Результати виборів депутатів ради в одномандатних мажоритарних виборчих округах

 Дніпропетровська область

Дніпропетровська обласна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 70
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 68
Кількість депутатських мандатів у раді, що залишаються вакантними 2

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 51 75
Комуністична партія України 5 7,4
Народна Партія 3 4,4
Політична партія "Сильна Україна" 3 4,4
Політична партія "Україна Майбутнього" 3 4,4
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Громада" 2 2,9
Політична партія "Фронт Змін" 1 1,5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 1 Відякіна Катерина Володимирівна 05.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Дніпропетровська обласна рада, заступник голови – керуюча справами
2 3 Полторащенко Сергій Петрович 05.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, ВАТ "Північний гірничозбагачувальний комбінат", головний інженер
3 10 Перьков Петро Георгійович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
4 18 Леонов Олег Віталійович 05.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Орджонікідзевський міський комітет Комуністичної партії України, перший секретар
5 23 Храпов Сергій Анатолійович 05.03.2013 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Дніпропетровський ОК КПУ, перший секретар
Народна Партія
1 35 Геккієв Артур Долхатович 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ДП "Дослідне господарство "Червоний шахтар", директор
2 39 Любович Олександр Андронович 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Дніпропетровська обласна державна адміністрація, заступник голови
3 62 Козак Юрій Іванович 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, начальник
Партія регіонів
1 2 Пшінько Олександр Миколайович 05.03.2013 Освіта вища, член Партії регіонів, Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту, ректор
2 4 Веропотвелян Микола Петрович 05.03.2013 Освіта вища, член Партії регіонів, Обласний спеціалізований Комунальний заклад "Міжобласний центр медичної генетики та пренатальної діагностики", головний лікар
3 6 Захорольський Олег Іванович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "ЗІП", директор з розвитку
4 7 Лазніков Олександр Михайлович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, "Вільногірський гірничо-металургійний комбінат "ЗАТ "Кримський Титан", головний інженер
5 9 Кучер Лідія Василівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
6 12 Мороз Тетяна Володимирівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дніпропетровська обласна рада, голова комісії з питань поновлення прав реабілітованих
7 15 Шилова Вікторія Віталіївна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дніпропетровська обласна рада, заступник голови Дніпропетровської обласної ради по виконавчому апарату
8 16 Барсук Олександр Михайлович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дніпропетровська державна медична академія, доцент кафедри дитячої хірургії
9 17 Бузяков Рінат Муратович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Автотранссервіс", генеральний директор
10 19 Шиман Леонід Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ДП "Науково-виробниче об’єднання "Павлоградський хімічний завод", генеральний директор – головний конструктор ракетних двигунів твердого палива
11 21 Козаченко Андрій Васильович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Павлоградвугілля", директор виробничого підрозділу шахти "Ювілейна"
12 22 Антіпов Валентин Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПП "Онікс", директор
13 24 Шибко Валерій Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дніпропетровська дирекція залізничних перевезень Придніпровської залізниці, начальник станції "Синельникове-2"
14 25 Черватюк Віктор Григорович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Павлоградвугілля", в.о. директора шахти "Самарська"
15 26 Снігур Василь Григорович 05.03.2013 Освіта вища, член Партії регіонів, ВСП "Шахтоуправління Тернівське" ПАТ "ДТЕК" Павлоградвугілля", директор
16 27 Дегтяренко Сергій Михайлович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПСП Криворізької ТЕС ВАТ "Дніпроенерго", директор
17 28 Булатецький Михайло Борисович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ "Криворізький завод гірничого обладнання", в.о. генерального директора
18 29 Пустова Марія Іванівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дніпропетровська облдержадміністрація, заступник голови
19 30 Бондар Дмитро Васильович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Січеслав", директор
20 31 Цебенко Микола Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Верхньодніпропетровська райдержадміністрація, голова
21 32 Смок Іван Генадійович 05.03.2013 Освіта вища, член Партії регіонів, Верхівцевський центр механізації колійних робіт Укрзалізниці", начальник
22 33 Ніколаєв Олександр Іванович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, СПП "Чумаки", директор з комерційних питань та координації діяльності
23 34 Шинкевич Віктор Геннадійович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватне акціонерне товариство "Будіндустрія", генеральний директор
24 37 Філімонова Галина Федорівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
25 38 Коваль Юрій Анатолійович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Криничанська районна державна адміністрація, голова
26 40 Павлов Володимир Олексійович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, КЗ "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І.Мечникова", головний лікар
27 41 Грищук Ігор Анатолійович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Ігрек", заступник директора з комерційних питань
28 42 Маловічко Сергій Васильович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Богданівське-М", директор
29 43 Письменний Микола Григорович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПП "Агрофірма "Славутич", директор
30 44 Воронов Сергій Петрович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Нікопольська райдержадміністрація, голова
31 45 Миронов Олег Анатолійович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Новомосковська райдержадміністрація, голова
32 47 Адамський Анатолій Павлович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дніпропетровська обласна рада, перший заступник голови
33 48 Коцаренко Савелій Лук’янович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Павлоградська ЦРЛ, головний лікар
34 49 Ярмолюк Іван Савич 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ФГ "Відродження", голова
35 50 Полєйко Тетяна Іллівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Головне управління Держкомзему у Дніпропетровській області, начальник
36 51 Ковальський Роман Степанович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Агрофірма "Нібас", директор
37 52 Рудь Олександр Гаврилович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Весна", директор
38 54 Головко Віталій Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ агрофірма "Обрій", генеральний директор
39 55 Чепурко Володимир Володимирович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, П’ятихатська районна державна адміністрація, голова
40 56 Малоок Олег Володимирович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПП "РОС плюс М", директор
41 57 Довгань Петро Васильович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Синельниківська ЦРЛ, головний лікар
42 58 Штишенко Людмила Анатоліївна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дніпропетровська обласна рада, заступник начальника управління з питань соціально-економічного розвитку регіону та взаємодії з органами виконавчої влади
43 59 Тертишна Олена Анатоліївна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, головне управління державної служби України, заступник начальника
44 60 Парубець Олександр Іванович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Солонянська райдержадміністрація, голова
45 61 Рожко Микола Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Злагода", директор
46 63 Скорук Тамара Олексіївна 05.03.2013 Освіта середня, член Партії регіонів, Фермерське господарсво Скорук А.В., голова
47 64 Бардадим Василь Григорович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Томаківська райдержадміністрація, голова
48 65 Антонов Андрій В’ячеславович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку, радник голови
49 66 Мухтаров Фахраддін Аладдін-Огли 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фермерське господарство "Сяйво", директор
50 67 Герасимчук Олександр Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат", директор з капітального будівництва
51 69 Грицишин Ігор Ярославович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Павлоградзернопродукт", директор елеватору
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Громада"
1 46 Лазаренко Іван Іванович 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії Всеукраїнського об'єднання "Громада", Дніпропетровська обласна рада, заступник голови
2 70 Гудожник Леонід Васильович 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії Всеукраїнського об'єднання "Громада", фермерське господарствао"МЮД", директор
Політична партія "Сильна Україна"
1 8 Ткачман Федір Михайлович 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", ТОВ "Вільногірське скло", генеральний директор
2 20 Пономарчук Микола Савелійович 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", приватний адвокат
3 68 Іщенко Микола Іванович 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", ТОВ "Метінвест Холдинг", директор гірничорудного дивізіону
Політична партія "Україна Майбутнього"
1 11 Кравченко Павло Олександрович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ "Запорізький завод феросплавів", голова
2 13 Фельдман Олександр Ісаакович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВНЦ "Трубосталь", генеральний директор
3 14 Куцін Володимир Семенович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ"Нікопольський завод феросплавів", генеральний директор
Політична партія "Фронт Змін"
1 53 Плеханов Дмитро Олександрович 05.11.2010 член Політичної партії "Фронт Змін", Інституту державного управління ЧДУ ім. П.Могили, доцент кафедри державної служби

В ОМВО №5 по виборах депутатів вибори не відбулися 29.03.2015
В ОМВО №36 по виборах депутатів вибори не відбулися 29.03.2015


Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Партія регіонів
2 Циркін Ігор Маркович Освіта вища, член Партії регіонів, Дніпропетровська міська рада, перший заступник Дніпропетровського міського голови, 05.11.2010 08.11.2010 03.01.2013
4 Любоненко Юрій Вікторович Освіта вища, член Партії регіонів, Криворізька міська рада, голова, 05.11.2010 08.11.2010 03.01.2013
23 Момот Олександр Іванович Освіта вища, член Партії регіонів, ДП "Придніпровська залізниця", начальник, 05.11.2010 08.11.2010 03.01.2013
26 Мартовицький Артур Володимирович Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Павлоградвугілля", генеральний директор, 05.11.2010 08.11.2010 03.01.2013
32 Бутківський Віктор Володимирович Освіта вища, позапартійний, головне управління МНС України в Дніпропетровській області, начальник, 05.11.2010 08.11.2010 03.01.2013
36 Вілкул Олександр Юрійович Освіта вища, член Партії регіонів, Дніпропетровська облдержадміністрація, голова, 05.11.2010 08.11.2010 03.02.2015
63 Скорук Анатолій Володимирович Освіта вища, член Партії регіонів, фермерське господарство "Скорук А.В", голова, 05.11.2010 08.11.2010 03.01.2013
Політична партія "Україна Майбутнього"
5 Дубінін Олександр Іванович Освіта вища, позапартійний, ВАТ "Дніпро АЗОТ", голова, 05.11.2010 08.11.2010 03.02.2015

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"