Окружні виборчі комісії у регіоні

29.03.1998 Чергові вибори
За станом на : 01.10.2017 23:26:31

Львівська область

Керівний склад ОВК За поданням партї (блоку)
Виборча комісія одномандатного виборчого округу № 115

Голова ОВК:
Галяс Віктор Людвікович
Заступник голови ОВК:
Пацевко Наталія Миронівна
Секретар ОВК:
Бугай Ярослава Теодорівна
Виборча комісія одномандатного виборчого округу № 116

Голова ОВК:
Ющишин Ярослав Теодозієвич
Заступник голови ОВК:
Карпа Володимир Миронович
Секретар ОВК:
Бранець Ольга Іванівна
Виборча комісія одномандатного виборчого округу № 117

Голова ОВК:
Підківка Ярослав Петрович
Заступник голови ОВК:
Шума Мирослава Євгенівна
Секретар ОВК:
Серденько Ірина Пантелеймонівна
Виборча комісія одномандатного виборчого округу № 118

Голова ОВК:
Пелещишин Ростислав Миколайович
Секретар ОВК:
Шмигельська Оксана Дмитрівна
Виборча комісія одномандатного виборчого округу № 119

Голова ОВК:
Шишка Роман Степанович
Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Заступник голови ОВК:
Савчин Іван Петрович
Конгрес Українських Націоналістів
Секретар ОВК:
Михалюк Павло Мар'янович
Всеукраїнське об’єднання "Свобода" (Соціал-національна партія України)
Виборча комісія одномандатного виборчого округу № 120

Голова ОВК:
Грициняк Ігор Іванович
Заступник голови ОВК:
Давидяк Іван Миколайович
Секретар ОВК:
Петрова Ольга Ярославівна
Виборча комісія одномандатного виборчого округу № 121

Голова ОВК:
Дорожівська Марія Василівна
Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Заступник голови ОВК:
Сачук Володимир Харитонович
Секретар ОВК:
Фабенюк Марія Миколаївна
Виборча комісія одномандатного виборчого округу № 122

Голова ОВК:
Яцура Володимир Володимирович
Заступник голови ОВК:
Мотика Володимир Петрович
Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Секретар ОВК:
Мотник Ганна Федорівна
Виборча комісія одномандатного виборчого округу № 123

Голова ОВК:
Рісний Петро Олексійович
Народний Рух України
Заступник голови ОВК:
Левус Федір Васильович
Українська Республіканська партія “СОБОР” (Українська Республіканська партія)
Секретар ОВК:
Утриско Валентина Володимирівна
Виборча комісія одномандатного виборчого округу № 124

Голова ОВК:
Шайнога Ігор Володимирович
Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Заступник голови ОВК:
Марчак Володимир Володимирович
Конгрес Українських Націоналістів
Секретар ОВК:
Стецишин Яровслава Григорівна
Виборча комісія одномандатного виборчого округу № 125

Голова ОВК:
Громик Ольга Романівна
Заступник голови ОВК:
Хмельовський Ігор Олександрович
Секретар ОВК:
Барабаш Олег Михайлович
Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Виборча комісія одномандатного виборчого округу № 126

Голова ОВК:
Федорів Микола Павлович
Заступник голови ОВК:
Балицький Роман Михайлович
Секретар ОВК:
Шиманська Володимира Василівна
Конгрес Українських Націоналістів