Результати виборів депутатів ради

 Херсонська область

Чаплинська районна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 40
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 39
Кількість депутатських мандатів у раді, що залишаються вакантними 1

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Комуністична партія України 15 38,5
Партія регіонів 14 35,9
Народна Партія 4 10,3
Єдиний Центр 2 5,1
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 2 5,1
Політична партія "Сильна Україна" 2 5,1

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Єдиний Центр
1 8 Богдан Оксана Сергіївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Відділ освіти Чаплинської районної державної адміністрації, спеціаліст
2 13 Бондаренко Олександр Іванович 04.11.2010 Освіта середня, член Єдиного Центру, приватний підприємець
Комуністична партія України
1 б/м Данченко Світлана Пилипівна 04.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Чаплинська районна лікарня, районний педіатр
2 б/м Добровольський Олександр Федорович 04.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Чаплинська районна рада ветеранів, голова районної ради ветеранів
3 б/м Артюшенко Володимир Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, приватний підприємець
4 б/м Воробйова Наталія Юріївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Редакція районної газети "Радянська Таврія", редактор
5 б/м Лівінський Валерій Вікторович 04.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, ВАТ "Чаплинський масло сир завод", охоронець
6 б/м Мисник Григорій Васильович 04.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, тимчасово не працює
7 3 Кадимов Фарман Амрайович 04.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Балтазарівський дитячий садок, завідувач
8 5 Штельмах Віктор Леонідович 04.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., директор
9 6 Паролов Віктор Васильович 04.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель фізичної культури
10 7 Танкевич Ніна Олексіївна 04.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, пенсіонер
11 9 Сафар Олег Алімович 04.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Маркеєвська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель історії та права
12 10 Дощик Світлана Олександрівна 04.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Надеждівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель української мови та літератури
13 18 Пуценко Людмила Василівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Хрестівське комунальне підприємство "Надія", директор
14 19 Солук Світлана Олександрівна 04.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, пенсіонер
15 20 Чівалюк Олександр Олександрович 04.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Народна Партія
1 б/м Новак Ірина Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ЦРЛ, заступник головного лікаря по лікувальній роботі
2 14 Мартиновець Микола Микитович 04.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ЗАТ ім.Кірова, керівник
3 15 Горкуша Валентина Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Скадовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступнів, директор
4 17 Прибатень Володимир Сергійович 04.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Чаплинське управління водного господарства, начальник дільниці
Партія регіонів
1 б/м Бериславський Володимир Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Чаплинська районна державна адміністрація, голова
2 б/м Самойлов Микола Семенович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Чаплинська районна рада, голова
3 б/м Яковлєв Сейран Андрійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Торговий дім "Зоря Плюс", директор
4 б/м Степаненко Микола Кирилович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Чаплинська районна рада, заступник голови
5 б/м Лелеко Володимир Петрович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
6 б/м Сікоза Олексій Васильович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Тандем", директор
7 б/м Поляков Євген Степанович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Чаплинська районна організація профспілок працівників освіти і науки України, голова
8 б/м Касьяненко Олександр Павлович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Чаплинська управління зрошувальних систем, начальник
9 б/м Остапенко Олег Павлович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
10 б/м Білоущенко Наталія Василівна 25.07.2014 Освіта вища, член Партії регіонів, Чаплинська районна державна адміністрація, керівник апарату
11 1 Штанько Віталій Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Селянське фермерське господарство "Вікторія-Асканія", голова
12 4 Шонія Едуард Борисович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Вішва-Ананда", завідуючий зерносховищем
13 11 Квятковський Анатолій Вікторович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Новонаталівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., директор
14 16 Бондаренко Микола Дмитрович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Строганівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., директор
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 б/м Лепський Сергій Іванович 04.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", пенсіонер
2 б/м Аммосов Олег Геннадійович 16.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Відділ Держкомзему у Чаплинському районі, заступник начальника відділу – завідувач сектору державного земельного кадастру
Політична партія "Сильна Україна"
1 б/м Бурейко Олександр Альбертович 04.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Чаплинська районна державна адміністрація, заступник голови з питань промисловості,будівництва та житлово-комунального господарства
2 12 Андрієвський Олексій Іванович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Чаплинська №3 загальноосвітня школа І-ІІІ ступнів, вчитель географії

В ОМВО №2 по виборах депутатів призначені проміжні вибори


Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Комуністична партія України
б/м Михайленко Ольга Дмитрівна Освіта вища, член Комуністичної партії України, Чаплинська районна рада, керуючий справами виконавчого апарату Чаплинської районної ради, 04.11.2010 04.11.2010 обраний в ОМВО №2
б/м Поліщук Вадим Миколайович Освіта вища, член Комуністичної партії України, Асканія – Нова селищна рада, селищний голова, 04.11.2010 04.11.2010 обраний Асканіє-Новим селищним головою
2 Михайленко Ольга Дмитрівна Освіта вища, член Комуністичної партії України, Чаплинська районна рада, керуюча справами виконавчого апарату, 04.11.2010 16.11.2010 29.11.2012
Народна Партія
б/м Мартиновець Микола Микитович Освіта вища, член Народної партії , ЗАТ "Кірова", голова, 04.11.2010 04.11.2010 обраний в ОМВО №14
Партія регіонів
б/м Подшивайлов Ігор Юрійович Освіта вища, член Партії регіонів, Приватне підприємство "Югтрансбуд", директор, 04.11.2010 16.11.2010 11.07.2014
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
б/м Зімін Володимир Васильович Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Фермерське господарство "Зімін", голова фермерського господарства "Зімін", 04.11.2010 16.11.2010

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"