Автономна Республіка Крим

29.03.1998 Чергові вибори
За станом на : 04.09.2017 09:37:13

Кандидати Офіційні
спостерігачі
Хід голосування Результати голосування Адміністративно-
територіальний
cклад

Автономна Республіка Крим

Автономна Республіка Крим
Округи регіону

Округ Кількість дільниць Опис округу та поштова адреса виборчої комісії
ВО №1
80 Виборчий округ №1 (центр - м.Сімферополь, Центральна районна рада). Залізничний та Центральний райони м.Сімферополя - 160,0 тис.виборців.
Голова ОВК : Косарєв Юрій Іванович.
ВО №2
66 Виборчий округ №2 (центр - м.Сімферополь, Київська районна рада). Київський район м.Сімферополя, Сімферопольський район (населені пункти Молодіжненської селищної, Добрівської, Донської, Мазанської, Урожайнівської та Трудівської сільських рад) - 156,4 тис.виборців.
Адреса ОВК: м. Симферополь
Голова ОВК : Молокова Раїса Володимирівна.
ВО №3
125 Виборчий округ №3 (центр - м.Джанкой). Місто Джанкой, райони Джанкойський, Совєтський та Нижньогірський (населені пункти Нижньогірської селищної, Ізобільненської, Зоркінської, Листвинської, Михайлівської, Омелянівської, Пшеничненської, Уварівської, Чкаловської, Якимівської сільських рад) - 156,7 тис.виборців.
Голова ОВК : Пшенічніков Анатолій Єгорович.
ВО №4
78 Виборчий округ №4 (центр - м.Євпаторія). Міста: Євпаторія та Саки, населені пункти Євпаторійської міської ради,Сакський район (населені пункти Новофедорівської селищної, Вересаєвської,Веселівської, Виноградівської, Воробйовської, Добрушинської, Кольцовської,Ліснівської, Молочненської, Охотниківської, Ромашкінської, Стовпівської, Суворовської, Уютненської сільських рад) - 155,1 тис.виборців.
Голова ОВК : Рєпін Микола Костянтинович.
ВО №5
144 Виборчий округ №5 (центр - м.Керч). Місто Керч, Ленінський район - 187,7 тис. виборців.
Адреса ОВК: 98300, м. Керч, вул. Кірова, 17, к. 411
Голова ОВК : Лютікова Валентина Іванівна.
ВО №6
97 Виборчий округ №6 (центр - м.Феодосія). Міста: Феодосія, Судак та населені пункти Феодосійської і Судацької міських рад, Кіровський район - 165,3 тис. виборців
Голова ОВК : Лісниченко Тетяна Петрівна.
ВО №7
105 Виборчий округ №7 (центр - м.Ялта). Міста: Алушта, Ялта та населені пункти Алуштинської і Ялтинської міських рад - 160,0 тис. виборців.
Голова ОВК : Друпп Валеріан Андрійович.
ВО №8
135 Виборчий округ №8 (центр - смт Красногвардійське). Райони: Білогірський, Красногвардійський, Нижньогірський (за винятком території, включеної до виборчого округу №3), Сакський (населені пункти Геройської, Зернівської, Крайненської, Кримської, Митяївської, Сизівської сільських рад) - 157,2 тис. виборців.
Голова ОВК : Юрченко Анатолій Миколайович.
ВО №9
144 Виборчий округ №9 (центр - м. Красноперекопськ). Міста: Армянськ та Красноперекопськ, населені пункти Армянської міської ради. Райони: Красноперекопський, Першотравневий, Роздольненський, Чорноморський - 156,9 тис.виборців.
Адреса ОВК: АР Крим, м. Красноперекопськ, пл. Героїв Перекопу, 1а
Голова ОВК : Мішина Тетяна Володимирівна.
ВО №10
126 Виборчий округ №10 (центр - м. Сімферополь, Сімферопольська районна рада). Райони: Бахчисарайський, Сакський (за винятком територій, включених до виборчих округів №4 та №8), Сімферопольський (за винятком території, включеної до виборчого округу №2) - 160,8 тис. виборців.
Голова ОВК : Курапова Зоя Іллінічна.