгалтер
4 б/м Самойленко Олександр Іванович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Фронт Змін", пенсіонер
5 4 Шишковський Василь Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", Шумське ПТУ - 32, викладач
6 9 Карп’юк Галина Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Фронт Змін", Автостанція м. Шумськ, старший касир
7 10 Годя Ірина Борисівна 04.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", Шумська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2, вчитель вищої категорії
8 12 Павленко Людмила Василівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Фронт Змін", Шумська міська рада, секретар
9 15 Штурма Олег Дмитрович 04.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", Шумський районний центр зайнятості, начальник відділу
Соціалістична партія України
1 б/м Карп’юк Микола Антонович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, тимчасово не працює
2 б/м Степчук Ірина Василівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Шумська районна рада, головний спеціаліст заг.відділу
3 11 Каніщева Валентина Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
Українська Народна Партія
1 7 Бобровський Андрій Євгенович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Шумська ЦРЛ, лікар
2 8 Макаровський Ярослав Григорович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТДВ "Шумське АТП 2065", менеджер



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
б/м Атаманчук Сергій Вікторович Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець 04.11.2010 04.11.2010 Обраний в ОМВО №13. Шумська міська рада
Політична партія "Фронт Змін"
б/м Павленко Людмила Василівна Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Фронт Змін", міська рада, секретар ради, 04.11.2010 04.11.2010 Обраний в ОМВО №12. Шумська міська рада
б/м Штурма Олег Дмитрович Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", центр зайнятості, начальник відділу, 04.11.2010 04.11.2010 Обраний в ОМВО №15. Шумська міська рада
б/м Карп’юк Галина Володимирівна Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Фронт Змін", Автостанція Шумськ, старший касир, 04.11.2010 04.11.2010 обрано у ОМВО № 9
б/м Годя Ірина Борисівна Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", Шумська загальноосвітня школа №2, вчитель вищої категорії, 04.11.2010 04.11.2010 Обраний в ОМВО №10. Шумська міська рада
б/м Шишковський Василь Володимирович Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", Шумське ПТУ - 32, викладач, 04.11.2010 04.11.2010 Обраний в ОМВО №4. Шумська міська рада

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"