Результати виборів депутатів ради в одномандатних мажоритарних виборчих округах

 Запорізька область

Кам'янсько-Дніпровська районна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 18
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 18

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 13 72,2
Комуністична партія України 2 11,1
Народна Партія 1 5,6
Партія Пенсіонерів України 1 5,6
Політична партія "Сильна Україна" 1 5,6

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 13 Чорний Віктор Дмитрович 08.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Приватне підприємство "Енхол", начальник цеху
2 16 Строкань Віктор Михайлович 08.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
Народна Партія
1 8 Греченко Анатолій Іванович 08.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Водянська сільська рада, секретар
Партія Пенсіонерів України
1 18 Юхно Надія Миколаївна 08.11.2010 Освіта вища, член Партії пенсіонерів України, Кам’янсько-Дніпровська районна рада, заступник голови
Партія регіонів
1 1 Єсаулов Володимир Павлович 08.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Фермерське господарство "Вікторія", директор
2 2 Антонюк Валентин Петрович 05.09.2011 Освіта вища, член Партії регіонів, Кам’янсько-Дніпровська технічна школа Держводгоспу України, директор
3 3 Хабло Олена Юріївна 08.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, СТОВ "Благовіщенка", юрист
4 4 Тараненко Михайло Павлович 08.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Благовіщенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
5 5 Панкєєв Володимир Вікторович 08.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Комунальне підприємство "Агро сервіс Кам’янка", директор
6 6 Кружнов Володимир Павлович 08.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Великознам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., директор
7 7 Сущенко Світлана Володимирівна 08.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Водянський сільський клуб, директор
8 9 Бондарчук Роман Михайлович 08.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Агро-Днепр", директор
9 10 Воробйова Віра Василівна 08.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2, директор
10 11 Малий Володимир Федорович 08.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Заповітненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., директор
11 12 Волков Вадим Анатолійович 08.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Плємзавод "Степной", заступник голови
12 15 Вакула Маріанна Юріївна 08.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Відділ освіти Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації
13 17 Степанова Тетяна Володимирівна 08.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Ново дніпровська сільська рада, інспектор ВОС
Політична партія "Сильна Україна"
1 14 Чеботок Іван Григорович 08.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", пенсіонер



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Комуністична партія України
2 Бурка Микола Олександрович Освіта вища, позапартійний, Кам’янсько-Дніпровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат, директор, 08.11.2010 08.11.2010 30.06.2011 помер

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"