Члени ОВК від партії

31.03.2002 Чергові вибори
За станом на : 20.12.2014 02:45:18

Соціал-демократична партія України (об’єднана)

Загальна кількість членів ОВК від партії 212
Виборчий
округ
Прізвище, им'я та по батькові Основні відомості
Автономна Республіка Крим ( 26 осередків )
1 Корогодіна Вікторія Георгіївна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Республіканська колегія адвокатів, адвокат, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
2 Васютін Володимир Омелянович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Кримське юридичне агентство "Інтерномікос", директор, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
4 Круглов Володимир Борисович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: м. Євпаторія, головний санаторій "Орленок", юрисконсульт, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
5 Пархоменко Володимир Григорович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Відкрите акціонерне товариство "Завод "Альбатрос", м. Керч, перший заступник голови правління, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
6 Бараш Світлана Сергіївна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: юридична консультація м. Феодосія, юрист, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
7 Друпп Валеріан Андрійович Голова окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: приватний підприємець, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
8 Салов Валерій Миколайович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "Росія", юрисконсульт, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
9 Борзило Микола Йосипович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Відкрите акціонерне товариство "Бром", заступник директора, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
Вінницька область ( 30 осередків )
11 Космачевська Ніна Олексіївна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: пенсіонер, освіта вища, спеціальність за освітою: Викладач суспільних дисциплін
12 Порва Валентина Іванівна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Пенсіонер, освіта вища, спеціальність за освітою: Економіст
13 Дубовицький Анатолій Іванович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: пенсіонер, освіта вища, спеціальність за освітою: Вчитель математики
14 Каплун Ганна Олександрівна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Тимчасово не працює, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
16 Базима Ольга Миколаївна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: пенсіонер, освіта вища, спеціальність за освітою: Економіст
17 Корунчак Ольга Павлівна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Піщанське АТП – 10540, Начальник планово-економіч-ного відділу, освіта вища, спеціальність за освітою: Економіст
18 Лисько Василь Петрович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Приватний адвокат, Адвокат, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
Волинська область ( 21 осередків )
19 Трохимчук Валентина Іванівна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Володимир-Волинський центр позашкільної освіти, Заступник директора, освіта вища, спеціальність за освітою: Викладач історії та суспільствознавства
20 Тимчук Анатолій Степанович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Пенсіонер, -, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
21 Матвійчук Маргарита Євгенівна Заступник голови окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Ковельський історичний музей, директор, освіта вища, спеціальність за освітою: викладач історії та суспільствознавства
22 Кондратюк Софія Антонівна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Пенсіонер, освіта вища, спеціальність за освітою: Інженер-технолог
23 Фурманчук Богдан Миколайович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Дольський прикордонний пункт карантину рослин, Завідуючий, освіта вища, спеціальність за освітою: Вчений агроном
Дніпропетровська область ( 35 осередків )
24 Осипенко Микола Павлович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Юридична фірма ДОКА “Династія”, Адвокат, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
25 Летуча Ніна Порфиріївна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: ТОВ “Стальпром”, Заступник директора, освіта вища, спеціальність за освітою: Вчитель математики
26 Галка Анатолій Кузьмич член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Президія адвокатського об’єднання “Дніпропетровська обласна колегія адвокатів”, Голова президії, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
27 Каюн Олексій Хрисанфович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Юридична консультація Бабушкінського району м.Дніпропетровськ, Адвокат, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
29 Надточій Вадим Володимирович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Товариство з обмеженою відповідальністю “Сірко”, Юрист, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
30 Бабенко Наталія Михайлівна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Дніпродзержинський комерційний технікум, Викладач правознавства, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
31 Гранюк Олена Олександрівна Секретар окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Терновський ліцей, Вчитель фізкультури, освіта вища, спеціальність за освітою: Викладач фізкультури
32 Дегтярьов Михайло Григорович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: ТОВ “Укрбудінвест”, Юрисконсульт, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
33 Капустін Євгеній Сергійович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Закрите акціонерне товариство “Криворіжаглобуд”, Голова первинної профспіл-кової організації, освіта вища, спеціальність за освітою: Інженер-будівельник
34 Детюк Петро Ілларіонович Заступник голови окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: ВО ЖКГ м. Жовті Води, юрист, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
35 Швець Станіслав Іванович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної) , Приватний адвокат, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
36 Токінова Євгенія Петрівна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Державна Холдінгова Компанія “Павлоградвугілля”, Економіст, освіта вища, спеціальність за освітою: Економіст
37 Шадріна Валентина Миколаївна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Зеленодольська середня школа №2, Практичний психолог, освіта вища, спеціальність за освітою: Політолог
38 Каракай Віктор Миколайович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної) , Приватний адвокат, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
39 Гордієнко Ірина Володимирівна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Васильківська районна державна нотаріальна контора, Завідуюча, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
40 Шмигельський Микола Степанович Голова окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Солонянська середня школа № 2, директор школи, освіта вища, спеціальність за освітою: вчитель фізики і математики
Донецька область ( 46 осередків )
41 Целовальник Емма Дмитрівна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Донецька міська організація адвокатів, адвокат, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
42 Башкатов Олександр Якович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Акціонерне товариство закритого типу “Перший Донецький авторемзавод”, Майстер, освіта вища, спеціальність за освітою: Інженер-хімік
43 Григоренко Сергій Михайлович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Донецький оперативний воєнізований гірничо-рятувальний загін, помічник командира загону, освіта вища, спеціальність за освітою: гірничий електромеханік
44 Картамишева Раїса Іларіонівна Голова окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Дошкільний заклад № 380 – загальноосвітня школа №91 м.Донецька, директор, освіта вища, спеціальність за освітою: Вчитель історії
45 Цимбаліста Лілія Вікторівна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: тимчасово не працює, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
46 Кусливий Павло Іванович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Дочірнє підприємство “Аптечний пункт “Зоря” товариства з обмеженою відповідальністю “Аптека № 507”, Директор, освіта вища, спеціальність за освітою: Інженер-електрик
47 Телегіна Надія Григорівна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Відкрите акціонерне товариство “Ново-Горлівський машинобудівний завод”, помічник директора з соціальних питань, освіта вища, спеціальність за освітою: економіст
48 Бірюков Микола Олександрович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Федерація самбо м. Горлівки, тренер, освіта вища, спеціальність за освітою: вчитель початкових класів
49 Діденко Світлана Федорівна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Міське комунальне підприємство м. Добропілля, юрисконсульт, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
50 Скорлупіна Неллі Федорівна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: пенсіонер, освіта вища, спеціальність за освітою: інженер-економіст
51 Кожушко Тетяна Петрівна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Закрите акціонерне товариство “Костянтинівський чавуноливарний завод”, керівник юридичного відділу, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
52 Іванова Тетяна Вікторівна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Загальноосвітня школа № 1, вчитель української мови і літератури, освіта вища, спеціальність за освітою: педагог
53 Христинін Сергій Валерійович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: приватний підприємець, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
54 Логвиненко Лідія Фадеївна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Профспілка “Україна”, Голова ради Макіївської міської організації, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
55 Гребенюк Валерій Іванович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Громадська організація “Екологічна безпека Приазов’я”, керівник, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
56 Мартинюк Олександр Олексійович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Державне підприємство “Азовський судоремонтний завод”, старший майстер, освіта вища, спеціальність за освітою: інженер-хімік
57 Шрамко Сергій Борисович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Селідівська міська дитяча лікарня, завідуючий інфекційним відділенням, освіта вища, спеціальність за освітою: лікар педіатр
58 Самохіна Вікторія Володимирівна Секретар окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Слов’янський хіміко-механічний технікум, юрист, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
59 Нашко Василь Іванович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Відкрите акціонерне товариство “Сніжнянський хлібокомбінат”, оператор газової котельні, освіта вища, спеціальність за освітою: інженер-механік
60 Коломієць Андрій Володимирович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Міська громадська організація “Пошук” м. Харцизьк, юрисконсульт, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
61 Побединський Дмитро Володимирович Голова окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Єлизаветівська дільнична лікарня, головний лікар, освіта вища, спеціальність за освітою: лікар-терапевт
62 Ратушенко Валентина Іллівна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Товариство з обмеженою відповідальністю “Алвіс”, директор, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
63 Кутана Микола Валентинович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Старобешівська станція швидкої медичної допомоги, головний лікар, освіта вища, спеціальність за освітою: лікар-терапевт
Житомирська область ( 27 осередків )
64 Дятел Володимир Іванович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Юридично-охоронне агентство “Дума”, Юрисконсульт, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
65 Одинецький Олег Антонович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Тимчасово не працює, -, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
66 Єременко Володимир Петрович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Коростенське відділення ощадного банку №281, начальник сектору безпеки, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
67 Павловський Аркадій Леонідович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Пенсіонер, -, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
68 Полтавець Віктор Лукич Секретар окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Малинська райспоживспілка, Начальник відділу кадрів, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
69 Мельник Наталія Юріївна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Дубищенська загальноосвітня школа, Директор, освіта вища, спеціальність за освітою: Вчитель німецької та англійської мови
Закарпатська область ( 17 осередків )
70 Губін Вадим Олександрович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Товариство з обмеженою відповідальністю “Стерлінг” м. Ужгород, директор, освіта вища, спеціальність за освітою: викладач історії
71 Рибар Тетяна Іванівна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Приватна адвокатська контора, Адвокат, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
72 Довбака Ольга Степанівна Секретар окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Тимчасово не працює, -, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
73 Зінич Ілля Ілліч Голова окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Відкрите акціонерне товариство “Іршавремверстат”, голова правління, освіта вища, спеціальність за освітою: інженер-механік
75 Лукачук Микола Васильович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: ВАТ "Рахівська картонна фабрика", радник голови правління, освіта вища, спеціальність за освітою: лісотехнік
Запорізька область ( 26 осередків )
76 Гуменник Світлана Володимирівна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Приватний підприємець, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
77 Журавльов Дмитро Володимирович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Запорізький міський нотаріальний округ, Приватний нотаріус, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
78 Аксьонов Анатолій Юрійович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Пенсіонер, -, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
79 Бортников Олександр Миколайович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Спільне підприємство “Євробетонсіч”, Генеральний директор, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
80 Пилипенко Володимир Федорович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Приватний підприємець, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
81 Гребенюк Тетяна Василівна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Василівський центр електрозв’язку № 2 Запорізької дирекції ВАТ “Укртелеком”, Юрисконсульт, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
83 Демяненко Анатолій Петрович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Пенсіонер, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
84 П’ядишев Сергій Олександрович Секретар окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Приватний підприємець, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
Івано-Франківська область ( 20 осередків )
85 Бандурка Любомир Ярославович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Товариство з обмеженою відповідальністю “Барва”, Юрисконсульт, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
86 Воробець Василь Миколайович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворю-вань в м. Калуші та районі, Начальник відділу, освіта вища, спеціальність за освітою: Інженер-механік
87 Удуд Михайло Миколайович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Коломийське управління по експлуатації газового господарства, Юрисконсульт, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
88 Данилюк Іван Михайлович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: пенсіонер, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
89 Яцків Іван Дмитрович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Долинське управління по експлуатації газового господарства, Юрисконсульт, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
90 Луцюк Василь Васильович Голова окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Пасічнянська середня загальноосвітня школа Надвірнянського району, Директор, освіта вища, спеціальність за освітою: Вчитель російської мови літератури
Київська область ( 35 осередків )
91 Яценко Світлана Олексіївна Секретар окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: пенсіонер, освіта вища, спеціальність за освітою: вчений зоотехнік
92 Терещенко Людмила Петрівна Голова окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: пенсіонер, освіта вища, спеціальність за освітою: педагог-психолог
93 Шаравара Василь Борисович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Навчально-виробничий центр творчості молоді Рокитнянського району, Директор, освіта вища, спеціальність за освітою: Вчитель математики
94 Джога Анатолій Костянтинович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Санаторій "Пролісок", директор, освіта вища, спеціальність за освітою: організатор методист
95 Кушнірук Григорій Семенович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Регіональна асоціація промисловців і підприємців “Київщина”, Виконавчий директор, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
96 Левченко Іван Анатолійович Секретар окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Відкрите акціонерне товариство “Промінь”, смт Іванків, начальник енергомеханічного відділу, освіта вища, спеціальність за освітою: інженер-електрик
97 Сдобнякова Клавдія Борисівна Секретар окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Броварський навчально-виховний комплекс, вчитель історії, освіта вища, спеціальність за освітою: викладач історії та суспільствознавства
98 Кудінова Валентина Іванівна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Методкабінет районного відділу освіти, Завідуюча, освіта вища, спеціальність за освітою: Викладач географії
Кіровоградська область ( 24 осередків )
99 Путря Олександр Федосійович Заступник голови окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: пенсіонер, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
100 Ратушний Анатолій Антонович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Приватний адвокат, Приватний адвокат, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
102 Амбросов Петро Варфоломійович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: пенсіонер, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
103 Веровенко Анатолій Тимофійович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: пенсіонер, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
Луганська область ( 32 осередків )
104 Белянський Іван Іванович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Міська клінічна лікарня № 3 м. Луганськ, Зав. кабінетом медичної статистики, освіта вища, спеціальність за освітою: Лікар-лікувальник
105 Коворотний Віктор Іванович Заступник голови окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: приватний адвокат, приватний адвокат, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
106 Єздакова Надія Степанівна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: пенсіонер, освіта вища, спеціальність за освітою: Бібліотекар-бібліограф
107 Юдін Василь Георгійович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Краснодонське представництво МАУП, Викладач правових дисциплін, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
108 Лобарчук Дмитро Львович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Державне підприємство “Краснолучвуглепоставка”, юрисконсульт, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
110 Борисенко Микола Іванович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Антрацитівська середня школа №5, Вчитель фізики та інформатики, освіта вища, спеціальність за освітою: Інженер по експлуатації залізничних шляхів
111 Горбов Станіслав Федорович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Державна холдінгова компанія “Свердлов-антрацит”, Ведучий інженер сектора спецроботи, освіта вища, спеціальність за освітою: Штурман надводного корабля
112 Феленко Петро Іванович Заступник голови окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Сєвєродонецьке виробниче підприємство “Об’єднання “Азот”, заступник начальника юридичного відділу, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
113 Гриценко Юрій Вікторович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Станично-Луганський районний нотаріальний округ, приватний нотаріус, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
114 Захльостін Володимир Миколайович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Старобільське професійно-технічне училище № 118, Директор, освіта вища, спеціальність за освітою: Вчитель історії і суспільствознавства
115 Біленький Валерій Іванович Голова окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Мале приватне підприємство “Друк-Теле”, директор, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
Львівська область ( 26 осередків )
116 Колотій Юрій Якович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Львівська обласна колегія адвокатів, юридична консультація Залізничного району м.Львова, Адвокат, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
117 Геник Володимир Дмитрович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: ЗАТ Енергетична компанія “Ітера Україна”, Юрист, представник компанії у Західній Україні, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
118 Ященко Михайло Володимирович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Державна інспекція електрозв’язку по Львівській області, Представник інспекції, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
119 Сирота Богдан Михайлович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Приватний адвокат, Приватний адвокат, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
120 Кузьма Андрій Олегович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Приватний адвокат, Приватний адвокат, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
121 Павлишин Ігор Андрійович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: ТОВ “Мост-нафта”, Юрисконсульт, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
122 Головацька Ірина Броніславівна Секретар окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Приватна юридична практика, Приватний підприємець, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
123 Петришин Іван Данилович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Відкрите акціонерне товариство “Новояворівськ-торг”, Юрисконсульт, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
124 Павлюк Володимир Васильович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної) , Приватний підприємець, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
125 Матненко Віктор Назарович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Спільне підприємство “Київ-Захід”, Юрист, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
126 Низкогуз Богдан Миколайович Заступник голови окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: СП “Старий Самбір” комбінат громадського харчування, Директор, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
127 Довбняк Володимир Васильович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Фірма “Агро”, Юрисконсульт, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
Миколаївська область ( 21 осередків )
129 Скороход Олена Сергіївна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Загально-освітня школа № 1, Вчитель правознавства, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
130 Орловський Віктор Кузьмич член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Миколаївський навчальний центр Одеського національного університету ім. Мечнікова, декан факультету, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
131 Бобко Віктор Андрійович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Приватне підприємство “Юридичний консультант”, Юрист, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
132 Миронова Ольга Олегівна Голова окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Вознесенський аграрний коледж, викладач конституційного права, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
133 Ярош Михайло Павлович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Пенсіонер, -, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
м.Київ ( 11 осередків )
212 Місюта Руслан Мечиславович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Шевченківська районна колегія адвокатів м. Києва, Адвокат, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
213 Чорноус Геннадій Костянтинович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Київська обласна колегія адвокатів, Адвокат, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
214 Пономаренко Петро Павлович Голова окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Шевченківська районна колегія адвокатів м.Києва, Адвокат, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
215 Лазарева Ольга Володимирівна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Міжнародна адвокатська компанія "БІ АЙ еМ", Адвокат, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
216 Шевченко Олексій Вікторович Секретар окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Київська колегія адвокатів, адвокат, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
217 Писаренко Микола Олексійович Заступник голови окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Міжнародна адвокатська компанія "БІ АЙ еМ", адвокат, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
218 Пігулевська Вікторія Вікторівна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Міжнародна адвокатська компанія "БІ АЙ еМ", Адвокат, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
219 Вербиленко Анатолій Петрович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Шевченківська районна колегія адвокатів м. Києва, Адвокат, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
220 Яковенко Світлана Анатоліївна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Міжнародна адвокатська компанія "БІ АЙ еМ", Адвокат, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
221 Головльов Олександр Євгенович Голова окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: юридична консультація Печерського району м. Києва, юрист, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
222 Вербиленко Галина Анатоліївна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Інститут історії АН України, Науковий співробітник, освіта вища, спеціальність за освітою: Історія, правознавство
223 Куриленко Вікторія Олексіївна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Міжнародна адвокатська компанія "БІ АЙ еМ", Адвокат, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
м.Севастополь ( 4 осередків )
224 Талдін Сергій Миколайович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Адвокатське об'єднання "Адвокатська контора Висоцького В.І.", Адвокат, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
225 Лосиця Ірина Олександрівна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Севастопольський міський нотаріальний округ, Приватний нотаріус, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
Одеська область ( 31 осередків )
134 Перегенчук Микола Федорович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: АТВТ “Автотаксосервіс”, начальник служби безпеки дорожнього руху і охорони праці, освіта вища, спеціальність за освітою: інженер-механік
135 Блонський Павло Юрійович Голова окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Одеська філія АТ “Українська фінансова група”, юрисконсульт, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
136 Купріянов Олександр Іванович Голова окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Виробничо-торгівельне акціонерне товариство “Синтез”, Директор, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
137 Трач Наталія Олегівна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Ленінська районна юрконсультація м. Одеси, Адвокат, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
138 Коваль Іван Степанович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Автотранспортне підприємство “Укрспоживспілка”, Директор, освіта вища, спеціальність за освітою: Інженер-механік
139 Бойчук Світлана Миколаївна Заступник голови окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Приватне підприємство “Касмет”, Директор, освіта вища, спеціальність за освітою: Економіст бухгалтер
140 Корченков Володимир Іванович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: приватний підприємець, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
141 Степанюк Євген Михайлович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Арцизьке районне об’єднання адвокатів, Адвокат, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
142 Крутій Мефодій Трохимович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: пенсіонер, -, освіта вища, спеціальність за освітою: Вчитель
143 Пустоляков Дмитро Аркадійович Секретар окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Військова частини А 2160, Інспектор по кадрах, освіта вища, спеціальність за освітою: Вчитель
144 Чебан Олександр Володимирович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: ТОВ “Южагрогазпроект”, Юрист, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
Полтавська область ( 31 осередків )
145 Вахтін Сергій Ростиславович Голова окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Полтавський університет споживчої кооперації, професор, освіта вища, спеціальність за освітою: економіст
146 Селіхов Дмитро Анатолійович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Полтавська аграрна академія, Викладач правознавства, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
147 Татаринов Олександр Анатолійович Голова окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Кременчуцький міський центр культури і дозвілля, директор, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
148 М'якота Володимир Васильович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Пенсіонер, -, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
149 Бражник Алла Степанівна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Пенсіонер, -, освіта вища, спеціальність за освітою: Бібліотечна справа
152 Захарченко Надія Іванівна Секретар окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: пенсіонерка, освіта вища, спеціальність за освітою: вчитель української мови і літератури
Рівненська область ( 19 осередків )
153 Денисюк Юрій Павлович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: центральна міська лікарня м. Рівне, юрисконсульт, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
154 Федорков Валентин Іванович Заступник голови окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної) , приватний адвокат, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
155 Єзгор Леонід Якимович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: пенсіонер, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
156 Юдко Григорій Іванович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: приватна адвокатська контора, приватний адвокат, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
157 Федорович Вікторія Геннадіївна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Загальноосвітня школа № 2 м. Сарни, Заступник директора з виховної роботи, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
Сумська область ( 22 осередків )
158 Малахов Віктор Степанович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-технічний центр "Імпульс", Директор, освіта вища, спеціальність за освітою: Інженер-механік
160 Урбан Юрій Іванович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Глухівська юридична консультація, Приватний юрист, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
161 Талагаєва Людмила Сергіївна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Консультаційна фірма "Бізнес-Сервіс", Директор, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
162 Жиренко Сергій Іванович Голова окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Роменське представництво Сумського філіалу державного підприємства “Укрспецюст”, Начальник представництва, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
163 Стешенко Тамара Віталіївна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Малопавлівська загально-освітня школа, Психолог, освіта вища, спеціальність за освітою: Викладач психології
Тернопільська область ( 17 осередків )
164 Кучер Олександр Андрійович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: приватне підприємство “МВМ” м.Тернопіль, Начальник відділу збуту і постачання, юрист, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
165 Суська Галина Андріївна Секретар окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: пенсіонер, освіта вища, спеціальність за освітою: викладач історії
166 Бойко Степан Миколайович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: пенсіонер, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
167 Танавський Павло Зіновійович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: пенсіонер, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
168 Вітковський Василь Степанович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Чортківський інститут підприємництва і бізнесу, Юрисконсульт, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
Харківська область ( 35 осередків )
169 Кривошей Віра Василівна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Інститут “Діпросталь”, Провідний інженер, освіта вища, спеціальність за освітою: Викладач історії та суспільствознаства
170 Стешенко Тетяна Віталіївна Заступник голови окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Національна юридична академія України ім. Я.Мудрого, ассистент кафедри державного будівництва, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
171 Ватуля Леонід Павлович Голова окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Харківська державна академія залізничного транспорту, вчений секретар, освіта вища, спеціальність за освітою: інженер шляхів сполучення
172 Чопко Людмила Павлівна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Пенсіонер, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
173 Гальченко Ніна Данилівна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Пенсіонер, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
174 Ляхов Олег Анатолійович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Приватний підприємець, Приватний підприємець, освіта вища, спеціальність за освітою: Інженер-економіст
175 Нестеренко Наталія Михайлівна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Спеціальна вечірня школа для глухих дітей №23, Директор, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
176 Лихойда Надія Андріївна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Дергачівська центральна районна лікарня, Лікар-методист, освіта вища, спеціальність за освітою: Лікар-стоматолог
177 Хуторненко Едуард Валерійович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Адвокатська корпорація “Атака”, Директор представництва, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
178 Святаш Геннадій Миколайович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Куп’янська тепломережа, Майстер, освіта вища, спеціальність за освітою: Інженер-будівельник
179 Зуй Віктор Олександрович Заступник голови окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Центральна районна аптека №90, Завідуючий, освіта вища, спеціальність за освітою: Фармація
180 Криворучко Григорій Володимирович Заступник голови окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Приватне комерційне підприємство “Корал”, Юрист, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
181 Кравцов Дмитро Леонтійович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Пенсіонер, -, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
182 Журавель Олена Юріївна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Харківська Державна академія будівництва і архітектури, Юрист, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
Херсонська область ( 22 осередків )
183 Величко Михайло Михайлович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Правовий центр “Понтифік”, Директор, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
184 Кабаненко Наталія Михайлівна Заступник голови окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Херсонський обком профспілки працівників будівництва і промбудмате-ріалів, Голова обкому, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
185 Клівець Лідія Іванівна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Житлово-комунальне підприємство “Комунсервіс” м. Нова Каховка, Начальник юридичного відділу, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
186 Фальковський Сергій Петрович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Пенсіонер, освіта вища, спеціальність за освітою: вчитель хімії і біології
Хмельницька область ( 26 осередків )
188 Клюка Володимир Федорович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: приватний адвокат, приватний адвокат, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
189 Чорнокрилюк Олександр Іванович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Волочиський машинобудівельний завод ВАТ “Мотор-Січ”, юрисконсульт, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
190 Ковпак Микола Олексійович Заступник голови окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: приватний адвокат, приватний адвокат, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
191 Філіпова Таїсія Степанівна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: ТОВ ім.Шевченка с. Воробіївка, Юрист, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
192 Семинишин Іван Васильович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Спілка адвокатів м. Кам’янець-Подільський, адвокат, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
193 Дзюнь Світлана Дмитрівна Секретар окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: ТОВ “Україна- Продінвест”, Юрист, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
194 Мартинюк Віра Миколаївна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Старокостянтинівська юридична консультація, адвокат, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
Черкаська область ( 27 осередків )
195 Усенко Леонід Миколайович Заступник голови окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Городищенський центр електрозв’зку № 7 відкритого акціонерного товариства “Укртелеком”, Черкаська дільниця, юрисконсульт, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
196 Некрашевич Олександр Петрович Секретар окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Дочірнє підприємство “Роял Фрут Гарден Іст”, головний юрисконсульт, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
197 Тучинський Валерій Францевич член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Тимчасово не працює, -, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
198 Тресницька Валентина Никифорівна Голова окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Тальнівський ліцей, директор, освіта вища, спеціальність за освітою: вчитель математики
199 Пасічник Ігор Володимирович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Приватна юридична практика, Приватний юрист, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
200 Максачук Наталія Василівна Голова окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Закрите акціонерне товариство ”Любава” – Черкаської трикотажної фабрики, Директор фірмової торгівельної мережі, освіта вища, спеціальність за освітою: інженер-технолог
201 Стерниш Микола Олександрович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Пенсіонер, освіта вища, спеціальність за освітою: Офіцер по управ. Бойовими діями військ ППО
Чернівецька область ( 14 осередків )
202 Кучерява Наталія Миколаївна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Асоціація адвокатів Чернівецької області, адвокат, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
203 Мандрюк Василь Володимирович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Пенсіонер, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
204 Ставчанський Дмитро Іванович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Приватний підприємець, Приватний пдіприємець, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
205 Ясинський Олександр Йосипович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Товариство з обмеженою відповідальністю “Кадуба”, Адвокат, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
Чернігівська область ( 24 осередків )
206 Нечепа Микола Степанович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Акціонерна страхова компанія “Гарантія”, заступник директора, освіта вища, спеціальність за освітою: правознавство
207 Світенок Марія Іванівна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Чернігівський державний технологічний університет, старший викладач, освіта вища, спеціальність за освітою: вчитель історії та права
208 Татарин Василь Микитович член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: пенсіонер, освіта вища, спеціальність за освітою: Правознавство
209 Забарний Олександр Вадимович Голова окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Ніжинський державний педагогічний університет, проректор з навчальної роботи, освіта вища, спеціальність за освітою: вчитель української мови та літератури
210 Дрімайло Валентина Григорівна член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Відкрите акціонерне товариство "Будмаш", Заступник головного бухгалтера, освіта вища, спеціальність за освітою: інженер-економіст
211 Конон Володимир Григорович Заступник голови окружної виборчої комісії, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), місце роботи: Сосницький райсількомунгосп, начальник, освіта вища, спеціальність за освітою: Інженер механік