Багатомандатний загальнодержавний округ

 Виборчі списки кандидатів у депутати від партій (блоків)
225 депутатів обираються за пропорційною системою у багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі за виборчими списками кандидатів у депутати від політичних партій, виборчих блоків політичних партій...Усі кандидати у депутати, висунуті партією (блоком), включаються до єдиного виборчого списку партії (блоку).

 Представники та уповноважені особи партій (блоків)
Партія (блок), кандидатів у депутати від яких висунуто у багатомандатному окрузі, має право делегувати одного представника до Центральної виборчої комісії з правом дорадчого голосу, який уповноважений представляти інтереси партії (блоку) в Центральній виборчій комісії під час виборчого процесу. Кандидатура представника затверджується центральним керівним органом партії (керівним органом блоку).

 Офіційні спостерігачі від партій (блоків)
Партія (блок) може мати не більше п'яти уповноважених осіб на рівні багатомандатного округу та по одній уповноваженій особі у кожному одномандатному окрузі. Уповноважена особа партії (блоку) не може бути кандидатом у депутати ... Список уповноважених осіб з обов'язковим зазначенням відповідного виборчого округу затверджується центральним керівним органом партії (керівним органом блоку).

 Результати голосування по партіях (блоках)
Результати голосування по партіях (блоках) : Голосів "ЗА" по Україні, Відсоток голосів "ЗА", Кількість отриманих мандатів.

 Результати голосування по регіонах України
Результати голосування по регіонах України : Загальна кількість виборців, Кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені, Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні, Кількість виборчих бюлетенів, визнаних недійсними, Кількість голосів виборців, які не підтримали списку жодної політичної партії.

 Обрані по багатомандатному виборчому округу
Народні депутати України, обрані від партій (виборчих блоків партій). Прізвище, ім'я та по батькові. Основні відомості.

 Аналітичні дані
Аналітичні дані по партіях (блоках) та партійних списках: "ПАРТІЇ ТА ВИБОРЧІ БЛОКИ, які висунули список кандидатів", "ПАРТІЙНІСТЬ кандидатів, яких включено до списків", "ПОСАДА, ЗАНЯТТЯ", "НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ, яких включено до списків кандидатів", "ПРОФЕСІЯ ЗА ОСВІТОЮ", "ОСВІТА", "УЧЕНЕ ЗВАННЯ", "НАУКОВИЙ СТУПІНЬ", "СТАТЬ, ВІК ".