Виборчі комісії

 Окружні виборчі комісії в межах регіонів
Виборчі комісії інформують громадян про свій склад, місцезнаходження та режим роботи, про утворення одномандатних округів і виборчих дільниць

 Дільничні виборчі комісії за кордоном
Виборчі дільниці при дипломатичних та інших офіційних представництвах і консульських установах України за кордоном, у військових частинах (формуваннях), дислокованих за межами України, утворюються за поданням Міністерства закордонних справ України Центральною виборчою комісією з визначенням одномандатних округів, до яких ці виборчі дільниці відносяться.

 Представництво партій (блоків) в окружних виборчих комісіях
До складу окружних виборчих комісій обов'язково включаються представники партій (блоків), які подолали чотирьохвідсотковий бар'єр на попередніх виборах народних депутатів України, та партій, які у поточному складі Верховної Ради України мають свої партійні фракції (фракції блоків). Представники інших партій (блоків) включаються до складу окружних виборчих комісій шляхом жеребкування, що проводиться Центральною виборчою комісією не пізніше ніж на третій день після закінчення строку внесення подань.

 Аналітичні дані про членів окружних виборчих комісій
Аналітичні дані про членів окружних виборчих комісій "ПАРТІЙНІСТЬ", "ПОСАДА, ЗАНЯТТЯ", "ПРОФЕСІЯ ЗА ОСВІТОЮ", "ОСВІТА", "УЧЕНЕ ЗВАННЯ", "СТАТЬ, ВІК"