Дніпропетровська область

29.03.1998 Чергові вибори
За станом на : 07.08.2017 11:59:15

Кандидати Офіційні
спостерігачі
Хід голосування Результати голосування Адміністративно-
територіальний
cклад

Дніпропетровська область

Дніпропетровська область
Округи регіону

Округ Кількість дільниць Опис округу та поштова адреса виборчої комісії
ВО №24
90 Виборчий округ №24 (центр - м.Дніпропетровськ, Амур-Нижньодніпровська районна рада). Райони м.Дніпропетровська: Амур-Нижньодніпровський і Ленінський (житлові масиви Кайдаки, Червоний камінь, Комунар, Парус) - 171,9 тис.виборців.
Голова ОВК : Філозов Віталій Пилипович.
ВО №25
80 Виборчий округ №25 (центр - м.Дніпропетровськ, Жовтнева районна рада). Райони м.Дніпропетровська: Бабушкінський (за винятком території, включеної до виборчого округу №27), Жовтневий (за винятком території, включеної до виборчого округу №27) та Кіровський - 173,3 тис. виборців.
Голова ОВК : Бабенко Микола Федосійович.
ВО №26
89 Виборчий округ №26 (центр - м.Дніпропетровськ, Індустріальна районна рада). Райони м.Дніпропетровська: Індустріальний та Самарський - 177,6 тис. виборців.
Голова ОВК : Кабак Віталій Микалайович.
ВО №27
72 Виборчий округ №27 (центр - м.Дніпропетровськ, Бабушкінська районна рада). Райони м.Дніпропетровська: Бабушкінський (південна частина району по межі з Красногвардійським, Кіровським районами, Запорізьким шосе, (парна сторона) та по межі з Жовтневим районом), Жовтневий (житлові масиви Мандриківський, Перемоги, Сокіл, провулки, що прилягають до цих масивів) - 170,8 тис. виборців.
Голова ОВК : Циганков Олександр Іванович.
ВО №28
98 Виборчий округ №28 (центр - м.Дніпропетровськ, Ленінська районна рада). Райони м.Дніпропетровська: Красногвардійський, Ленінський (за винятком території, включеної до виборчого округу №24), Дніпропетровський район (населені пункти Горьківської, Миколаївської і Орджонікідзевської сільських рад) - 179,2 тис. виборців.
Голова ОВК : Токарєв Сергій Михайлович.
ВО №29
120 Виборчий округ №29 (центр - м.Дніпродзержинськ, Дніпровська районна рада). Дніпровський район м.Дніпродзержинська, м. Вільногірськ, Райони: Верходніпровський і П'ятихатський (за винятком території, включеної до виборчого округу №34)Криничанський (населені пункти Аулівської селищної ради) - 166,1 тис. виборців.
Голова ОВК : Кізенко Валентина Петрівна.
ВО №30
86 Виборчий округ №30 (центр - м.Дніпродзержинськ, Заводська районна рада). Райони м.Дніпродзержинська: Баглійський (з населеними пунктами, підпорядкованими районній раді) і Заводський, Петриківський район - 163,7 тис. виборців.
Голова ОВК : Пугач Олександр Сергійович.
ВО №31
78 Виборчий округ №31 (центр - м.Кривий Ріг, Жовтнева районна рада). Райони м.Кривого Рогу: Довгинцівський, (мікрорайони Східний-1, Східний-2, Східний-3), Жовтневий, Саксаганський (мікрорайони Гірницький, Сонячний, бульвар Вечірній і вул. Корнійчука), - 172,5 тис. виборців.
Голова ОВК : Карнаух Микола Гаврилович.
ВО №32
82 Виборчий округ №32 (центр - м.Кривий Ріг, Довгинцівська районна рада). Райони м.Кривого Рогу: Довгинцівський (за винятком території, включеної до виборчого округу №31), Саксаганський (за винятком території, включеної до виборчого округу №31), Центрально-Міський (північна частина з межею по просп, Миру, вулицях Кобилянського, Пушкіна, Харитонова і Купріна) та селище Авангард Криворізької міської ради - 168,4 тис. виборців.
Голова ОВК : Хисний Володимир Федорович.
ВО №33
88 Виборчий округ №33 (центр - м.Кривий Ріг, Дзержинська районна рада). Райони м.Кривого Рогу: Дзержинський, Інгулецький з населеними пунктами, підпорядкованими районній раді, Центрально-Міський (за винятком території, включеної до виборчого округу №32), с. Степне Криворізької міської ради - 172,6 тис. виборців.
Адреса ОВК: fg hfgh dfgh dfgh dfgh
Голова ОВК : Капустін Євген Сергійович.
ВО №34
101 Виборчий округ №34 (центр-м. Жовті Води). Місто Жовті Води (з населеним пунктом, підпорядкованим міській раді), Тернівський район м. Кривого Рогу (селища Гірницьке, Коломойцево, села Тернуватий Кут і Новоіванівка Криворізької міської ради), райони Криворізький (населені пункти Орджонікідзевської та Червоненської сільських рад), П'ятихатський (населені пункти П'ятихатської міської, Богдано-Надеждівської, Грушуватської, Івашинівської, Мар'янівської і Саврівської сільських рад), Софіївській (населені пункти Девладівської, Запорізької, Мар'є-Дмитрівської, Ордо-Василівської, Першотравенської сільських рад) - 167,8 тис. виборців.
Голова ОВК : Лозовський Володимир Васильович.
ВО №35
83 Виборчий округ №35 (центр - м. Нікополь). Міста Марганець, (з населеними пунктами, підпорядкованими міській раді), та Нікополь, Нікопольський район (населені пункти Червоногригорівської селищної та Придніпровської сільської рад) - 169,3 тис. виборців.
Голова ОВК : Ляшенко Віктор Семенович.
ВО №36
115 Виборчий округ №36 (центр - м.Павлоград). Міста: Павлоград і Тернівка з населеним пунктом, підпорядкованим Тернівській міській раді, райони: Павлоградський, Синельниківський (населені пункти Іларіонівської і Роздорської селищних, Вільнянської, Дерезуватської, Зайцівської, Кислянської, Майської, Писарівської сільських рад), Юр'ївський - 174,3 виборців.
Голова ОВК : Томашпольський Давид Якович.
ВО №37
140 Виборчий округ №37 (центр - м.Апостолове). Місто Орджонікідзе з населеними пунктами, підпорядкованими Орджонікідзевській міській раді, райони: Апостолівський і Криворізький (за винятком території, включеної до виборчого округу №34), Софіївський (за винятком території, включеної до виборчого округу №34), Широківський - 163,7 тис. виборців.
Голова ОВК : Непорада Олександр Олександрович.
ВО №38
137 Виборчий округ №38 (центр - м. Новомосковськ). Місто Новомосковськ, райони: Новомосковський, Магдалинівський, Царичанський - 174,7 тис. виборців.
Голова ОВК : Калініченко Юрій Анатолійович.
ВО №39
171 Виборчий округ №39 (центр - смт Покровське). Міста: Першотравенськ та Синельникове, райони: Васильківський, Межівський, Петропавлівський, Покровський, Синельниківський (за винятком території, включеної до виборчого округу №36) - 178,9 тис. виборців.
Голова ОВК : Дубнянський Володимир Іванович.
ВО №40
151 Виборчий округ №40 (центр - смт Солоне). Райони: Дніпропетровський (за винятком території, включеної до виборчого округу №28), Нікопольський (за винятком території, включеної до виборчого округу №35), Криничанський (за винятком території, включеної до виборчого округу №29), Солонянський, Томаківський - 178,4 тис. виборців.
Голова ОВК : Московка Наталія Тимофіївна.