Донецька область

29.03.1998 Чергові вибори
За станом на : 09.08.2017 06:35:35

Кандидати Офіційні
спостерігачі
Хід голосування Результати голосування Адміністративно-
територіальний
cклад

Донецька область

Донецька область
Округи регіону

Округ Кількість дільниць Опис округу та поштова адреса виборчої комісії
ВО №41
91 Виборчий округ №41 (центр - м.Донецьк, Будьоннівська районна рада). Райони м. Донецька: Будьоннівський, Пролетарський і населені пункти Будьоннівської і Пролетарської районних рад - 155,3 тис. виборців.
Голова ОВК : Спудко Валентина Михайлівна.
ВО №42
75 Виборчий округ №42 (центр - м.Донецьк, Ворошиловська районна рада). Райони м. Донецька: Ворошиловський, Калінінський - 154,2 тис. виборців.
Голова ОВК : Кучеба Петро Карпович.
ВО №43
78 Виборчий округ №43 (центр - м.Донецьк, Київська районна рада). Райони м. Донецька: Київський і Куйбишевський (мікрорайони Гірник, Азотний, заводу гумово-хімічних виробів, Жовтневе, Застанційний, Північний, Грабарі, Магістральний (за винятком селища Кіровське) - 155,0 тис. виборців.
Голова ОВК : Носов Євген Михайлович.
ВО №44
79 Виборчий округ №44 (центр - м. Донецьк, Петровська районна рада). Райони м. Донецька: Кіровський (за винятком території, включеної до виборчого округу №45), Петровський - 154,5 тис. виборців.
Голова ОВК : Кухар Михайло Дмитрович.
ВО №45
84 Виборчий округ №45 (центр - м.Донецьк, Ленінська районна рада). Райони м. Донецька: Кіровський (мікрорайони Широкий, Мирний, Сонячний, селища: коксохімзаводу, підприємства електричних мереж "Донбасенерго", жилкопу, Кіровське), Куйбишивський (мікрорайони Червоний Орач, Жовтневий, Деревообробного комбінату), Ленінський-154,5 тис. виборців.
Голова ОВК : Ковтун Леонтій Захарович.
ВО №46
159 Виборчий округ №46 (центр - м.Артемівськ). Міста:Артемівськ, Красний Лиман з населеними пунктами Артемівської, Краснолиманської міських рад, Артемівський район (за винятком територій, включених до виборчого округу №47), Краснолиманський район - 171,2 тис. виборців.
Голова ОВК : Штібен Валентина Сергіївна.
ВО №47
90 Виборчий округ №47 (центр - м.Горлівка, Калінінська районна рада). Райони м. Горлівки: Калінінський, Микитівський (населені пункти Гольмівської, Зайцівської селищних рад), житловий масив Микитівка (по ліву сторону від залізниці, за винятком території, включеної до виборчого округу №48), Артемівський район (населені пункти Луганської селищної, Зайцівської, Кодемської, Комунівської, Новогригорівської, Новолуганської сільських рад); м.Дебальцеве з населеними пунктами Дебальцевської міської ради - 159,8 тис. виборців.
Голова ОВК : Журавльова Нінель Яківна.
ВО №48
77 Виборчий округ №48 (центр - м.Горлівка, Центрально-Міська районна рада). Райони міста Горлівки: Центрально-Міський, Микитівський (по праву сторону від залізниці) та територія житломасиву Микитівка (по ліву сторону від залізниці, обмежена вул.Артемівське шосе, буд.1 - 79 по непарній і буд. 2 - 76 по парній стороні, залізничною магістраллю та межами з Калінінським районом) - 155,2 тис. виборців.
Голова ОВК : Леонов Костянтин Миколайович.
ВО №49
135 Виборчий округ №49 (центр - м. Добропілля). Міста: Добропілля, Димитров, Красноармійськ, населені пункти Добропільської, Димитрівської, Красноармійської міських рад та Добропільський район - 170,6 тис. виборців.
Голова ОВК : Соловйов Олексій Дмитрович.
ВО №50
75 Виборчий округ №50 (центр - м.Єнакієве). Міста: Єнакієве, Жданівка, Кіровське, населені пункти Єнакієвської, Жданівської міських рад - 159,3 тис. виборців.
Голова ОВК : Букрєєва Раїса Миколаївна.
ВО №51
120 Виборчий округ №51 (центр - м.Костянтинівка). Міста: Костянтинівка, Дружківка, населені пункти Дружківської міської ради, Костянтинівський район - 154,1 тис. виборців.
Голова ОВК : Федорченко Володимир Федорович.
ВО №52
81 Виборчий округ №52 (центр - м.Краматорськ). Місто Краматорськ і населені пункти Краматорської міської ради - 168,0 тис. виборців.
Голова ОВК : Борсук Андрій Михайлович.
ВО №53
103 Виборчий округ №53 (центр - м. Макіївка, Гірницька районна рада). Райони міста Макіївки: Гірницький, Совєтський, Центрально-Міський (Мікрорайон Сонячний і територія від вулиці Театральної, по вулиці Островського до вулиці ім.Глазунова і балки Суха-Калиново) - 166,2 тис. виборців.
Голова ОВК : Скляров Леонтій Іванович.
ВО №54
105 Виборчий округ №54 (центр - м. Макіївка, Центрально-Міська районна рада). Райони міста Макіївки: Центрально-Міський (за винятком території, включеної до виборчого округу №53), Кіровський, Червоногвардійський - 164,9 тис. виборців.
Голова ОВК : Дрокіна Віра Михайлівна.
ВО №55
102 Виборчий округ №55 (центр - м. Маріуполь, Жовтнева районна рада). Райони м. Маріуполя: Жовтневий (за винятком території, включеної до виборчого округу №56), Іллічівський (за винятком територій, включених до виборчого округу №63) - 184,1 тис. виборців.
Голова ОВК : Нетребенко Емілій Васильович.
ВО №56
152 Виборчий округ №56 (центр - м. Маріуполь, Орджонікідзевська районна рада). Райони м. Маріуполя: Орджонікідзевський, Приморський, Жовтневий (правий берег по вул. Кальчанській, проспекту Металургів, вулицях Шевченка, Гречеській, Георгіївській, проспектах Нахімова, Леніна, Будівельників, вул. Бахчиванжі до проспекту Нахімова) - 179,3 тис. виборців.
Голова ОВК : Скорбулатова Валентина Марківна.
ВО №57
147 Виборчий округ №57 (центр - м. Селидове). Міста: Дзержинськ, Новогродівка, Селидове (населені пункти Дзержинської, Селидівської міських рад), райони: Красноаармійський, Ясинуватський (за винятком території, включеної до виборчого округу №61), - 175,5 тис. виборців.
Голова ОВК : Доглоброд Олександр Миколайович.
ВО №58
96 Виборчий округ №58 (центр - м. Слов'янськ). Місто Слов'янськ, населені пункти Слов'янської міської ради, райони: Олександрівський, Слов'янський - 157,9 тис. виборців.
Голова ОВК : Зінов'єв Іван Павлович.
ВО №59
130 Виборчий округ №59 (центр - м. Сніжне). Міста: Сніжне, Торез, населені пункти Сніжнянської, Торезької міських рад, Шахтарський район (за винятком населених пунктів, включених до виборчого округу №60) - 160,2 тис. виборців.
Голова ОВК : Артеменко Кристина Феодосіївна.
ВО №60
93 Виборчий округ №60 (центр - м. Харцизьк). Міста: Харцизьк, Шахтарськ, населені пункти Харцизької, Шахтарської міських рад, Шахтарський район (населені пункти Золотарівської сільської ради та селище Зачатівка) - 154,2 тис. виборців.
Голова ОВК : Троілін Анатолій Миколайович.
ВО №61
163 Виборчий округ №61 (центр - м. Мар'їнка). Міста: Авдіївка, Ясинувата, райони: Мар'їнський, Великоновосілківський (за винятком Євгенівської сільської ради), Ясинуватський (населені пункти Орлівської, Первомайської сільських рад) - 171,5 тис. виборців.
Голова ОВК : Моргачьов Микола Дмитрович.
ВО №62
123 Виборчий округ №62 (центр - м. Волноваха). Міста: Вугледар, Докучаєвськ, селище Ясне Докучаєвської міської ради, райони: Великоновосілківський (Євгенівська сільська рада), Волноваський, Володарський, Першотравневий - 154,0 тис. виборців.
Голова ОВК : Морозова Світлана Борисівна.
ВО №63
162 Виборчий округ №63 (центр - смт. Старобешеве). Місто Маріуполь (населені пункти Сартанської, Талаківської селещних рад), райони: Амвросіївський, Новоазовський, Старобешівський, Тельмановський - 154,8 тис. виборців.
Голова ОВК : Яцький Євген Іванович.