Результати виборів депутатів ради
Станом на : 23.10.2014

 Житомирська область

Романівська районна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 50
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 50

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 18 36
Народна Партія 12 24
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 8 16
Політична партія "Сильна Україна" 4 8
Єдиний Центр 3 6
Комуністична партія України 2 4
Політична партія "Фронт Змін" 2 4
Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія "За добробут та соціальний захист народу" 1 2

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія "За добробут та соціальний захист народу"
1 б/м Паламарчук Віталій Вікторович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Управління АПР РДА, головний спеціаліст
Єдиний Центр
1 б/м Капінус Віктор Олексійович 05.11.2010 Освіта вища, член Єдиного Центру, ПП "Капінус"
2 13 Трубійчук Надія Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, член Єдиного Центру, Малокозарська загальноосвітня школа, директор школи
3 23 Капінус Олексій Григорович 04.03.2013 Освіта вища, член Єдиного Центру, приватний підприємець
Комуністична партія України
1 б/м Трачук Феофан Семенович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, пенсіонер
2 б/м Мельник Леонід Іванович 05.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Завгосп, товщанвська ЗОШ І-ІІ ст
Народна Партія
1 б/м Барабаш Леонід Петрович 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Романівська районна рада смт. Романів, керуючий справами виконавчого апарату
2 б/м Ходюк Василь Іванович 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Романівська районна рада смт. Романів Житомирська область, голова
3 б/м Степанюк Олексій Якович 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , СТОВ ім.Б.Хмельницького с.Романівка Романівський район, Житомирська область, директор
4 б/м Юрчук Людмила Григорівна 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Районна державна адміністрація, заступник голови
5 5 Кулибаба Юрій Степанович 03.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , СТОВ "Агрокомплекс-98", директор
6 7 Свінціцький Микола Едуардович 03.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Врублівський ліцей, директор
7 9 Ланов'юк Василь Якимович 03.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Любарське лісництво, лісничий
8 16 Кондратюк Микола Васильович 03.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , СТОВ Печанівське, директор
9 18 Строган Валерій Олексійович 03.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , СТОВ ім.Богдана ХмельницьКого, інженер
10 19 Свиридюк Лариса Алімівна 03.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Романівська районна рада, спеціаліст
11 21 Пугач Олег Васильович 03.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Романівський РЕМ, директор РЕМ
12 22 Тогунов Олександр Дмитрович 03.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , ФГ "Тогунов", директор
Партія регіонів
1 б/м Кондратюк Віктор Петрович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Романівська районна державна адміністрація, перший заступник голови
2 б/м Левкович Валентин Семенович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дочірнє підприємство "Еней", директор
3 б/м Кіндрук Олександр Васильович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Романівський район електричних мереж, юрисконсульт
4 б/м Кондратюк Таїсія Володимирівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Романівська державна податкова інспекція, завідувач сектором погашення прострочених податкових зобов’язань
5 б/м Пащинський Олег Станіславович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Романівська ЦРЛ, завідувач реанімаційним відділенням
6 б/м Войнаш Станіслав Віталійович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Приватне підприємство "Вікторія", директор
7 б/м Мілінчук Алла Анатоліївна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Романівська районна держадміністрація, заступник голови
8 б/м Шкуратенюк Анатолій Петрович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Романівтранс", директор
9 1 Домбровська Людмила Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Биківська загальноосвітня школа, директор школи
10 2 Ніколайчук Василь Леонідович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Романівський дитячий будинок інвалідів, директор будинку
11 3 Русаловський Володимир Леонідович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Миропільська дільнична лікарня, головний лікар
12 4 Григоришин Микола Петрович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Романівська райдержадмінстрація, голова Романівської РДА
13 6 Черняк Валентин Григорович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Граніт", директор
14 8 Горобець Наталія Аркадіївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фінансове управління РДА, начальник
15 10 Грищук Олег Петрович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Камінське", директор
16 14 Скороход Олег Григорович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Відділ освіти Романівської РДА, начальник відділу освіти
17 15 Волинець Леонід Петрович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дочірне підприємство Дзержинський Держліс-госп, головнийлісничий
18 20 Серт Ірина Валеріївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Романівська ЦРЛ, лікар
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 б/м Сосновська Марія Андріївна 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
2 б/м Кондратюк Олександр Павлович 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
3 б/м Базелюк Володимир Олександрович 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює
4 б/м Сафієв Фаріз Ільяз Огли 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
5 б/м Андріївська Лілія Анатоліївна 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Цех №3 Укртелекому, інженер
6 11 Іщук Анатолій Петрович 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Станіславівська аптека, завідувач аптекою
7 12 Бедін Віктор Дмитрович 03.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ТОВ "Граніт", електрик ТОВ «Граніт»
8 24 Шанюк Микола Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ФГ "Шанюки", голова
Політична партія "Сильна Україна"
1 б/м Кратовський Сергій Тадейович 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Романівська СЕС, головний лікар
2 б/м Бугаєць Наталія Василівна 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Миропільська загальноосвітня школа І-ІІ ст., заступник директора по НВР
3 17 Цибора Сергій Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", ПП "Світ Каменя", директор
4 25 Самчук Володимир Володимирович 03.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Сильна Україна", Романівський"Агро-транс", водій
Політична партія "Фронт Змін"
1 б/м Ясінський Валерій Ярославович 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", ТОВ "Сатурн", директор
2 б/м Москальов Дмитро Михайлович 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", фізична особа-підприємець



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Народна Партія
б/м Пугач Олег Васильович Освіта вища, член Народної партії , Романівський район, електрична мережа смт. Романів, директор, 03.11.2010 03.11.2010 Обраний в ОМВО №21. Романівська районна рада
Партія регіонів
б/м Григоришин Микола Петрович Освіта вища, член Партії регіонів, Романівська районна державна адміністрація, голова, 03.11.2010 03.11.2010 Обраний в ОМВО №4. Романівська районна рада
б/м Русаловський Володимир Леонідович Освіта вища, член Партії регіонів, Миропільська дільнична лікарня, головний лікар, 03.11.2010 03.11.2010 Обраний в ОМВО №3. Романівська районна рада
б/м Домбровська Людмила Миколаївна Освіта вища, член Партії регіонів, Биківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., директор школи, 03.11.2010 03.11.2010 Обраний в ОМВО №1. Романівська районна рада
б/м Губерт Адольф Адольфович Освіта вища, член Партії регіонів, Фермерське господарство "Губерт", керівник, 03.11.2010 03.11.2010 Обраний в ОМВО №23. Романівська районна рада
б/м Ніколайчук Василь Леонідович Освіта вища, член Партії регіонів, Будинок інвалідів, директор, 03.11.2010 03.11.2010 Обраний в ОМВО №2. Романівська районна рада
б/м Черняк Валентин Григорович Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Граніт", директор, 03.11.2010 03.11.2010 Обраний в ОМВО №6. Романівська районна рада
б/м Горобець Наталія Аркадіївна Освіта вища, член Партії регіонів, начальник фінансового управління, Романівська райдержадміністрація, 03.11.2010 03.11.2010 Обраний в ОМВО №8. Романівська районна рада
23 Губерт Адольф Адольфович Освіта вища, член Партії регіонів, Фермерське господарство "Губерт", керівник, 03.11.2010 03.11.2010 03.01.2013

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"